FSP GALENA

Opinie o FSP GALENA

Iza

Jest ogloszenie na stanowisko pm. Czy ktoś może napisać na co można liczyć podejmując prace?

Rep
@Iza

Trzymaj się z daleka od tej firmy!!!! To pośmiewisko na rynku! Banda cwaniaków i nieudaczników wybranych i popieranych przez spółdzielców. Każdy kto odszedł wspomina to jak koszmar A każdy kto jeszcze pracuje marzy o odejściu.

Sprzedaż
@Rep

Prawda, prawda. Każdy kto pracuje w sprzedaży to potwierdzi, większość z nas zaraz odejdzie do innych firm, każdy z nas bierze udział w rekrutacjach i marzy o tym, aby tą firmę zostawić. Mi na rekrutacji w innej firmie powiedzieli, że praca w Galenie to wstyd i lepiej to wykreślić z cv, wyśmiali to, że jestem przedstawicielem medycznym jeśli promuję takie gówniane produkty i każdy wie, że ta promocja to ściema i nic od tego nie zależy, publikowane wyniki sprzedaży to ściema, spada ale przybywają to podwyżjami cen, wystarczy porównać sprzedaż s sztukach - wszystko spadło i się nie podniesie

Borys
@Iza

Możesz liczyć na wypowiedzenie bez podania przyczyny oraz managerskie prostactwo nie do pojęcia. Ryba psuje się od głowy.

Kiter
@Iza

Na wielke rozczarowanie i wstyd przed klientami

Kamil

Na spotkanie z Perełką

Jamroży

Zrzucamy się na świąteczny prezent dla KT loczka i jego wywłoczka - taczka z ogrodowego w Obi.

Kamil
@Jamroży

Oczyszczalnia ścieków jest po co marnować hajc

TREX

...powiem tyle...banda gamoni ..cwaniaczków mających zwykłych pracowników a szczególnie przedstawicieli medycznych ..totalnie za nic! Rada Nadzorcza to chyba w większości panie w średnim wieku które dały się owinąć wokół paca czarusiowi z lokiem na palcu KT... który jest niesamowitym manipulantem...dba tylko o swoją kiesę i nikogo więcej! ściągnął swoją świtę dobrze bawiących się niedorośniętych chłopczyków! oczywiście bez wiedzy jakiejkolwiek....praca...żenująca! brak jakichkolwiek narzędzi do pracy...praca bez niczego....cała firma w rozpadzie...ale ciągle rekrutują...

Lalunia
@TREX

(usunięte przez administratora) Wcześniej czy później się potknie o drobiazg ze zwykłej chciwości i łapczywości tak jak wszędzie gdzie dotąd umoczył. Możecie już kupować taczkę. Przyda się szybciej niż sądzicie.

Birys
@Lalunia

To o Krzychu

Barnaba
@TREX

Spokojnie, wyłoży się laluś na swojej pazerności i głupocie, jak wszędzie :)

Beata

Jest jakaś szansa na pracę w zapewnieniu jakości?

Zuuza
@Beata

Szybko byś się zwolniła i żałowała straconego czasu. Niczego się tam nie nauczysz, będziesz robić najgorsza robotę za najniższe pieniadze, taką której nie chcą robic spółdzielcy.Lepiej szukaj gdzie indziej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FSP GALENA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Cześć. Jakie są uśrednione zarobki na stanowisku Key Account Manager, do leków RX, OTC i supli? Drugie pytanie: jakim autem porusza się handlowiec na w/w stanowisku? Poproszę o rzetelne opinie. Pozdrawiam

Warto próbować dostać się do pracy w kontroli jakości?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w FSP Galena?

Buhaha

Chodzi ci o zarząd? Myślę, że ciągle.

Ale co nie ma sprzedaży w ogóle czy jak? Tez startowałem tam na pm ale jak to tak wygląda ze to upada to jednak podziękuję

ktoś z przeszłości

boże co tu się dzieje ?

Benek
@ktoś z przeszłości

Cuda Panie, cuda ????????????

Nikita
@Benek

Spokojnie. Do najbliższego walnego. Zmiany są dobre.

Wiktor

Weekendy więcej płatne ?

Dorota

Jak wyglada praca w FSP Galena w czasach koronawirusa? Czy pracujecie zdalnie? Jakie macie zadania sprzedażowe do realizacji ?

