JORG Sp. z o.o.

Opinie o JORG Sp. z o.o.

ooo

wielkie G! wszystko wróciło do normy, brak wypłat, brak roboty, brak perspektyw

Firma jest nowa, pracuję tu tydzień. Nazwa ta sama, jak poprzednia, ale całkiem inaczej to wygląda. Kierownik naprawdę się stara, zaczyna to wszystko dobrze wyglądać. Żeby tylko wypłaty były na czas i od czasu do czasu jakaś premia :)

Zostaw opinię o JORG Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JORG Sp. z o.o.