Opinie o Sigma-Elektro sp.j. Bednarek w Dobczyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigma-Elektro sp.j. Bednarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sigma-Elektro sp.j. Bednarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma-Elektro sp.j. Bednarek w Dobczyce

Wojtek Nowy wpis

Przeczytałem pare informacji o firmie na Google i naprawdę zapowiada się obiecująco,tylko zastanawiam się jak działają te normy o których mowa? Czy bez nich nie ma premii?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sigma-Elektro sp.j. Bednarek?

WJ Nowy wpis

Tak pracując tam można cofnąć się w rozwoju.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sigma-Elektro sp.j. Bednarek?

Makak

Jesli lubisz ploteczki, zastraszanie przez kierownika to świetnie odnajdziesz się na produkcji.

Xxx Nowy wpis

Podkładają ci kłody pod nogi , skarżą na ciebie i cały czas obgadują do wszystkich. W takiej atmosferze się pracować nie da . Osoby które nic nie robią sa tam najlepiej traktowane . Wypadałoby popatrzeć na kamery i wtedy pewne rzeczy by wyszły na jaw ale tak to już jest jak się liże (usunięte przez administratora)

Czy w Sigma-Elektro sp.j. Bednarek poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

:p

Nic więcej nie dostajesz dodatkowo ani grosza a musisz robić szybko dokładnie ich normy bo inaczej cię zwolnią od razu bo jestes mało wydajny zwłaszcza dział Wiązek kablowych jest najgorszy jaki może być . Kierownik uważa się za nie wiadomo kogo a brygadziści są nie lepsi lecą skarżyć do niego od razu. Nie polecam jeżeli nie chcesz być poniżany .

Brałeś udział w rekrutacji do Sigma-Elektro sp.j. Bednarek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
gienek

Pracownicy w tej firmie muszą pracować szybko i bardzo dokładnie za najniższą krajową na umowie zlecenie. Zatrudnienie jest niepewne tzn. w każdej chwili może się okazać, że jutro już nie będzie się pracowało. Umowa o pracę jest w tej firmie rarytasem. Nie polecam.

zlecenie
@gienek

Siedem lat minęło i NIC się nie zmieniło.

Ale z jakiego powodu się pracowników pozbywają.

Zdegustowana 3

Atmosfera robi się coraz gorsza. Zca dyrektora siedzi w gabinecie i nic nie robi. Ciągle sie czegos boi. Dzis noe pozwolil kobietom na pojscie na strajk. Dlaczego? Bo sam sie boi. Laski specjalistki z góry to totalna żenada. Nie znają się na niczym. KO zrobil sobie harem w pokoju. Wyciągaja kase za tarcze i postpjowe a pracownicy nic z tego nie widzieli. Wynagrodzenia minimalne. Brygafzisci na produkcji ponizaja ludzi byle przypodobac sie kierownikowi. Bylo tu kilka prawdziwych opinii, ale wykasowali. Ciekawe jak dlugo ta powisi.

Mirek

Jakie nastroje w firmie? Czas dość nerwowy się szykuje więc warto przyłożyć się żeby przetrwać?

Beata

Przecież prezes jest psychiczny. Od dawna. Ryba od glowt sie psuje. to i dyrektorzy maja i kierownicy tez maja to gdzies. Wszyscy by bralu tylko kase. Zwlaszcza szef. Tylko to sie dla nich liczy. A ludzie to bydlo.nie tylko pracownicy. Rodziny i bluscy też

Beata

Beznadzieja. Nie ma przyjęć już. Pozbywają się pracowników. B.chodzi poobijany. Coraz gorzej.

Wojciech

Wiesz może, dlaczego firma ta rzekomo zaczyna zmniejszać ilość zatrudnienia? Jestem ciekaw, czy jest to związane z tym, że pracy zaczyna być mniej, czy może pracodawca nie jest zadowolony z zaangażowania swoich pracowników? Daj znać, proszę, co wiesz na ten temat.

Przyszły

Co zrobić, żeby dostać się tu do pracy?? Miejsca są na pniu rozchwytywane. Pracownicy z firm po sąsiedzku (po prawej i po lewej) tylko czekają, żeby pojawiło się wolne miejsce. Moi koledzy tu pracują, ale nie mają przebicia, żeby mnie polecić. Dajcie namiar na jakiegoś kierownika...

Panstwo P. zostawili firme w strasznym stanie. Odkad zostali zwolnieni wlasciciele probuja podniesc firme. Teraz jest już niezle. W Dobczycach firma ma dobra opinie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma-Elektro sp.j. Bednarek - Dobczyce

• Jak się pracuje w Sigma-Elektro sp.j. Bednarek?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma-Elektro sp.j. Bednarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sigma-Elektro sp.j. Bednarek