Ann

Witam, Wracam właśnie pociągiem do domu, zostałam zwolniona z powodu zmian wprowadzanych obecnie w firmie . Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za współpracę, niestety firma nie umożliwiła mi tego, więc robię to za pośrednictwem Gowork. Nie dzieje się dobrze w firmie skoro zwalnia się osoby , które są/były w pierwszej piątce najlepiej sprzedających przedstawicieli . Wielki żal i niedowierzanie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

JAK
@Ann

Straszne.. Jak można bez mrugnięcia okiem, od tak po prostu podjąć decyzję, wiedząc że niszczy się komuś plany życiowe i marzenia całej rodziny a zostawia się ludzi, którzy nie realizują planów, nie mają pojęcia o sprzedaży i niejednokrotnie nie potrafią wypowiedzieć nazwy substancji czynnych promowanych leków.. Powodzenia

@JAK

W tej firmie mają w tym zakresie sporą praktykę. Liczy polityka i osobiste interesy kolejnych Zarządów, nie dobra praca.

We
@Ann

Hehhe tak się właśnie zawsze kończy praca PH Dotyczy każdej firmy i każdego miejsca na świecie. To już wiecie dlaczego przedstawicieli brakuje wszędzie i nikt nie chce nim być. Koniec zawsze będzie klęską, a majątku nie dorobi się nigdy.

Sp
@Ann

Przecież przedstawiciel to nie pracownik tylko maszyna jak samochód, prawdziwy pracownik to spoldzielca

agat
@Ann

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszo-:) pozdrawiam

Nacjonalista
@Ann

Cóż stare metody żeby zwołać starą ekipe ludzie się nie zmieniają... Nie martw się jak jesteś dobra to znajdziesz lepszą prace....

Telimena
@Nacjonalista

Stara ekipa to banda nieudaczników. Nic sami nie osiągneli. Banda rodem z fmcg.

@Telimena

Czy tej starej ekipy już nie ma? Napiszcie jak wygląda sytuacja bo jadę na drugi etap rekrutzcji

StaryRep
@Kandydat

...a to zależy, czy aplikujesz na PM-a czy na KAM-a?

Czytaj
@Kandydat

Ze zrozumieniem. Jak takich teraz Galena rekrutuje to powodzenia!

@StaryRep

Aplikuję na przedstawiciela medycznego, jadę na drugi etap

Fik
@Ann

Nie przejmuj się mogę polecic fajną firmę, pracujesz nic się nie kurzy, dobrze by było język znać ale nie koniecznie powiesz że jesteś od demnie, tu masz stronę https://www.villa-allgaeu.de/

Chilliplay

Hey Co sądzicie o pracy na stanowisku informatyka ?

Galerianka
@Chilliplay

To tam są jakieś komputery? Szok!

@Galerianka

Skąd to zdziwienie? Znasz firmę od środka i możesz powiedzieć na jej temat coś więcej? Tak jak Chilliplay szukam jakichś informacji na temat firmy, czy FSP Galena to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jeśli wiesz coś na ten temat to prosiłbym o odpowiedź, będę wdzięczny.

Timek
@Chilliplay

Tak popatrzyłem na stronę galena to farmacja wiec pewnie informatycy głównie zajmują się wsparciem pracowników, mogą mieć ciekawe systemy przy tej specyfice firmy. Wiec napewno doświadczenie można fajne zdobyć. A tak w ogóle patrząc na opinie to dotyczą w sumie handlowców, informatyków nie znalazłem. Może otwierają nowe stanowisko albo ktoś odchodzi, chyba normalna sprawa. A byłeś na rozmowie?

Agnieszka
@Timek

@Timek Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem FSP Galena. Ale to miłe, że chcesz jakoś pomóc osobom, które chcą podjąć pracę w tej firmie. Z tego co widzę ta firma ma w chwili obecnej wiele ciekawych ofert pracy http://www.galena.pl/praca/ może komuś się przyda. Może ktoś mi odpowie, czy rozwój w FSP Galena jest możliwy?

@Agnieszka

Z obecnie zarządzającymi rozwój nie jest możliwy.

Agnieszka
@Gość

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Rozwój nie jest możliwy pod względem otrzymania awansu, czy w ogóle? Czy pracodawca umożliwia pracownikom udział w szkoleniach?

ITSpec
@Chilliplay

Startuj może w końcu strona www będzie miała prawidłowy certyfikat SSL bo do dziś nie ma (a to standard już od dawna że strony mają https://)

Sama
@Agnieszka

A kierownicy jacy? Da się z nimi pracować?

@Gość

Kogo masz na myśli? bo tam aplikuję

@Agnieszka

Jak ze szkoleniami? Napiszcie coś czy dużo szkolą

Fik
@Timek

Normalnie siedzisz przy biurku, jakiegoś routera podłączysz raz na ruski rok, ja cię już (usunięte przez administratora) od siedzenia będzie boleć to idziesz na pizzę koło stodoły, tylko kawałek połóż koło bramy bo kuna lubi, też musi mieć witaminy, a nie ciągle te gołębie

Jacprzem

Jacprzem zawsze dadzą dobry wynik dla firmy. Zawsze. Ujemny.

