viterg bis

Mielec

Opinie o viterg bis

wiola

cześć byłam na rozmowie o prace w tej firmie w 3 różnych miejscach każda wyglądała inaczej a jednak podobnie nikt nic nie ukrywa na czym praca polega byłam na dniu próbnym ale nic takiego nie widziałam o czym piszecie ktoś tam musiał pracować dłużej a skoro mu się nie podobałąo to po co w to szedł poczytajcie sami co piszecie bo gubicie się w zeznaniach tyle info na temat funkcjonowania tzn że tam pracowałeś to po co srać w gniazdo gdzie się było nie podoba się to się zabieram wyżyjcie się gdzieś indziej np w siłowni

Zostaw opinię o viterg bis - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie viterg bis