Opinie o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH w Dortmund

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH w Dortmund

Jakie złe doświadczenia? Większość osób chwaliło sobie kontakt z koordynatorkami. Ty odczułaś to inaczej? Czy chodzi o warunki pracy jakie zastałaś na miejscu? Powiesz coś więcej?

annayourstc@gmail.com Nowy wpis

Dziękuję za odpowiedź. Nie piszę tutaj o koordynacji z Polski tj. o firmie Carework, która zajmuje się naborem opiekunek i koordynacją ich pracy. Tą firma działa bardzo dobrze a kontakt z koordynatorka mi oceniam jako bardzo dobry. Tutaj oceniłam firmę SHD Dortmund, która zajmuje się obsługą biurową Gewerby dla tych opiekunek, które zdecydowały się pracować na takich warunkach. Brak odpowiedzi na smsy i e-maile, odsyłanie pism z Urzędów bez uzasadnienia. Brak informacji co osoba, której Gewerbe prowadzi SHD ma robić w sensie urzędowym w Niemczech i problemy z tego wynikające. Dlatego przestrzegam.

@Elzbieta

Pracowałam w SHD i byłam bardzo zadowolona koordynator pani Ania jest konkretną osoba miła chętnie jeszcze z korzystam z oferty pozdrawiam

@@Elzbieta

To fajnie. Cały ten czas miałaś przydzieloną tą jedną panią koordynator? W jakich sprawach można liczyć na pomoc koordynatora? Przepraszam, jeżeli zadaje proste pytania ale jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam do pracy, dopiero to rozważam

Zosia

Cześć, chciałabym u nich pracować jako opiekunka, tylko nie wiem, czy kogoś poszukują, niby na ich stronie jest oferta na opiekunkę do seniorki, ale zatrudnienie od początku sierpnia, a mamy już sierpień i nie wiem, czy nie zdjęli jeszcze ogłoszenia, czy może nie znaleźli jeszcze nikogo, ktoś napisałby czy warto aplikować jeszcze? Może mimo wszystko i tak wyślę swoją kandydaturę, ale dajcie mi znaka jak oceniacie ogólnie współpracę z rodzinami i czy oferują zamieszkanie z seniorką czy też jest to opieka na tylko kilka godzin w ciągu dnia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

Janek

Jak w każdej firmie, tak i w SHD jest moźliwość rozwoju. Można rozwinąć skrzydła i pokazać swoje pozytywne strony osobowości: pracowitość, uczciwość, serdeczność, dobroć i szacunek. Gwarantuję, że jeśli ktokolwiek będzie chciał z tego skorzystać, to trza kilka dobrych lat, żeby później w CV napisać sobie: rozwinęłam w sobie wszystko, co dobre i jeszcze na tym zarobiłam :)

logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Mechanik samochodowy - Niemiecka umowa oraz warunki
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Hydraulik/Blacharz praca na dachach
Arcon Personalservice GmbH
Janek

Z tą firmą zaczynałem swoją przygodę z pracą w Niemczech. Wszyscy pracownicy, których tam poznałem byli bardzo życzliwi, a przede wszystkim wyrozumiali i empatyczni. W wielu przypadkach zawdzięczam im takie bardzo ludzkie podejście do mnie. Po latach ciężkiej pracy z seniorami, zastanawiam się nad jednym: jak to jest, że panie oczekują od wszystkich zrozumienia i szacunku, ale w drugą stronę to już nie działa. Są roszczeniowe, próbują ustawiać rodziny niemieckie, a to co opowiadają w busach - woła o pomostę do Boga. Wszyscy na około są źli. Jedynie opiekunka jest the best, bo bidulka poszkodowana, że musi pracować. Tak samo biorę pieniądze od Niemców, ale nie cwaniakuję i nie robię z siebie sierotki, bo wiem na co się decyduję. Jestem dorosły. Wykonuję ciężką pracę, ale za to mogę z czystym sumieniem spojrzeć każdemu Niemcowi w oczy i być dumnym z tego, że za friko nie mam tych pieniędzy. Współpraca Pań z firmy SHD z niemieckimi rodzinami jest bardzo ok i widać, że na tyle, ile mogą, stają za nami i też to widać, że angażują się w to, żeby jedni i drudzy byli zadowoleni. Jeśli opiekunki myślą, że są pępkiem świata, to nie ten obszar działalności. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich pracowników SHD i życzę Państwu, żeby się Wam stokrotnie wracało to, co dajecie innym. Bo za mało ludziska Was doceniają. Zdróweczka dla Was!