Haha

Haha, Najlepszych już się pozbyli, reszta sama odejdzie, ciekawe kto teraz zrobi im sprzedaż? Może powinni sami pojechać w teren , posłuchać co mówią klienci..Ludzie Galena nie jest jedyną firmą na rynku !

Soma
@Haha

Prawda jest taka, że miejsce na półkach aptecznych przejmują od miesiąca inne firmy, w sieciach i w małych aptekach, bez wyjątku. Za kilka miesięcy GALENA przejdzie do historii. Aktualna oferta jest niesprzedawalna, przedstawicieli przekierowali do innych "zajęć" , sprzedaż leży kasy nie będzie. I po co ta produkcja?

@Soma

Cel takich działań jest jeden - pokazać jak sprzedaż oparta na historycznym zarządzaniu leci na pysk. To potrwa jakieś 4 miesiące. Potem oferta będzie normalna, rynkowa a nawet lepsza i tym sposobem KT pokaże jak to cudownie potrafi wygenerować wzrosty. Stary trick powtarzany w każdej firmie. Managerskie prostactwo.

Sami
@Poli

Ten trik się tutaj nie uda bo nie ma produktu Galeny, którego nie można zastąpić konkurencją. Za kilka miesięcy wszystkie sieci będą miały podpisane kontrakty roczne z innymi firmami, nawet niewielkie apteki będą handlowały czym innym. Obudźcie się - na Helenę NIKT NIGDZIE nie czeka.

Miki
@Sami

Dokładnie tak. Klienci kupowali ze względu na relacje z przedstawicielami, KAMami bo cena nie zawsze była najlepsza na rynku . Teraz Galena może tylko pomarzyć o kasie , wszystko zostało zniszczone. Klienci nie lubią zmian, nie chcą rozmawiać, konkurencja rządzi!

Sobiś
@Haha

Dlaczego zwalniają? Skąd taka rotacja?

Marian
@Sobiś

Tronek zaczął już zwalniać starych i wprowadzać swoich ???? Jego metody, stosuje je od lat. Nie tęsknimy :):):)

Bilo
@Sobiś

Zwalniają , bo nagle sprzedaż przestała być ważna, księciunio wierzy że klienci sami będą zabiegać o produkty Galeny . Przedstawiciele ddelegowani do wazniejszych zadań - robią porządek ze "świetną" bazą lekarzy , zakupioną od kolesi troLa . Miejsce dla swoich robi ..

Pyza
@Bilo

Baza trona :):):) Do targetu każe wciągać lekarzy z gminnych ośrodków zdrowia z miejscowości w głębokich krzakach. Co za nowatorska strategia :)

Pitbul
@Bilo

Bo jak sprzedaż gwałtownie spadnie a potem zacznie piać się w górę to czyj to będzie sukces? Czyja strategia wygeneruje wzrosty?

Wynikowy
@Pitbul

Tronka nikt nie kontroluje bo nikt kto mógłby go kontrolować nie zna się na promocji j sprzedaży. Ci co się znają już się nie liczą - są tylko wykonawcami jego poleceń. Niestety zarząd jest słaby, rada nadzorcza nieudolna, wolą tkwić w błędnych decyzjach niż przyznać się do błędów. Każdy liczy na cód. Ale z doświadczenia innych firm wiadomo jak będzie ... Ciekawe na kogo rzucą odpowiedzialność???? Bo przecież spółdzielca są nieomylni.

Mega
@Wynikowy

Spokojnie. Wielki Brat patrzy.

Rep
@Mega

Patrzy? jak firma idzie na (usunięte przez administratora) i nic nie robi kimkolwiek jest !!

Typowyjanusz
@Poli

Ale przecież sprzedaż właśnie leci na pysk od kilku lat. Tu nie trzeba specjalnie nic pokazywać. Widać gołym okiem

@Typowyjanusz

Być może. Ale łatwiej o wzrost od zera do pięciu niż od pięciu do dziesięciu. To jego strategia powielana w kolejnych firmach.

Pako
@Jacprzem

Przem już odfrunął z tej firmy, Jac jeszcze nie, zobaczymy dla kogo Tronek trzyma insygnię, pewnie zaraz ściągnie jakiegoś kumpla.

Sam
@Poli

No właśnie w Galenie już to robi ... czyli to co ludzie o nim pisali to prawda

KOS
@Pako

Insygnia Napewno nie dla ONE MAN SHOW :)) Narazie musi się trochę uspokoić bo głośno się zrobiło w terenie o nieudolnych działaniach GALENY, ciekawe czy ktoś odpowie za te źle podjęte decyzje ?

