Bordopol

Opinie o Bordopol

alan

(usunięte przez administratora) zaproponował mi pracę na stanowisku dyrektora. Kiedy rozwiązałem umowę z poprzednią firmą i pojechałem podpisać umowę, zmienił zupełnie warunki zatrudnienia. Pomimo wcześniejszych ustaleń, zmiana była makabryczna. Inne stanowisko, inne pieniądze. Najpierw obiecywał normalne warunki zatrudnienia, potem nie spełnił nawet minimum. Omijajcie szerokim łukiem. Wstyd i żenada.

Zostaw opinię o Bordopol - Tomaszów Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bordopol