Opinie o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH w Dortmund

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH w Dortmund

maria

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata jak dotad wszystko bylo w pozadku.pani Ania Pawlak kordynatorka dzwonila pisala sms spotykala sie z opiekunka aby wspolnie rozwiazywac zaistniale problemy.zakladaja gewerbe ale w przyszlosci nie mozna na tej gewerbie pracowac w innej firmie.trzeba wyrejstrowac.zarobki zadna rewelacja 1 osoba 1200e 2 wymagajce opieki 1400-1500.inne niemieckie firmy oferyja umowy z rodzina na 1300-1350 do 1 osoby.2 osoby 1500-1750.w zaleznosci od stopnia opieki.a w shd ciezko wywalczyc podwyzkie nawet o 50 e.samy zanizaja zarobki dla opiekunki ale swoja prowizjie biora 595e i z tego nie zrezygnuja .tlumaczac duza konkurencja na rynku.zwrot za bilet 90e po przepracowaniu 2 miesiecy.inne firmy 140e po 2 miesiacach.trzeba sie dobrze zastanowic aby podjac tam prace.ja rezygnuje bo inni oferuja wiecej

elija
@maria

Mario, nie raź w oczy gramatyką bo szlag mnie trafi!

marika
@maria

witaj maria a powiedz z jaka firma warto jechac?Chcialabym zdobyc jakis kontakt na wyjazd.. Pozdrawiam, marika

Prawda
@maria

Gewerba założona na Ciebie jest tylko i wyłącznie Twoją działalnością gospodarczą i masz prawo na niej pracować gdzie tylko chcesz. Jeżeli firma ogranicza Twoją wolność w tym zakresie, wówczas jawnie łamie ona prawo. Tylko i wyłącznie firmy zatrudniające na podstawie umowy O PRACĘ mają prawo wymagać pełnej lojalności tj. zakazu pracy dla konkurencji.

Bolo

Dobra praca i daleko od domu to z pewnością nie sprzyja chęci pisania!!

Mała

To prawda co piszą koleżanki za 1 miesiąc pobytu dostajemy 50 euro zwrotu kosztów podróży a inne firmy płacą więcej.

Jolka
@Mała

No nie wiem są firmy, które wymagają min 3 miesięcy pracy i w przypadku miesiąca pracy nie zwracają wcale kosztów przejazdu.

Czy dalej jet dobrze w firmie, że nie piszecie? Warto starać się o pracę tu?

logo firmy HYDRAULIK / DORTMUND
ImpactJob
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Kierowca CE BDF P
Werkservice
Ann

Dobra firma

Opiekunka

Ja też pracowałam w tej firmie.jedyny minus to że trzeba zakładać tam konto w banku.no i firma daje tylko prywatne ubezpieczenie i zameldowanie.dlatego dobra dla rencistek.stelle miałam dobre i pieniądze tyle ile w większości i agencji.panie były ok.zreszta te wszystkie urzędniczki też przecież są zatrudniane.a jeśli ktoś ma jakieś ale to skargi powinno się kierować do właścicieli.tu przynajmniej wiadomo kto nim jest.a nie jak w polskich agencjach czeski film.dlatego obrywa się opiekunkom ko traktu.jesli ktoś ma czyste papiery to nie musi się ukrywać.

Mariola

Gdybym mogła tam wrócić to na pewno bym pojechała jeszcze z ta firma ale naradzie nie mogę wyjechać shd polecam

mariola

Ech nie jest tak źle

Mojek

No praca jest fajna, dobrze, że Ci się podoba koleżanko

Aśka

Zaczęłam nie dawno pracę w firmie SHD jestem chyba najmłodszą pracownicą :) Ale , naprawdę nie mogę narzekać , wszystko w jak najlepszym porządku , pracownicy kompetentni , nie mam żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o firmę ;) Pozdrawiam ;)

Jan

Polska strona juz jest : www.shd-opieka.pl Firma bardzo dobra. Ale przekonaj sie sam ;)

Jan

Wielu z Was pisze tutaj takie bzdury ze płakać się chce. Znam kilka osób które pracują w tej firmie od lat i nikt nigdy się nie skarżył. Jak ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie sobie powód żeby narzekać czy kogoś obsmarować.

ticet

prosze zadzwonic na podany nr przedstawic sie po niemiecku a reszte mowic po polsku .polacza pana z pania mowiaca po polsku

podsieko

zgadza się, a jak ktoś chce pracować to będzie pracować wszędzie tak naprawdę i nie ma co ukrywać, ale u nich akurat jest całkiem spoko, także nie wiem skąd te narzekania

Ticet.

Kazdy ma wolny wybor.

Ticet

Inne niemieckie firmy.nie bede robic tu reklamy ale trzeba dobrze poszukac.firma Seniorenhilfe Dortmund ma dziadowskie ubezpieczenia zbiorowe jako turystyczne. ubezpieczenie w polskiej firmie.jak przyjdzie placic za leczenie umywaja rece i radz sobie czlowieku sam.dlatego warto sie 2 razy zastanowic niz podjac pochopna decyzje i potem zalowac.

Zośka
@Ticet

Ticet...co ty za bzdury opowiadasz...jakie zbiorowe ubezpieczenie??? w kwietniu tego roku zachorowałam podczas pobytu w DE..poszłam do lekarza. ubezpieczalnia opłaciła rachunek od lekarza i nie było problemów....mam swoją kartę i ciągłość ubezpieczenia. doinformuj się zanim zaczniesz podawać takie informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH - Dortmund

• Jak się pracuje w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH?

Kandydaci do pracy w SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHD Seniorenhilfe Dortmund GmbH