Diverse

Opinie o Diverse

Joanna

MonikJesteśmy małżeństwem które od początku istnienia salonu we Włocławku robimy zakupy w Diverse i postanowiliśmy na forum pochwalić sprzedawców sklepu oraz kierownika który jest bardzo profesjonalny w tym co robi. Miłe dziewczyny zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy zwłaszcza pozdrawiamy p.ę oraz panią Sandrę. Dziękuję za profesjonalne doradztwo oraz miłe zakupy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Diverse - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diverse