Opinie o Sushi Maiko w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sushi Maiko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sushi Maiko o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi Maiko w Suchy Las

Kasia Nowy wpis

Czy można łatwo dostać się do firmy ?

jem_bo_lubię Nowy wpis

Były miejsca pracy jakiś czas temu, bo widuję inne osoby. Zmiana części załogi całkiem dobrze wpłynęła na funkcjonowanie tego miejsca. Widać nowe twarze i co za tym idzie, zaangażowanie. Martwy dotąd profil na Facebooku ożył i nie straszy już samymi reklamami. A jedzenie całkiem smaczne, niedrogie i w końcu jakieś nowości. Polecam zupę rybną :)

cebik Nowy wpis

jacek, jakas szansa na zatrudnienie jest zawsze, ale aktualnie wszystkie stanowiska obsadzone. Sushi Maiko nie zatrudnia dużej liczby personelu. Co do kuchni, to tak jak pisali powyżej, bardzo dobra o ile lubi się kuchnię chińską i japońską.

mari0 Nowy wpis

jak w chińczyku a niby sushi knajpa - ochyda

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Sushi Maiko? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
m1

BYŁAM DZISIAJ W SUSHI MAIKO REWELACJA MAKARON Z KURCZAKIEM PYSZNY I Z NOWOŚCI BRAŁAM DANIE NOWE PYSZNE NAPEWNO BĘDĘ WRACAĆ SMACZNIUTKO POLECAM

oszukany na 500 złotych

Kwota 500 zł to nieduża suma, ale wystarczająca, by człowiek poczuł rozgoryczenie i żal samego siebie.(usunięte przez administratora)Pod koniec, pomimo że pracownik mógł odejść z miejsca do nowej pracy - został na umowne dwa tygodnie, by pracodawca mógł znaleźć zastępcę na jego miejsce. I właśnie za ten okres nie ma zapłacone. Jak widać naiwność i wiara w cudzą uczciwość nie popłaca. Poza tym został obciążony winą za to, że restauracja nie ma klientów i pani szefowa podpisała z galerią umowę na wynajem lokalu na dwa lata. Jak widać w tej firmie kucharz odpowiada za wszystko... PS. I przygotujcie się, że będziecie musieli przynosić na kuchnię własny sprzęt jak tarka czy łyżka do lodów...

nick
@oszukany na 500 złotych

JEST PANI BESZCZELNA PANI MAZ SZKOLIL PRZEZ DWA TYGODNIE KUCHARZA KTOREGO RESTAURACJA OPLACALA CODZIENNIE DOSTAWAL WYNAGRODZENIE PO SZKOLENIU NIE POTRAFIL USMAZYC KOTLETA I ZA TO MAZ NIE DOSTAL 500 ZL MA PANI POWAZNY PROBLEM Z SOBA I NARAZILA PANI JUZ NIE JEDNEGO PRACODAWCE NA ZLE OPINIE ALE PANI NIC POZA TYM NIE ROBI SIEDZI W DOMU I PISZE BO CO ROBIC SIEDZAC W DOMU PANI MAZ PRZEZ OSTATNIE MIESIACE GRAL NA TELEFONIE ZADNEJ INICJATYWY WIEC DAJ PANI NAM SPOKOJ

m1
@nick