CRZ Krzywy Komin

Opinie o CRZ Krzywy Komin

krzywy komin

Szanowna Pani , Szanowny Panie. Informacje w niniejszej opinii są nieprawdziwe i nie napisała jej osoba podpisana jako była portierka. Pani Portierka była zatrudniona na zgłoszonej do ZUS umowie o pracę, od której odprowadzone zostały wszelkie niezbędne składki. Te jak i inne podane informacje są kłamliwe i oczerniają dobre imię nie tylko firmy ale także osób w niej wskazanych.

Miro

Co za bzdury . Pracuję tutaj od 10.02.2016 i całkiem normalna atmosfera , wypłata w terminie , przerwy sniadaniowe wg uznania . Widocznie osoba pisząca tą negatywną opinie nie mogła dać sobie rad z obowiązkami.

Zostaw opinię o CRZ Krzywy Komin - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRZ Krzywy Komin