Bionorica Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bionorica Polska Sp. z o.o.

ciekawy

Jakie zarobki oferują na przedstawiciela med.-farm?

Ciekawy

A może wywalą ?

Alicja

@Gulber, Ty również, tak jak @Rejnard wspominasz o braku szacunku do innych. Czy spotkała Was taka sytuacja? Co dokładnie macie na myśli, jak się to objawia?

Gulber

Anonim
@Gulber 18.04.2017 15:49
Fatalny i tyle. Taki standard pracy i wynik nigdy nie powróci ... Ale jak się nie szanuje nikogo to tak wychodzi....

Polecam szukanie nowej pracy...valeant nic go nie nauczyl w Tevie popelnial te same błędy to i u Was bedzie tak samo :)

Artysta

A jak tam nowy Regionalny na Warszawę?

Alicja

@Rejnard o jakim traktowaniu pracowników piszesz?

Rejnard

Praca porażka. Nie polecam. Traktowanie pracowników fatalne. Umowa o dzieło i brak możliwości przejscia na umowę o pracę. Zero argumentów za.

leon

o dzieło? a czy ja wyglądam na artystę? a chociaż system prowizyjny jakkolwiek ten dyskomfort niweluje i rekompensuje? z piątkę się wyciąga na takiej robocie?

Waldek

Na początek przedstawiciel dostaje umowę o dzieło na pół roku. W Warszawie manager jest typem despoty, który nie znosi głosu sprzeciwu.

Kate

Hej powiedzcie proszę jak pracuje się z preparatami Bionorica w aptekach?? Ogólnie wysoka jakość i wysoka cena ale czy to chodzi?? Jakie obecnie auta proponuje firma i jak jest z użytkowaniem prywatnym Dziekuje

TOYA

Jeśli ktoś bardzo che pracować w TEJ FIRMIE to znajdzie ogłoszenie.... Polecam za całoksztaał, za wspaniałe leki i ludzi.... \\\\

nowa

widze ze ogloszenie znow wisi, ktoś juz byl na rozmowie?

fikus

Bionorica SE jest światowym liderem wśród producentów leków roślinnych . Jeśli chodzi o o nasz kraj to swoją siedzibę mają w Warszawie i stamtąd zarządzają właśnie swoimi działaniami. Ich najbardziej rozpopularyzowanym lekiem w tej chwili jest sinupret , który znaleźć można już w prawie każdym domu .

veni

Znalazłem ogłoszenie pracy na stanowisko: Przedstawiciel Medyczno-Apteczny w Szczecinie. I jest w niej napisane że wymagają gotowości do podróży biznesowych krajowych i za granicę. Czy to chodzi im o wyjazdy do Niemiec ze względu na niedużą odległość czy też brane są pod uwagę inne kierunki do wyjazdów

Mioram

Uważam, że skoro gadka o produktach to wysoka jakość nie pojawiałaby się tak nagle, tylko jest to stopniowy proces i ingerencja konkurencji w rynek, na którym bionorica i inne firmy się scierają.Gdyby nie to, to podejrzewam, że nikomu jakoś mocno nie chciałoby się rozwijać danego produktu czy danych usług.

drucik

co do produktów to rzeczywiście moim zdaniem są bardzo dobrej jakości, natomiast skoo tak ich lubię i akurat szukam pracy to może znalazłoby się jakieś stanowisko u nich? najlepiej gdyby było wolne stanowisko jako jakiś sprzedawca typu przedstawieciel handlowy. wiecie może czy szukają teraz takich ludzi?

Nusia

Kochani jak wyglada pierwszy etap rozmów? O co was pytali i na co zwracają uwagę ? Jaka podstawa ? Netto.?

