SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH
counter
2 52 53 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Czy pracodawca SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

aniela Nowy wpis

W sumie powinnam pochwalić firmę dzięki niej dostałam prace na miesiąc poprostu zgarneli mnie z ulicy i przezto wybrnęłam z kłopotow.Tylko teraz dzwoniłam i prosiłam o jakąś oferte ofszem pani zadzwoniła obiecała że odzwoni na drugi dzień no i cisza w eterze. No trudno pozdrawiam

Nowy wpis

@aniela

Wprawdzie nikogo nigdy nie zgarnialiśmy z ulicy ;) , ale cieszy nas że udało się Pani wybrnąć ze wspomnianych kłopotów. W chwili obecnej zgłasza się do nas bardzo dużo osób zainteresowanych podjęciem współpracy jak również zaczyna się czas przygotowań zastępstw na nadchodzący okres świąteczno-noworoczny. Nie zapomnijmy również o tym, że nasza firma zapewnia/organizuje nieprzerwanie ciągłość pracy kilkuset opiekunom pracujących aktualnie na terenie Niemiec ... stąd niewykluczone są utrudnienia w kontakcie. Prosimy Panią o ponowny kontakt z naszym biurem. Przepraszamy za utrudnienia i pozdrawiamy serdecznie.

Karolina

Dobra firma jako pracodawca i wystarczy spojrzeć na wątek i brak wpisów!

Grisa
@Karolina

Nie jest to prawdą .Przekonały się osoby które zakończyły współprace z tą firmą .

Nowy wpis

@Grisa

Przykro nam, że wystawia nam Pani tak negatywną opinię. Przykro szczególnie dlatego, ponieważ od lat nieprzerwanie staramy się o zapewnienie najwyższego poziomu usług, gwarantując naszym klientom oraz współpracownikom bezpieczeństwo, komfort oraz satysfakcję. Nie wiemy co dokładnie miała Pani na myśli?

Regina

Dziekuje firmie SHD Dortmund za wspaniala wspolprace i opieke wspanialych pan. [Pzdrawiam

@Regina

My również dziękujmy za zaufanie i współpracę Pani Regino. Zapraszamy ponownie. :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niki

Jadą c za granicę do pracy trzeba dobrze zasuwać. Myślę, że niektórzy jadą z myślą, że się poobijają!

RikiTiki
@Niki

To odkryłaś Amerykę! ;) Wszędzie trzeba pracować, w każdej firmie. Nie ma nic za darmo.

@RikiTiki

No tak - chyba nie ulega wątpliwości to, że każda praca wymaga od nas jakiegoś zaangażowania. Zapewne sam pracujesz w SHD Dortmund. Będę zatem Ci bardzo wdzięczna, jak powiesz mi, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

RikiTiki
@Irena

Firmę SHD mogę polecić z czystym sumieniem, oczywiście jeśli interesuje cię praca na Gewerbe czyli własną,niemiecką działalność gospodarczą. Mnie taka forma (Gewerbe) odpowiada, bo sama decydujesz o podjęciu zlecenia,czy rodzina u której masz pracować odpowiada twoim oczekiwaniom czy też nie. Poza tym w tej formie zatrudnienia (Gewerbe) zarobisz o wiele więcej niż będąc wysłana z kraju przez jakąś polską firmę. W SHD jest tak, że oni wszystko załatwiają w twoim imieniu, nie musisz się niczym martwić. Meldują Gewebe w urzędzie, organizują twój przyjazd,odbierają cię z dworca albo lotniska i zawożą swoimi samochodami bezpośrednio do rodziny u której podejmujesz pracę. Pieniądze punktualnie i zawsze są ;) Nie znam przypadku aby ktoś ich nie otrzymał. SHD pomaga też jeśli masz problemy z rodziną gdzie pracujesz. Są z reguły blisko i w pilnych sprawach szybko na miejscu. Owszem, zdarza się że coś czasem nie wypali i nie mogą od razu, ale telefonują z rodziną i starają się wyjaśnić problem. Kiedy pracujesz u rodziny jesteś ubezpieczona i w razie choroby możesz pójść do lekarza. Masz swoją kartę ubezpieczeniową i większość lekarzy nie robi problemów. Dla mnie ta firma jest naprawdę w porządku i o galaktyki lepsza od większości polskiego badziewia gdzie wysyłają cię w siną dal i radź sobie na miejscu sama.

@RikiTiki

Dziękuję Ci za tak obszerną opinię. Dzięki niej większość kwestii jest już dla mnie jasna. Dobrze wiedzieć, że SHD Dortmund zapewnia ubezpieczenie zdrowotne - to bardzo ważny aspekt. A co, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w tego typu pracy, a chce spróbować? Firma daje takim osobom szansę?