Basia

Pracuje od wielu lat w tej firmie.nigdy nie mialam wiekszych problemow.zdarzaty sie drobne ale zaraz reagowala moja koordynatorka Renata.wspabiala kobieta Firme moge polecic.ale kazdy ma wolny wybor.

aniela

W sumie powinnam pochwalić firmę dzięki niej dostałam prace na miesiąc poprostu zgarneli mnie z ulicy i przezto wybrnęłam z kłopotow.Tylko teraz dzwoniłam i prosiłam o jakąś oferte ofszem pani zadzwoniła obiecała że odzwoni na drugi dzień no i cisza w eterze. No trudno pozdrawiam

@aniela

Wprawdzie nikogo nigdy nie zgarnialiśmy z ulicy ;) , ale cieszy nas że udało się Pani wybrnąć ze wspomnianych kłopotów. W chwili obecnej zgłasza się do nas bardzo dużo osób zainteresowanych podjęciem współpracy jak również zaczyna się czas przygotowań zastępstw na nadchodzący okres świąteczno-noworoczny. Nie zapomnijmy również o tym, że nasza firma zapewnia/organizuje nieprzerwanie ciągłość pracy kilkuset opiekunom pracujących aktualnie na terenie Niemiec ... stąd niewykluczone są utrudnienia w kontakcie. Prosimy Panią o ponowny kontakt z naszym biurem. Przepraszamy za utrudnienia i pozdrawiamy serdecznie.

Dobra firma jako pracodawca i wystarczy spojrzeć na wątek i brak wpisów!

Grisa
@Karolina

Nie jest to prawdą .Przekonały się osoby które zakończyły współprace z tą firmą .

@Grisa

Przykro nam, że wystawia nam Pani tak negatywną opinię. Przykro szczególnie dlatego, ponieważ od lat nieprzerwanie staramy się o zapewnienie najwyższego poziomu usług, gwarantując naszym klientom oraz współpracownikom bezpieczeństwo, komfort oraz satysfakcję. Nie wiemy co dokładnie miała Pani na myśli?

Regina

Dziekuje firmie SHD Dortmund za wspaniala wspolprace i opieke wspanialych pan. [Pzdrawiam

@Regina

My również dziękujmy za zaufanie i współpracę Pani Regino. Zapraszamy ponownie. :)

Niki

Jadą c za granicę do pracy trzeba dobrze zasuwać. Myślę, że niektórzy jadą z myślą, że się poobijają!

RikiTiki
@Niki

To odkryłaś Amerykę! ;) Wszędzie trzeba pracować, w każdej firmie. Nie ma nic za darmo.

@RikiTiki

No tak - chyba nie ulega wątpliwości to, że każda praca wymaga od nas jakiegoś zaangażowania. Zapewne sam pracujesz w SHD Dortmund. Będę zatem Ci bardzo wdzięczna, jak powiesz mi, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej?

RikiTiki
@Irena

Firmę SHD mogę polecić z czystym sumieniem, oczywiście jeśli interesuje cię praca na Gewerbe czyli własną,niemiecką działalność gospodarczą. Mnie taka forma (Gewerbe) odpowiada, bo sama decydujesz o podjęciu zlecenia,czy rodzina u której masz pracować odpowiada twoim oczekiwaniom czy też nie. Poza tym w tej formie zatrudnienia (Gewerbe) zarobisz o wiele więcej niż będąc wysłana z kraju przez jakąś polską firmę. W SHD jest tak, że oni wszystko załatwiają w twoim imieniu, nie musisz się niczym martwić. Meldują Gewebe w urzędzie, organizują twój przyjazd,odbierają cię z dworca albo lotniska i zawożą swoimi samochodami bezpośrednio do rodziny u której podejmujesz pracę. Pieniądze punktualnie i zawsze są ;) Nie znam przypadku aby ktoś ich nie otrzymał. SHD pomaga też jeśli masz problemy z rodziną gdzie pracujesz. Są z reguły blisko i w pilnych sprawach szybko na miejscu. Owszem, zdarza się że coś czasem nie wypali i nie mogą od razu, ale telefonują z rodziną i starają się wyjaśnić problem. Kiedy pracujesz u rodziny jesteś ubezpieczona i w razie choroby możesz pójść do lekarza. Masz swoją kartę ubezpieczeniową i większość lekarzy nie robi problemów. Dla mnie ta firma jest naprawdę w porządku i o galaktyki lepsza od większości polskiego badziewia gdzie wysyłają cię w siną dal i radź sobie na miejscu sama.

