Jeans Shop
1 1 2 5 1
krowka Nowy wpis

Moja wypowiedź nie dotyczy co prawda w/w Firmy, ale uważam, że należy ostrzec osoby poszukujące pracy przed naciągaczami. Osobiście otrzymałam już dwie tego rodzaju odpowiedzi, tyle, że smsy otrzymywane byłyby trzy razy w tygodniu, koszt każdego to 6,15 brutto. Ja na szczęście przeczytałam informację napisaną małym druczkiem.... Swoją drogą podejrzewam podszywanie się oszustów pod Nazwiska i Nazwy Firm. I tak może być w przypadku Jeans Shop.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iva

Przestrzegam przed przesyłaniem aplikacji do tej "firmy". Po przesłaniu aplikacji dostajemy informacje zwrotną z linkiem do pobrania "formularza rekrutacyjnego". Po przejściu na wskazaną stronę (usunięte przez administratora) oraz kliknięciu w pobieranie jesteśmy proszeni o podanie numeru telefonu oraz operatora w celu tzw. weryfikacji antyspamowej. Po wpisaniu oraz kliknięciu "weryfikuj" otrzymujemy na telefon smsa potwierdzającego aktywację usługi o nazwie "FREE" dzięki której to będziemy otrzymywać 2 smsy w tygodniu (koszt 4,92 zł z VAT). Jak można się domyśleć nie ma możliwości pobrania formularza o którym była mowa w mailu. Na szczęście usługę da się wyłączyć poprzez wysłanie smsa "STOP FREE" na numer 60474. Za sms nie pobierają żadnej opłaty, przynajmniej w moim przypadku tak było. Mimo to nie warto ryzykować.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Jeans Shop - Katowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Jeans Shop