CSC Venator

Toruń

Opinie o CSC Venator

Nie polecam tej firmy. Kròtko mòwiąc nie szanują pracowników. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Zatrudniają nie wiadomo w jakim celu kierownika do spraw ochrony p. Dariusza K., ktòry potrafi tylko gnębić ludzi i udawać, że coś robi. W rzeczywistości to leń jakich mało, ktòry nie nadaje się do niczego. Jeszcze w dodatku ciągnie firmę na dno poprzez swòj wizerunek. Teraz zapewne przejdzie do Taurusa, gdzie będzie psuł notowania kolejnej firmie. Noże jednak Ci drudzy szybciej przejżą na oczy i pogonią go pòki będzie jeszcze czas.

Xxx

Potwierdzam powyższą wypowiedź w 100 %. Pracodawca nie szanuje pracowników. Wyzysk za 5 zł. Co nie liczni mają umowy ale za najniższą krajową. Jak debile zgłaszasz się co godzinę, po to , żeby sprawdzać Cię czy nie śpisz. Łazisz co I 1 lub 2 godz z dziwnym czytnikiem i odbijasz tzw. punkty. Niech głupich szukają gdzie indziej, a najlepiej niech przyjdą za 5 zł. robić jego lalunie, które biorą kasę za... Ten ostatni wpis to oczywiście z firmy, więc muszą pisać pozytywnie o sobie.

Vena321@gmai.pl

CSC Venator super firma. A ten z Gİ to za przekrety z paliwem wypadl z obiegu.

mark

pracowałem w grupie interwencyjnej. stawka niska. Własciciel nie szanuje pracowników.Nie polecam

Zostaw opinię o CSC Venator - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSC Venator