CRZ Krzywy Komin

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

CRZ Krzywy Komin
2 5 6 1

Opinie o CRZ Krzywy Komin

anonim

(usunięte przez administratora)

krzywy komin

Szanowna Pani , Szanowny Panie. Informacje w niniejszej opinii są nieprawdziwe i nie napisała jej osoba podpisana jako była portierka. Pani Portierka była zatrudniona na zgłoszonej do ZUS umowie o pracę, od której odprowadzone zostały wszelkie niezbędne składki. Te jak i inne podane informacje są kłamliwe i oczerniają dobre imię nie tylko firmy ale także osób w niej wskazanych.

anonim

(usunięte przez administratora)

Miro

Co za bzdury . Pracuję tutaj od 10.02.2016 i całkiem normalna atmosfera , wypłata w terminie , przerwy sniadaniowe wg uznania . Widocznie osoba pisząca tą negatywną opinie nie mogła dać sobie rad z obowiązkami.

Zostaw opinię o CRZ Krzywy Komin - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRZ Krzywy Komin