@RikiTiki

Dziękujemy za zaufanie i współpracę z naszą firmą. Zgadza się to co PANI/PAN pisze. Staramy się naprawdę o zapewnienie bezproblemowego pobytu i pracy każdego opiekuna. Chcemy aby obie strony (tak opiekun jak i podopieczny) były w pełni zadowolone ze współpracy z naszą firmą. Raczej każda poważna, ceniąca się firma zdaje sobie sprawę, że zadowolony opiekun czy klient poleci nas dalej. ;) Pozdrawiamy serdecznie

Grażyna K.

Uczciwa firma,miłe panie koordynatorki. Wszystko mi załatwiły,nawet firmową aplikacje do nauki niemieckiego na telefon.Czekałam na pierwszą sztele 2 tyg. ale było warto bo rodzina jest naprawdę miła. Polecam firmę!

Jak szefostwo w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH? Spoko traktują ludzi?

Daj gościu spokój!
@Pytanie

A jak twoje szefostwo w GoWork.pl ? Każą ci nadal umieszczać na tym profilu (usunięte przez administratora)komentarze mające na celu rozruszanie tutaj jakiejś sztucznej dyskusji??? Rusz głową, nie ośmieszaj się i odpuść sobie w końcu te idiotyczne próby wymuszania sztucznych dyskusji na tematy nieinteresujące normalnego opiekuna lub opiekunki.

Aga

A jakie inne firmy oferują więcej ?

Sławek

Czytam i czytam i widzę że na temat Gewerby to nie masz zielonego pojęcia i wprowadzasz tutaj ludzi w błąd. Jakie zadłużenia z tytułu nieopłaconych składek ubezpieczeniowych?!

Czytelniczka

ja pracowalam w SHD i nigdy w zyciu bym juz tam nie wrucila nawet gdybym musiala jesc suchy chleb--obiecuja zlote gory jak chca zatrudnic a co jest puzniej to lepiej nie mowic im zalezy tylko na kasie a jeszcze jedno wam powiem po calej nocy jazdy busikiem dotarlam do ich siedziby i tam na korytarzu stoi automat do kawy wiec chcialam sobie zrobic kawe to jedna z pracownic z biura powiedziala mi ze tutaj nie bo nam opiekunom tutaj jest nie wolno sobie robic kawy mam isc tam na gore i tam jest dla nas kawa boze to co my jestesmy jacys TREDOWACI???jak tak mozna to sie w glowie nie miesci to oni powinni byc dla nas mili bo to my na nich pracujemy ----ja bym nigdy w zyciu tej Firmy nikomu nie polecila(usunięte przez administratora)

Sławek
@Czytelniczka

Kogoś obsmarować za plecami, tym bardziej w internecie jest bardzo łatwo ... zaszła ci za skórę jedna osoba, to targasz opinię całej firmy. Zresztą skąd wiemy kim jesteś? Może zżera cię zazdrość bo jesteś z konkurencyjnej firmy, a może po prostu nie pracujesz już tam bo się nie nadawałaś? Być może teraz próbujesz się odegrać szarpiąc opinię dobrej firmy. ;) Pracowałem tam 6 miesięcy w 2017 roku i mogę polecić SHD z czystym sumieniem. Gdyby nie choroba w rodzinie z koniecznością powrotu do Polski, pracowałbym tam nadal. Dla mnie zawsze miła, grzeczna obsługa, dbają o swoich pracowników. Nigdy nie miałem z nikim problemu. Pieniądze punktualnie, zawsze szybki kontakt z koordynatorką. To tyle z mojej strony. :)

Barbara

Lubię atmosferę w SHD Dortmund za: Bardzo mili i profesjonalni pracownicy. Znakomity kontakt w każdej sprawie.

Irena

@Daria, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w SHD Dortmund, rozumiem więc, że pracujesz lub pracowałaś w tej firmie, tak? Jeśli dobrze zakładam, to proszę Cię o podzielenie się swoją opinią na temat tego pracodawcy. @Prawda, czy pracowałeś w SHD Dortmund? Widzę, że sporo piszesz w tym wątku, zakładam więc, że miałeś styczność z tym pracodawcą.

Daria

Myślę, że jak się komuś nie bardzo chce pracować to szuka pretekstu żeby ponarzekać! Można robić coś innego!

jutta

Zosiu nie krec ty bzdury piszesz !!!!!o czym ty piszesz jaka karte i jaka ciaglosc ubezpieczenia ???????????? Pod imieniem Zosia jest chyba pani ktora ratuje firme hehehheheh karta i ciaglosc ubezpieczenia chyba w marzeniach jedyna karte jaka dostajesz to jest karta informacyjna z numerem telefonu do ubezpieczyciela i tylko w razie wypadku!!!!!!!!!a ciaglosc to chyba jakies twoje urojenie !!!!! Ubezpieczenie jest turystyczne i tylko w naglych wypadkach i w dodatku w polskiej firmie a ty jak my wszyscy na gewerbie otworz oczy kobieto Gewerba oznacza ze jestes firma jednoosobowa i to ty masz obowiazek sie ubezpieczyc i rozliczyc te dzialalnosc .Pracowalam tam to wiem a problemy jak masz to radz sobie sama bo zdaniem Pana szefa nie ma zlych rodzin to opiekunki sa nie odpowiednie .Mili sa jak jedziesz a jak odmowisz to wtedy oblicze sie pokazuje .SHD katastrofa