@RikiTiki

Dziękuję Ci za tak obszerną opinię. Dzięki niej większość kwestii jest już dla mnie jasna. Dobrze wiedzieć, że SHD Dortmund zapewnia ubezpieczenie zdrowotne - to bardzo ważny aspekt. A co, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w tego typu pracy, a chce spróbować? Firma daje takim osobom szansę?

@RikiTiki

Dziękujemy za zaufanie i współpracę z naszą firmą. Zgadza się to co PANI/PAN pisze. Staramy się naprawdę o zapewnienie bezproblemowego pobytu i pracy każdego opiekuna. Chcemy aby obie strony (tak opiekun jak i podopieczny) były w pełni zadowolone ze współpracy z naszą firmą. Raczej każda poważna, ceniąca się firma zdaje sobie sprawę, że zadowolony opiekun czy klient poleci nas dalej. ;) Pozdrawiamy serdecznie

Grażyna K.

Uczciwa firma,miłe panie koordynatorki. Wszystko mi załatwiły,nawet firmową aplikacje do nauki niemieckiego na telefon.Czekałam na pierwszą sztele 2 tyg. ale było warto bo rodzina jest naprawdę miła. Polecam firmę!

Jak szefostwo w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH? Spoko traktują ludzi?

Daj gościu spokój!

A jak twoje szefostwo w GoWork.pl ? Każą ci nadal umieszczać na tym profilu (usunięte przez administratora)komentarze mające na celu rozruszanie tutaj jakiejś sztucznej dyskusji??? Rusz głową, nie ośmieszaj się i odpuść sobie w końcu te idiotyczne próby wymuszania sztucznych dyskusji na tematy nieinteresujące normalnego opiekuna lub opiekunki.

Aga

A jakie inne firmy oferują więcej ?

Sławek

Czytam i czytam i widzę że na temat Gewerby to nie masz zielonego pojęcia i wprowadzasz tutaj ludzi w błąd. Jakie zadłużenia z tytułu nieopłaconych składek ubezpieczeniowych?!

Czytelniczka

ja pracowalam w SHD i nigdy w zyciu bym juz tam nie wrucila nawet gdybym musiala jesc suchy chleb--obiecuja zlote gory jak chca zatrudnic a co jest puzniej to lepiej nie mowic im zalezy tylko na kasie a jeszcze jedno wam powiem po calej nocy jazdy busikiem dotarlam do ich siedziby i tam na korytarzu stoi automat do kawy wiec chcialam sobie zrobic kawe to jedna z pracownic z biura powiedziala mi ze tutaj nie bo nam opiekunom tutaj jest nie wolno sobie robic kawy mam isc tam na gore i tam jest dla nas kawa boze to co my jestesmy jacys TREDOWACI???jak tak mozna to sie w glowie nie miesci to oni powinni byc dla nas mili bo to my na nich pracujemy ----ja bym nigdy w zyciu tej Firmy nikomu nie polecila(usunięte przez administratora)

Sławek
@Czytelniczka

Kogoś obsmarować za plecami, tym bardziej w internecie jest bardzo łatwo ... zaszła ci za skórę jedna osoba, to targasz opinię całej firmy. Zresztą skąd wiemy kim jesteś? Może zżera cię zazdrość bo jesteś z konkurencyjnej firmy, a może po prostu nie pracujesz już tam bo się nie nadawałaś? Być może teraz próbujesz się odegrać szarpiąc opinię dobrej firmy. ;) Pracowałem tam 6 miesięcy w 2017 roku i mogę polecić SHD z czystym sumieniem. Gdyby nie choroba w rodzinie z koniecznością powrotu do Polski, pracowałbym tam nadal. Dla mnie zawsze miła, grzeczna obsługa, dbają o swoich pracowników. Nigdy nie miałem z nikim problemu. Pieniądze punktualnie, zawsze szybki kontakt z koordynatorką. To tyle z mojej strony. :)

Barbara

Lubię atmosferę w SHD Dortmund za: Bardzo mili i profesjonalni pracownicy. Znakomity kontakt w każdej sprawie.

