Jackbyyg

Radomsko

Opinie o Jackbyyg

sabas

Firma budowlana w Szwecji znajdująca się w Klippan koło Helsingborga (Skane) .Wszystkich chcących udać się do pracy w szwecji radzę omijać tą firmę która nie potrzebuje fachowców lecz cudotwórców a i tak nikt w tej firmie nie utrzymuje się dłużej niż kilka miesięcy pracując przy tym nielegalnie.obiecują złote góry ,wspaniałe zakwaterowanie itd lecz nie podają iż za łóżko kasują 2000 koron ,że paliwo i dojazdy do pracy we własnym zakresie czyli kolejne 2000 nie licząc amortyzacji własnego auta

Zostaw opinię o Jackbyyg - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jackbyyg