DOKTOR ENTER

Kraków

Opinie o DOKTOR ENTER

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Co możecie napisać o jej przebiegu? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

eni

czy ta firma w ogóle istnieje? nie widzę jej w krs.

Rasment

Doktor Enter to dobrze znana firma, która na pewno rozwiąże wszystkie problemy techniczne związane z obsługą czy podzespołami sprzętów komputerowych. Dla ciekawskich dają możliwość montażu sprzętów podsłuchowych czy monitoringu. Osoby zatrudnione w firmie na pewno muszą wykazywać się wiedzą techniczną i umiejętnościami majsterkowicza.

Adam

Polecam Firmę Doktor Enter reprezentowaną przez( usunięte przez administratora )do usług napraw komputerów i instalacji systemu alarmowego. Z tego co zauwazyłem zarówno ( usunięte przez administratora ) jak i jego współpracownik przykładają sie bardzo do pracy. Współpraca z firmą układa się w sposób zgodny z postanowieniami umowy.

Ola

UWAGA! Praca w fajnym zespole ludzi, kasa również ok, tylko ciężko dostać umowę o pracę. Jeśli nie zależy wam na umowie to ok ale jeśli chcecie umowę o pracę to trzeba mieć mocne nerwy albo sobie darować.

Joanna

Pracowałam w tej firmie przez rok na umowe zlecenie. Wynagrodzenie na poziomie 2 tys. Zawsze maks. 2-3 dnia, talony naświęta. tak to fajnie tylko trudno o umowę o pracę

Marta

Praca w fajnym zgranym zespole. Spoko szef

Jóźwiak

Szef jest spoko, zawsze dało się wszystko dogadać. Teraz pracuje w dużo większej firmie i zarobki są konkretniejsze ale nie ma co porównywać - u doktora zawsze był spokój, nikt na nikogo nie krzyczał. Pozdrawiam Prezesa

Jóźwiak Mariusz

Faktem jest że już nie pracuje w tym serwisie ale właściciel bardzo spoko. Kasa zawsze jak trzeba nie robił problemów z urlopem nawet jak mi sie skończył :) Spokojna atmosfera - spoko ludzie.

BEATA

PRACUJE W FIRMIE OD WAKACJI ZESZŁEGO ROKU - POWIEM TAK - ZARÓBKI NIE SĄ DUŻE ALE FAJNIE BO ZAWSZE SĄ PIENIĄDZE NA CZAS. JAK MAM W UMOWIE WYPŁATĘ DO 10 TO ZAWSZE MAKSYMALNIE 5 DNIA MAM JUŻ WYPŁATĘ A W POPRZEDNIEJ FIRMIE MUSIAŁAM SIE PROSIĆ O PIENIĄDZE.

Zostaw opinię o DOKTOR ENTER - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOKTOR ENTER