clarkson sp. z o.o.

Chojnice

Opinie o clarkson sp. z o.o.

Dario

a ja wiem ,że Pani Magda to bardzo fajna babka , pracowita, ambitna i bardzo rzetelna. Wiem to nie z relacji pracowniczych , handlowych a jedynie osobistych . Znam Panią od kilkunastu lat i za tzw." darmochę " nikt nikogo nie wywala z pracy . Niestety w pracy trzeba się wykazać nie tylko podpisywać listę obecności , jako główny cel pracy . Pozdrawiam

Andrzej

Nie polecam pracy w tej firmie-praca trudna, stresująca i odpowiedzialna a wynagrodzenie oparte o najniższą krajową + dodatek za zdrowie i nie palenie + premia uznaniowa za wyniki sprzedażowe obcinana przy każdej okazji. Dodatkowo p. prezes ma zwyczaj krzyczenia I obrazania pracowników byłych i obecnych. Oferta z ogłoszeń nijak ma się do rzeczywistości

Magdalena Wojciechowska
@Andrzej 22.09.2016 13:36

Premii nie obcina się, jest naliczana zgodnie z kalkulatorem, przez menagera na PF. Pani prezes jedynie akceptuje transakcje... Nie może również krzyczeć na pracowników obecnych i byłych - bo bywam w każdej placówce raz na miesiąc i nie wyobrażam sobie, by przyjeżdżając tak rzadko tylko po to by na kogoś sobie pokrzyczeć. Praca w sprzedaży ogólnie jest trudna i stresująca - krzyczenie nic nie pomaga. Tu trzeba być konstruktywnym. Jedni sobie radzą, inni (jak widać) po prostu się nie nadają. Obrażanie pracodawców byłych i obecnych widzę, że p. "Andrzej" ;) ma we krwi. Człowiek ocenia wg siebie

Magdalena Wojciechowska
@Andrzej 22.09.2016 13:36

Poza tym Adam - paliłeś i z tego co wiem dodatek za zdrowie i nie palenie był ci wypłacany - zatem bardzo nieuczciwe zachowanie z Twojej strony. Obskoczyłeś już wszystkie banki, wszędzie ci podziękowali - wywalczyłam twoją kandydaturę, mimo, że dyr.zarządzający i menager PF byli niej przeciwni a ty nawet się nie umiesz elegancko zachować..

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie clarkson sp. z o.o. ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o clarkson sp. z o.o. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie clarkson sp. z o.o.