Sklep monopolowy Ul.Kozia

Opinie o Sklep monopolowy Ul.Kozia

?K?

Witam Chciałabym przestrzec wszystkie osoby , które nie daj Boże będą chciały starać się o pracę w tej firmie. Zacznę od początku , znalazłam ogłoszenie w lokalnej gazecie o zatrudnienie ekspedientki, więc dzwonie , zostaje zaproszona na rozmowę. Następnego dnia dostaje telefon z zaproszeniem na 4 godziny na próbę , następnego dnia przychodzę na 6 godzin na próbę , trzeciego dnia na 7 godzi , przy wyjściu słyszę od " szefowej " , ze jutro nie bo będzie mały ruch ( niedziel ) więc ona zadzwoni jutro wieczorem i mi powie kiedy mam przyjść... I oczywiście telefon milczał kilka dni , więc zadzwoniłam sama , moje połączenia zostały odrzucone. Tak więc przestrzegam inne naiwne dziewczyny , przed pójściem na niby okres próbny , bo będziecie tyrać parę dni z darmo , a i tak nawet " królewna " nie raczy zadzwonić i nawet podziękować za współpracę

Zostaw opinię o Sklep monopolowy Ul.Kozia - Łowicz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep monopolowy Ul.Kozia