Karolina

Witam czy ktoś szczerze może napisać o zarobkach chodzi mi o podstawę netto????

emi

Hej, Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie w poniedziałęk mam dostać odpowiedz czy dostałąm się na kolejny etap. Jaką podstawe oferują PM na terenie Mazowieckim?

zoe

podobno średnia rynkowa

lllllll

el - 2012-04-12 10:06:09 mam pytanie co wybiera wiekszośc umowę o dzieło czy działalnosc Dziekuje!wiecie może jakim modelem Fokusów jeździ się w Bionorice? dostaje się nowe czy raczej spadek po kolegach?

aaa

ja Tobie również :) dzięki, i co Ci powiedzieli jak zadzwoniłeś? :) widzę, że te 2 tygodnie są bardzo "umowne" skoro też czekałeś dłużej. Działalność nie taka straszna :) mam świetną księgową więc tylko faktury trzeba "załatwiać" :) szersze info pod GG :) 42777745

do aaa

wypada zadzwonic zreszta ja ostatnio dzwoniłem;) oczywiscie po ustalonym terminie:) a co do działalności jak pomysle o tychhhh formalnosciach to...Ok ogólnie dzięki za poświęcony czas ,daj znac jak juz oddzwonia:) czego Ci życzę:) i skromnie sobie tez:)

aaa

Myślałam żeby zadzwonić ale chyba nie wypada ;) pracowałam kiedyś przez Cegedim, działalność mam zawieszoną wieć pewnie powróciłabym do tej formy; umowa o dzieło nie liczy się do emerytury - jedyny mały plus działalności.

do aaa

PS.umowa o dzieło czy wlasna dzialalność dopytywali i co wybierasz...;) Pozdrawiam i ja

kriss

ja wielkopolska...a nie myslalas by zadzwonic i dopytac bo mi to chodzi po glowie;) a obilo mi sie o uszy ,ze szkolenie od maja wiec Ty po III a niedawno po II hmm:)

aaa

Czekałam ponad 2 tygodnie na odpowiedz, teraz też czekam (po III etapie) ale 2 tygodnie już minęły i zaczynam się martwić :) na jaki region aplikowałeś? Pozdrawiam

kris do aaa

DZIĘKI! a proszę Cię jeszcze o odpowiedz na pytanie jak dlugo czekałes/łaś na odpowiedz po II etapie? Mi dano 2 tygodnie ktore mijaja w czwartek ...

aaa

Na III etapie pytają głównie o doświadczenia i obowiązki w poprzednich firmach. Bardzo przyjemna rozmowa, sympatyczni ludzie.

Chodzi mi dokładnie o Śląsk

kris

Witam,ja nadal czekam na odpowiedz po II a jak wyglądał III etap? DZIĘKI

ask

a o jaki region pytasz?

aaa

Witam, czy ktoś z Was była na 3 etapie rozmów z początkiem kwietnia? Dostaliście już odpowiedz? Dziękuje za informacje.

tom

podbijam pytanie czy III etap to juz podpisanie umowy?

magda

pracowałas czy bylas tylko na rozmowie jak wyglada III etap ? Dzieki

KIKI

Najlepiej nic z nimi/ dla nich nie podpisywać, w ogóle dla nich nie pracować. Nie warto.

el

mam pytanie co wybiera wiekszośc umowę o dzieło czy działalnosc Dziekuje!

Cammelia

Wizyty lekarskie + apteczne 9+4/dziennie. Dobrze pracuje się z nimi u Lekarzy. Samochody fordy focusy, gpsy w autach, 7 godz w terenie+1 godz w domu na raportowanie

OLaf

Witam, czy ktoś mógłby więcej napisać o pracy w tej firmie??, jak się pracuje??, ile wizyt dziennie, wiem ze przez pierwszy rok proponują Własna działalność, albo umowę o dzieło, a dopiero po roku umowę o pracę. Bardzo prosiłbym o informację jestem po pierwszym etapie rozmowy. Czy plan jest realny do wyrobienia?? Będę wdzięczny.

KIKI

może jednak ktoś coś napisze o rekrutacji w tej firmie. Niedługo mam rozmowę i zastanawiam się jak ona wygląda.

never

A ja szczerze nie polecam, strata czasu.

rep

czy mozesz powiedziec cos wiecej?

Polecam firme jak najbardziej! bardzo fajni ludzie i klimat.

Zostaw opinię o Bionorica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.