Bionorica Polska Sp. z o.o.

Bionorica Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bionorica Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gutek

Jeśli atmosfera w firmie jest taka jak na forum to trzeba zastanowić się. Firma dobra ale pracownicy jak widać nie!

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może są prowadzone aktualnie rekrutacje?

Dorota
@Jerzy 27.07.2018 14:40

Pracuj pl

LuNaplet

A za dobrą sprzedaż ziółek biedni wyrobnicy z kraju nad Wisłą mają okazję poleciec na kilka dni na Majorkę do Dr Popp-ka i przelecieć się helikoptrem. :) Ale czad! A najbardziej zachwyceni są słoiki z zabitych dechami wsi.

Dorota
@LuNaplet 12.06.2018 12:51

Biedny, zakompleksiony lu NAPLETKU...Przelewasz swoje frustracje wynikające z braku kompetencji i chęci żeby cokolwiek zmienić, poprawić...to nic nowego, wychodzi żal, zawiść...do tego anonimość dodaje wigoru...jakie to żałosne.

Alicja

@Benek a czy Ty jesteś pracownikiem Bionorica Polska? A może gdybasz, bo jesteś zainteresowany rekrutacją? Wszystkie aktualne informacje o ofertach pracy, jak i przebiegu samego procesu rekrutacyjnego, zawsze stanowią dużą pomoc dla osób, które przeszukują forum w poszukiwaniu pracy w Warszawie.

Benek

Myślę, że młody pracownik będzie miał niższe zarobki ale po stażu kto wie?

Alicja

@Ta a możesz napisać dokładniej, na jakim stanowisku w Bionorica Polska Sp. z o.o. jesteś zatrudniona? Czy podczas Twojego (bądź co bądź) długiego stażu pracy, Twoje warunki zatrudnienia w jakiś sposób uległy poprawie? Mam tu na myśli zarówno awans stanowiskowy, nowe narzędzia pracy, czy też podwyżkę.

Ambrozja

PMF 6 000 na rękę, Passat kombi bez gps i do użytku własnego, premia kwartalna, tablet, laptop, telefon, drukarka

Grażyna
@Ambrozja 12.04.2018 20:41

6000zł podstawy netto?

Ania
@Ambrozja 12.04.2018 20:41

A po dwóch latach pracy Audi S6 kombi, każdego roku 20% podwyżki pensji i 25% premii kwartalnej... Aaaa... i nic robić nie trzeba, wystarczy być.

Dede
@Grażyna 16.04.2018 21:57

Tak , ale na dwóch przedstawicieli...ludzie, przecież 3/4 tych wpisów to głupoty...

Krzysztof
@Dede 22.05.2018 17:52

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te zarobki i taka flotę... śmieszne się to wydaje

Ta

Witajcie, pracuję w Bionorica Polska sp. z o.o. już ponad 7 lat. Bywało różnie - zmiana terytorium, rotacja w zespole, zarówno PM, jak i w managmencie. Jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy. Komfort pracy w tej firmie, dzięki jakościowym produktom i bezpośredniemu przełożonemu, może zrekompensować 200zł mniej w portfelu. Poza tym nie jest się słupkiem na wykresie. Pewnie wiecie, o czym piszę:) Pozdrawiam.

Alicja

@aniu, wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że piszesz ją z przekąsem. Jeśli nie zgadzasz się z @ambrozja, czy możesz wytłumaczyć o co dokładnie chodzi i jak jest Twoim zdaniem w Bionorica Polska pod względem warunków pracy, o które pytałam?

Farmaceuta

Dlaczego przedstawiciele Bionorica promują w aptekach substancje recepturowe hurtowni z Kutna ?

Farm2
@Farmaceuta 29.03.2018 00:55

Napisz o co chodzi bo to jest niedorzeczne?

Alicja

@rzeka, szkoląc pracowników Bionorica Polska Sp. z o.o. oczekuje zapewne odpowiednich wyników. Ważne, jest to co napisałeś, czyli wykonywanie obowiązków w komfortowej atmosferze. Co możesz jeszcze powiedzieć o pozostałych aspektach pracy w tej firmie?

rzeka

firma ma dobre produkty /leki/ i inwestuje w szkolenia swoich pracownioków. Z drugiej strony mają dosyć wysokie wymagania co do przedstawicieli. Plusem jest to że na co dzień pracuje się spokojnie i bez niepotrzebnych stresów, wyniki oczywiście muszą na koniec być. Ogólnie przeciętnie, można spróbować.

Alicja

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Bionorica Polska Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Widać, że te informacje są ważne dla niektórych aktywnych tutaj użytkowników. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ewa

Chyba nic się nie dowiemy....

Klara

Jaka jest przyczyna tego milczenia na forum?

Ela

Bardzo proszę o wszelkie info.Szukają P.M.F na Małopolskę.Czy umowa o pracę ?,Jaka flota,gps,kasa.Dzięki za wszelkie informacje.Będę wdzięczna.

ciekawy

Jakie zarobki oferują na przedstawiciela med.-farm?

Ciekawy

A może wywalą ?

Alicja

@Gulber, Ty również, tak jak @Rejnard wspominasz o braku szacunku do innych. Czy spotkała Was taka sytuacja? Co dokładnie macie na myśli, jak się to objawia?

Gulber

Fatalny i tyle. Taki standard pracy i wynik nigdy nie powróci ... Ale jak się nie szanuje nikogo to tak wychodzi.

Anonim
@Gulber 18.04.2017 15:49

Polecam szukanie nowej pracy...valeant nic go nie nauczyl w Tevie popelnial te same błędy to i u Was bedzie tak samo :)

Artysta

A jak tam nowy Regionalny na Warszawę?

Alicja

@Rejnard o jakim traktowaniu pracowników piszesz?

Rejnard

Praca porażka. Nie polecam. Traktowanie pracowników fatalne. Umowa o dzieło i brak możliwości przejscia na umowę o pracę. Zero argumentów za.

leon

o dzieło? a czy ja wyglądam na artystę? a chociaż system prowizyjny jakkolwiek ten dyskomfort niweluje i rekompensuje? z piątkę się wyciąga na takiej robocie?

Waldek

Na początek przedstawiciel dostaje umowę o dzieło na pół roku. W Warszawie manager jest typem despoty, który nie znosi głosu sprzeciwu.

Kate

Hej powiedzcie proszę jak pracuje się z preparatami Bionorica w aptekach?? Ogólnie wysoka jakość i wysoka cena ale czy to chodzi?? Jakie obecnie auta proponuje firma i jak jest z użytkowaniem prywatnym Dziekuje

TOYA

Jeśli ktoś bardzo che pracować w TEJ FIRMIE to znajdzie ogłoszenie.... Polecam za całoksztaał, za wspaniałe leki i ludzi.... \\\\

nowa

widze ze ogloszenie znow wisi, ktoś juz byl na rozmowie?

fikus

Bionorica SE jest światowym liderem wśród producentów leków roślinnych . Jeśli chodzi o o nasz kraj to swoją siedzibę mają w Warszawie i stamtąd zarządzają właśnie swoimi działaniami. Ich najbardziej rozpopularyzowanym lekiem w tej chwili jest sinupret , który znaleźć można już w prawie każdym domu .

veni

Znalazłem ogłoszenie pracy na stanowisko: Przedstawiciel Medyczno-Apteczny w Szczecinie. I jest w niej napisane że wymagają gotowości do podróży biznesowych krajowych i za granicę. Czy to chodzi im o wyjazdy do Niemiec ze względu na niedużą odległość czy też brane są pod uwagę inne kierunki do wyjazdów

Zostaw opinię o Bionorica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.