@Sam

Prawda w czystej postaci. Chłop nie ma pojęcia o farmacji. Dramat

Tede
@Pako

On już nie ma kumpli.

Tell him
@Pyza

Byłaś tam, skąd wiesz? Tyłka nie ruszasz poza ogródek

PraLider
@Haha

Najlepszych pozbyli się , dlatego bo mając swoje zdanie, a przy tym robiąc często wynik ratujący drużynę , byli zagrożeniem dla wyżej sra..., finalnie na Ed Sheeranie kończąc . Szkoda , że nie liczyło się dla nich to kiedy teren widmo, dało się postawić na nogi , by gdy NAS zabrakło...Widmo marnie znanej przed Naszym zatrudnieniem marki po chwili powróciło. , Firma ta nie szuka expertów ds. handlu , gdy taki jest ,znający swoją wartość i mający osiągnięcia dla firmy ,zamiast podwyżki staje się wrogiem do usunięcia.He he . Niestety to fakt.Tam liczył się tylko Ed i wchodzenie w jego zad... Ja pozostałem sobą , to nie moje hobby.:)A tereny zapewne długo pozostaną z Naszymi historycznymi wynikami.:)Pozdr.

JA
@PraLider

Zgadzam się z Tobą. Wierzę, że karma wraca , co niektórzy już się o tym przekonali.

Witam wszystkich jaka atmosfera aktualnie panuje w Galenie, czy plany firmy są już realizowane?

W KRSie tej Spółdzielni widnieje zapis, że w zarządzie jest 17 osób, a w skład organu wchodzą łącznie 43 osoby. Jak to jest możliwe?!

Ciekawy

Dlaczego giną posty i opinie?

Były przedstawiciel

Ta firma to jakaś żenada... szukając pracy czytałam opinie i generalnie nie brałam za bardzo pod uwagę tych wszystkich komentarzy, myśląc ile ludzi tyle różnych zdań, ludzie są różni i ciężko każdemu dogodzić.. Niestety te wszystkie negatywne opinie są prawdziwe! Na ostatniej cyklówce wielkie zapewnienia że bedzie lepiej , z tego co wiem jest fatalnie. Podpisywali aneksy a za trzy dni pozwalniali ludzi , którzy generowali przychody i tych którzy dopiero co zostali zatrudnieni . Jaki w tym cel ? Chyba żeby firmę narazić na koszty. Kolesiostwo nr 1 , kto nic nie robił ale dobrze żył z Jacprzem i RKS em to miał plan sprzedaży poniżej opłacalności dla firmy i nawet premie brał :) że też Zarząd się pod tym podpisywał?? Firma w ogóle nie liczy się z nikim, a nowy.. Prezentacja na 5 buahaha skoro te wszystkie firmy tak suuuper funkcjonują to dlaczego się księciunia pozbyły?

Typowyjanusz

Patrzyłem na wyniki Galeny i widać po nich że od paru lat firma ma spadki. Wszyscy tu narzekają na nowe porządki. Jak nie robić porządku skoro spadacie. Wszyscy narzekający chcą utrzymać ten status czy może warto jednak coś zmienić.

Oz
@Typowyjanusz

Zmiany są ważne, ale czy te śmieszne prezentacje na czas, wizyty u lekarzy z przestarzałymi lekami i zwalnianie ludzi przyniesie wzrosty? Spadki były ale coś sie sprzedawało , a teraz .., jak tak dalej pójdzie to za chwile na wypłaty nie będzie.. Koleś wymieni ludzi na swoich ale to nie pomoże firmie, tylko generuje koszty na " szkolenia " , czy nikt tego nie widzi ?

@Oz

Tylko ze jego starzy ludzie nie chcą już z nim pracować bo przerobili ta utopię.

Januszzwykły
@Oz

Tronek zaraz da warunki do hurtu i sieci o których wam się nie śniło i sprzedaż będzie, a sukces będzie miał jednego ojca, poczekajcie jeszcze chwilę

Polianna
@Januszzwykły

Sukces będzie trwał do momentu aż zacznie wymieniać krzesła w konferencyjnej i kupować obrazy do swojego gabinetu autorstwa wiadomego.

Nełka
@Januszzwykły

Ani hurt ani sieci nie są zainteresowane współpraca tym panem. A zwłaszcza odroczonymi płatnościami i fakturami rozłożonymi w czasie. Kredytowanie farmacji już dawno minęło

Alicja

Witam Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji na temat zarobków PM? Ile wizyt, jakie benefity, auta , atmosfera ? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FSP GALENA - Wrocław

• Jak się pracuje w FSP GALENA?

Zobacz opinie na temat firmy FSP GALENA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FSP GALENA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FSP GALENA