Irena

@Daria, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w SHD Dortmund, rozumiem więc, że pracujesz lub pracowałaś w tej firmie, tak? Jeśli dobrze zakładam, to proszę Cię o podzielenie się swoją opinią na temat tego pracodawcy. @Prawda, czy pracowałeś w SHD Dortmund? Widzę, że sporo piszesz w tym wątku, zakładam więc, że miałeś styczność z tym pracodawcą.

Daria

Myślę, że jak się komuś nie bardzo chce pracować to szuka pretekstu żeby ponarzekać! Można robić coś innego!

jutta

Zosiu nie krec ty bzdury piszesz !!!!!o czym ty piszesz jaka karte i jaka ciaglosc ubezpieczenia ???????????? Pod imieniem Zosia jest chyba pani ktora ratuje firme hehehheheh karta i ciaglosc ubezpieczenia chyba w marzeniach jedyna karte jaka dostajesz to jest karta informacyjna z numerem telefonu do ubezpieczyciela i tylko w razie wypadku!!!!!!!!!a ciaglosc to chyba jakies twoje urojenie !!!!! Ubezpieczenie jest turystyczne i tylko w naglych wypadkach i w dodatku w polskiej firmie a ty jak my wszyscy na gewerbie otworz oczy kobieto Gewerba oznacza ze jestes firma jednoosobowa i to ty masz obowiazek sie ubezpieczyc i rozliczyc te dzialalnosc .Pracowalam tam to wiem a problemy jak masz to radz sobie sama bo zdaniem Pana szefa nie ma zlych rodzin to opiekunki sa nie odpowiednie .Mili sa jak jedziesz a jak odmowisz to wtedy oblicze sie pokazuje .SHD katastrofa

@jutta

Oczywiście że tak. Gdy posiadasz Gewerbę sama musisz to ubezpieczenie opłacać, w przeciwnym wypadku za kilka lat możesz być zadłużona po uszy właśnie z tytułu nieopłaconych składek zdrowotnych. Nie licz na to, że jakakolwiek firma opłaci je za Ciebie z własnej kieszeni. Zanim pobiegniesz założyć Gewerbę lub wyrazisz zgodę na to, żeby firma ją założyła na Ciebie, zastanów się czy stać Cię na taki luksus.

Tickiet

To jest praca na gewerbie lub polskiej działalności gospodarczej. Wypłaty są na czas opiekunka podpisuje umowę z rodziną i to rodzina wypłaca kasę. Nie firma.każda z was szuka pracy tak aby nie znaleźć.

@Tickiet

Możesz pisać co tylko chcesz celowo wprowadzając ludzi w błąd, ale muszę Cię zmartwić - nigdy Ci się to nie uda, albowiem ludzie tak samo jak Ty posiadają mózgi i myślą wcale nie gorzej od Ciebie. Ponadto muszę Cię zmartwić raz jeszcze - teraz jest rynek pracownika, firm opiekuńczych jest multum i my opiekunki możemy w ofertach wybierać i przebierać i tak właśnie robimy. To nasze prawo i korzystamy z niego.

Ticet

Najlepiej samej zalozyc Gewerbie i miec wolny wybor.oraz swoje prywatne ubezpieczenie z zaznaczeniem do pracy opiekunki w niemczech.mozna sie ubezpieczyc w Polsce.koszt okolo 170zl na miesiac.ubezpieczamy sie tylko na okres wyjazdu

@Ticet

To ubezpieczenie jest o wiele bardziej drogie niż podajesz, a opiekunkę która zarabia choćby nawet te 1.500 E netto miesiecznie nie stać na taki luksus. Posiadając Gewerbę opiekunka sama z własnej kieszeni musi je opłacić. To jest obowiązkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH - Dortmund

• Jak się pracuje w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

Kandydaci do pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH