Opinie o Post Master w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Post Master. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Post Master o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Post Master w Kraków

Gaba Nowy wpis

Jak teraz wyglądają staże? Ktoś tu pisał, że chodzi się od domu do domu z wózeczkiem z zarobkami 75 zł dniówki ale stawki podane są z 2020 r a teraz? Napewno stawki wyglądają teraz inaczej niż w tamtych latach..

Zagadka człowiek Nowy wpis

Gdzie jest PREZES tej spółki zoo. a raczej kto nim jest ?

Powiedz nam książę jak to jest jak dawni wasale posłuszeństwo wypowiedzieli i do obalenia dworu się gotują . No jak . Jak to jest gdy włości cię pozbawili edykty piszesz i co z tego wynika .Kmieciom obiecujesz złote góry a pamiętasz jak wielki septon Pam łupił ich sakwy . I co teraz co zrobisz książę na jakim owsem będziesz karmił nowego perszerona co to na torze wyścigowym stoi . A twoi wasale to ci sami którzy łupili razem z tobą tłuszcze podatkami nienależnym czyli ............... A wy kmiecie jak możecie dawać się ponownie mamić obietnicami popatrzcie jak niewiele brakuje żeby te śmieszne królestwa runęły bez WAS nie zarobią złamanego dukata . A o pracę się nie martwcie sama Was znajdzie A dla was książęta i wasale mam jedno słowo Dracarys

Oj Nowy wpis

Przecież to ta sama ekipa post ctrl abc nl24 ci sami podwykonawcy to w czym problem ?

Widzę, że kolporter miał 75 zł dwa lata temu, ale nie mam pojęcia w jakim wymiarze - dziennie chyba nie, raczej tygodniówki? Ile teraz płacą i gdzie się ogłaszają, na jakichś grupach FB, czy gdzie, bo nie idzie znaleźć..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Post Master? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ctrl System Sp. z o.o.?

Wiktoria

Jakaś taka nietypowa odpowiedź chyba tutaj padła jeśli o organizowane staże chodzi. No chyba, że naprawdę polega to na jakimś jeżdżeniu po domkach jednorodzinnych ale skoro tak to ktoś mógłby to jeszcze bardziej dookreślić na czym miałoby to polegać niby? Chętnie biorą stażystów i ile płacą? Bo 75 zł za 8 h nie wygląda najlepiej...

Czy Post Master organizuje staże dla studentów?

Wieśniak

Tak są staże. Popierdalasz z wózkiem trzydziestokilowym po domkach jednorodzinnych przez osiem godzin za 75 zł.

Jagoda

Czy praca jest zmianowa?

C.S.I.S.

In Fact , Planet EARTH was inhabitated by something whote called themselves as ' Human Beeings' and there were plenty examples life of diffrent kind, but they havn't found any istots of their kind.

C.S.I.S.

They Were Coming Back To Their Starshipp SPACE WAGON MADD and iritated rather than happy. Two Months of their efforts in order to find any istsots of their kind were nothing but waste of time.

wiertnik

Zastanawiająca jest taka sytuacja, że ludzie pytają ale nikt tu nie odpisuje.

Dawid Kowalczyk

Mam zamiar podjąć współpracę z tą firmą. Jeśli możecie napiszcie o współpracy z nimi na daaawidkowalczyk@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Tomizm

Kartel traci nakłady-uważajcie na kase bo źle się dzieje.

Grzegorz

@Nie Co oznacza według Ciebie, że nie ma prawdziwej pracy? Jak inni użytkownicy tego forum, powinni to interpretować?, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Czy odnosi się to do warunków pracy? @prawda Każda firma po zmianach potrzebuje trochę czasu, żeby zorganizować się na nowo. Może warto poczekać z ostateczną oceną tej firmy i jej pracowników?

Grzegorz

@Stary Twoja opinia jest bardzo powierzchowna i niewiele mówi przyszłym pracownikom. Czy mógłbyś w związku z tym napisać coś więcej o firmie Post Master? Jak aktualnie wygląda atmosfera w firmie po jej przejęciu? Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie? W jaki sposób trafiłeś do tej firmy i dlaczego wybrałeś właśnie ją?

prawda
@Grzegorz

atmosfera wygląda tak, żę żądzą postem ludzie ctrl więc układy układy i jeszcze raz układy

Olek

Podpowiedzcie czy po tych zmianach w firmie dobrze się pracuje. Warto interesować się pracą?

Stary
@Olek

Już prawdziwego PostMastera nie ma,teraz to CtrlPost. A rządzi tam patologia Urynowicz

Nie
@Olek

Tam już nie ma prawdziwej pracy

Tak

Udziałowcy PostMastera Urynowicz i spółka, przecież to reprezentant ściemy, nie solidnej pracy.

punisher
@Tak

a dostawaliście telefony żeby robić tylko dla post master i ctrl system, a jeśli będziesz robić dla innej firmy to stawki od nich obetną prawie do zera?? tam na górze juz całkiem się im w głowie poje....

Razem
@Tak

PostMaster to teraz pewnie zmieni nazwę na UryTlustyPost:)

Uryn

To ja Urynek z pod Wołomina.Gruby i brzydki. Jestem tatusynkiem

Straciłem Szacunek do PM

Czemu PostMaster daliście kupić Się dla CtrlSystem?

nick

Ludzie jak kolportaż carrefour, tez macie tyle wioch

car

Carrefur wymyslij nowe rejony ... od stycznia 10% miasto 90% wiochy , czyli dwa sektory w mieście i 200 wiosek hehehehehehehehehehhe

Zostaw merytoryczną opinię o Post Master - Kraków

• Jak się pracuje w Post Master?

Zobacz opinie na temat firmy Post Master tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Post Master?

Post Master
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zawiła 65L
    30-390 Kraków