Opinie o Beatmungspflege Zuhause 24 GbR w Lambrecht

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Beatmungspflege Zuhause 24 GbR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beatmungspflege Zuhause 24 GbR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beatmungspflege Zuhause 24 GbR w Lambrecht

Karol Nowy wpis

Czy firma jest dobrze zorganizowana ?

Graga Nowy wpis

Jasne warunki pracy , wysokie wynagrodzenie płatne w terminie- miłe koleżanki i koledzy, super szefowie . Pracuje z wieloma kolezankami i wszystkie zadowolone. Polecam prace w tej firmie . A złosliwe opinie to pewnie od osób z konkurencji albo tych co nigdy nie są zadowolone z niczego

Figa Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu, wręcz współczuję osobą które podpisały umowę z Zuhause24.

Iza Nowy wpis

@paulinarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Dalej jesteś zatrudniona w u tego pracodawcy? Czy w ciągu ostatniego roku zmieniły się warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Beatmungspflege Zuhause 24 GbR. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
paulina

Jednak oferują umowe na warunkach niemieckich i duzo wieksze pienaidze niz u nas zarobisz jako pielegniarka.

Zarzad

Informujemy wszystkich wystawiajacych opinie ze wpisy takich osob jak floryda i innych ktorzy oczerniaja firme beda kierowane przez prawnika firmy do organow scigania celem uzyskania adresu ip.a pozniej beda kierowane na droge sadowa w celu publicznych przeprosin i odszkodowania.Pamietajcie w necie nie jestescie anonimowi .wasze ip jest bez problemu do sprawdzenia

floryda

Ta firma to Polacy chcący dorobić się na swoich rodakach. Nie polecam, wręcz odradzam.Wyślą Cię tam gdzie dorwą pacjenta. Nie 30 km ale bywa, że 100 km. Jak się przeciwstawisz to masz przesrane.

bartek

Zgadzam się z Panią Sylwią. Nie jest tak różowo. Kto się chce przekonać to niech się zatrudni a długo czekał nie będzie. Już ten kulturalny pan jak się nazwał Personalvermittler się o to postara.

Witam wszystkich zainteresowanych. Własnie dostałem maila z powiadomieniem że reklama firmy się rozrasta. Widzę nowe wpisy od dwóch różnych dziadów (ciekawy nick).Jak pracownik tej firmy muszę się ustosunkować do tych inteligentnych wpisów.Jako Personalvermittler pracujący w tym temacie od ponad 3 lat a obecnie dla tej firmy od 9 miesięcy, mogę stwierdzić że żaden dziad nie pracował w Firmie. Dziad jak to wynika z jego pisma, jest płci męskiej, a do obecnej chwili w firmie nie pracował żaden osobnik płci męskiej mówiący i piszący po polsku. W sumie uważam że inteligentni ludzie (pielęgniarki i pielęgniarze) nie sugerują się opiniami pisanymi przez "dziadów" "lumpów" "wariatów" i.t.p gdyż napisanie sobie nicku tego typu świadczy o wykształceniu i wychowaniu danej osoby. Jest to mój ostatni wpis na tym forum , gdyż uważam że jest to starta czasu a wykształcony personel medyczny nie bawi się w czytanie anonimowych wpisów.Dziadom życzę udanych wpisów.A pozostałym osobom czytających te opinie życzę wesołych świąt i udanej zabawy sylwestrowej(pielęgniarkom i pielęgniarzom na dyżurze -spokojnego dyżuru)

dziad79

Znowu ktoś używa mojego nicka -ale to chyba jakieś dziecko bo nie umie pisać po polsku-a może ruscy atakują ? Moje są 3 pierwsze wpisy i na tym proszę o zakończenie dyskusji pod moim nickiem. Pozdrawiam wszystkich

dziad79

Och widze ze szefostwo nie spi i jest bardzo czujne ale prosze nie podzpisywac sie moim NIKIE czyli dziad79 bo pisalem otej firmie

och sorry pomyliłem firmy

Zapomniałem dodać że w prawie każdej niemieckiej firmie pracują Polacy wiec każdą firmę można nazwać że jest polska. A osoba która tu się ciągle wpisuje pod rożnymi nickami, podkłada "świnie" polskim koleżankom. I jest osobą która będzie dalej wymyślać niestworzone rzeczy.To że w Firmie pracuje ponad 10 osób z Polski i nikt nie ma zamiaru się zwalniać -chyba o czymś świadczy.(a konkurencja w pobliżu tylko czeka) Ktoś nie wierzy ??? Nie ma problemu -może porozmawiać sobie z Polskimi lub Niemieckimi pracownikami firmy.Pozdrawiam.

Widzę że ciągle wpisuje się ta sama osoba pod rożnymi nickami. No cóż prawo anonimowości- samo stwierdzenie że to jest polska firma może świadczyć o znajomości tematu.Po za tym jest wiele firm na terenie Niemiec i nikt nikogo na siłę nie zmusza do pracy. Ludzie inteligentni i wykształceni po prostu jak im nie pasuje zmieniają prace.A ta gorsza grupa ma pretensje do całego świata za ich problemy- i tego już nawet psychiatra nie zmieni- nie ma na to lekarstwa.Uważam że dopóki się sam nie przekonam i nie zobaczę to nie uwierzę-z firmą tą nie podpisuje się żadnych zobowiązań jak to robią inne firmy niemieckie ,polskie , francuskie,i.t.p. -więc można odejść za porozumieniem stron w ciągu jednego dnia-a osobom które twierdzą że firma się chce szybko dorobić proponuje otworzyć własną firmę - wtedy można porozmawiać na ten temat.Pozdrawiam

dziad79

to jest polska firma i tak traktuja polakow oni chca sie szybko dorobic.to dziady

dziad79

jak ktos lubi tylek lizac to moze dobrze bedzie mial

Jak to mówią w necie każdy może anonimowo pisać co mu się podoba , najczęściej wpisują się tu małe, grube i złośliwe bo takie są najgorsze. Jeżeli chhodzi o pozytywne i negatywne opinie na necie to radzę każdemu przekonać się osobiście a nie czytać głupich wpisów które dają albo sami pracodawcy albo koleżanki pielęgniarek z zazdrości że komuś się udało , lub jak w tym przypadku fałszywe osoby które nie mogą w tej firmie pracować. Proponuje aby opinie o firmie zbierać na miejscu wśród pracowników a nie na necie gdyż jest on anonimowy

Sylwia

hehe, spoko. Nie jest tak różowo. Własny wpis firmy też cieszy co nie?( powyżej'pigi".

pigi40

Podejmując pracę nie byłam pewna.Teraz mogę powiedzieć -bardzo dobrze trafiłam. Nie będę się rozpisywać-Naprawdę warto spróbować i przekonać się.

Zostaw merytoryczną opinię o Beatmungspflege Zuhause 24 GbR - Lambrecht

Beatmungspflege Zuhause 24 GbR