@jutta

Oczywiście że tak. Gdy posiadasz Gewerbę sama musisz to ubezpieczenie opłacać, w przeciwnym wypadku za kilka lat możesz być zadłużona po uszy właśnie z tytułu nieopłaconych składek zdrowotnych. Nie licz na to, że jakakolwiek firma opłaci je za Ciebie z własnej kieszeni. Zanim pobiegniesz założyć Gewerbę lub wyrazisz zgodę na to, żeby firma ją założyła na Ciebie, zastanów się czy stać Cię na taki luksus.

Tickiet

To jest praca na gewerbie lub polskiej działalności gospodarczej. Wypłaty są na czas opiekunka podpisuje umowę z rodziną i to rodzina wypłaca kasę. Nie firma.każda z was szuka pracy tak aby nie znaleźć.

@Tickiet

Możesz pisać co tylko chcesz celowo wprowadzając ludzi w błąd, ale muszę Cię zmartwić - nigdy Ci się to nie uda, albowiem ludzie tak samo jak Ty posiadają mózgi i myślą wcale nie gorzej od Ciebie. Ponadto muszę Cię zmartwić raz jeszcze - teraz jest rynek pracownika, firm opiekuńczych jest multum i my opiekunki możemy w ofertach wybierać i przebierać i tak właśnie robimy. To nasze prawo i korzystamy z niego.

Ticet

Najlepiej samej zalozyc Gewerbie i miec wolny wybor.oraz swoje prywatne ubezpieczenie z zaznaczeniem do pracy opiekunki w niemczech.mozna sie ubezpieczyc w Polsce.koszt okolo 170zl na miesiac.ubezpieczamy sie tylko na okres wyjazdu

@Ticet

To ubezpieczenie jest o wiele bardziej drogie niż podajesz, a opiekunkę która zarabia choćby nawet te 1.500 E netto miesiecznie nie stać na taki luksus. Posiadając Gewerbę opiekunka sama z własnej kieszeni musi je opłacić. To jest obowiązkowe.

maria

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata jak dotad wszystko bylo w pozadku.pani Ania Pawlak kordynatorka dzwonila pisala sms spotykala sie z opiekunka aby wspolnie rozwiazywac zaistniale problemy.zakladaja gewerbe ale w przyszlosci nie mozna na tej gewerbie pracowac w innej firmie.trzeba wyrejstrowac.zarobki zadna rewelacja 1 osoba 1200e 2 wymagajce opieki 1400-1500.inne niemieckie firmy oferyja umowy z rodzina na 1300-1350 do 1 osoby.2 osoby 1500-1750.w zaleznosci od stopnia opieki.a w shd ciezko wywalczyc podwyzkie nawet o 50 e.samy zanizaja zarobki dla opiekunki ale swoja prowizjie biora 595e i z tego nie zrezygnuja .tlumaczac duza konkurencja na rynku.zwrot za bilet 90e po przepracowaniu 2 miesiecy.inne firmy 140e po 2 miesiacach.trzeba sie dobrze zastanowic aby podjac tam prace.ja rezygnuje bo inni oferuja wiecej

elija
@maria

Mario, nie raź w oczy gramatyką bo szlag mnie trafi!

marika
@maria

witaj maria a powiedz z jaka firma warto jechac?Chcialabym zdobyc jakis kontakt na wyjazd.. Pozdrawiam, marika

@maria

Gewerba założona na Ciebie jest tylko i wyłącznie Twoją działalnością gospodarczą i masz prawo na niej pracować gdzie tylko chcesz. Jeżeli firma ogranicza Twoją wolność w tym zakresie, wówczas jawnie łamie ona prawo. Tylko i wyłącznie firmy zatrudniające na podstawie umowy O PRACĘ mają prawo wymagać pełnej lojalności tj. zakazu pracy dla konkurencji.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Bolo

Dobra praca i daleko od domu to z pewnością nie sprzyja chęci pisania!!

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o SHD Dortmund? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Mała

To prawda co piszą koleżanki za 1 miesiąc pobytu dostajemy 50 euro zwrotu kosztów podróży a inne firmy płacą więcej.

Jolka
@Mała

No nie wiem są firmy, które wymagają min 3 miesięcy pracy i w przypadku miesiąca pracy nie zwracają wcale kosztów przejazdu.

Zostaw merytoryczną opinię o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH - Dortmund

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH