Opinie o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. w Warszawa

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie w zakresie rozwiązań z rynku ubezpieczeń, finansów osobistych oraz planów emerytalnych.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. w Warszawa

Czako

Już od pięciu lat jest prowadzone postępowanie przez Prokuraturę i już są postawione zarzuty przeciwko członkom zarządu. Dublowanie tego mija się z celem tym bardziej, że sprawa wróci do tej samej prokuratury.

Jaki dress code obowiązuje w INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.?

joshep

Mam nadzieję że dress code dla pracowników Investo to będą więzienne drelichy

Ciekawe, skąd wziął na kaucję? Znowu nabrał naiwnych?

Słuszna uwaga

@Monika

Rodzina sie złożyła,nie pamiętam dokładnie,nie chce mi się szukac w notatlkach,chyba chodziłop o 50 ytys.

@wiesiek40

To może niech się teraz złoży na oddanie naszych pieniędzy, bo pewnie też korzystała z dobrodziejstwa Sławińskiego.

@Monika

jestem za ! Obawiam się jednak że na taki altruizm nie stać tego gatunku.

Dario
@wiesiek40

Nie kojarzę sprawy kaucji. Dawno to było? Kiedy była rozprawa w tej sprawie?

wiesiek40

Panie Karolu niech pan się nie wygłupia.Pańska wiedza sprowadza się do współpracy z kancelaria adwokacką której pan nagania klientów

joshep

Jak trochę odpuści ta epidemia to idę na spotkanie z prokuratorem w tej sprawie, minęło już tyle lat że zaczynają mi się już zacierać wspomnienia dot. tego tematu a nic, kompletnie nic nie zostało z tym zrobione.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

joshep

Postępowanie to chyba raczej zostanie umorzone. Nie widzę żeby Pani prokurator miała ochotę je zakończyć w inny sposób. Jacek S. zapewne jest już od dawna poza zasięgiem wymiaru sprawiedliwości z pieniędzmi które ukradł ludziom. Ja już nawet bym zrozumiał jakby tych pieniędzy nie udało się odzyskać bo je ukrył albo wydał ale żeby chociaż prokuratura chciał postawić mu zarzuty żeby ludzie zobaczyli że państwo polskie to jednak nie ch.., du.. i kamieni kupa. No ale gdzie, polska to najlepszy kraj dla złodziei i oszustów, taki mamy wymiar niesprawiedliwości.

zokla
@joshep

To że zostanie umorzone to oczywiste (przecież od dawna wszystko idzie w tym kierunku). Zaczynam się obawiać że my pokrzywdzeni (sam należę do tych naiwnych) możemy zostać oskarżeni i pociągnięci do odpowiedzialności w postaci np. zasądzonego odszkodowania na rzecz investo bo przecież zostaną oni, bądź już zostali uniewinnieni (umorzone śledztwa policyjne i prokuratorskie, ich przedłużanie w nieskończoność itp.). W końcu sprawiedliwość musi zatryumfować (zwłaszcza w Polsce), a głupi i naiwni niech płacą (w końcu nauka kosztuje). Pozdrawiam Naiwny Pokrzywdzony

@joshep

Informacja sprzed tygodnia: P. Prok A.Hopfer informuje ze JJ.Sławiński i K.Grelka byli przesłuchani i postawiono im zarzuty.

Ale chyba ma jakas rodzine.weksel jest podpisany przez niego.Mam wyrok sądu,ale komornik umorzył zadluzenie.Teraz to tylko skarga paulanska i odzyskac od rodziny.,dzies te pieniądze rospisal,nie przepil by tyle

joshep

Czy ma ktoś może jakieś nowe informację na temat śledztwa prokuratury? Było kolejny raz przedłużane czy już umorzone zostało?

wiesiek40

pytałem (usunięte przez administratora)czy ustalono również personalia osób które odniosły korzyści z działalności kierujacych firmą Investo,.Odpowiedż : "śledztwo przedłużono do 21.12.2019.,akta -do przejrzenia 101 tomów".Trzeba nadmienić że JJ.Sławiński przed wyjazdem z Polski był właścicielem dużego mieszkania w Stolicu,działki lub działek,/nie ce mi się szukać adresów,przepraszam/,wydrukował ponad 26000 obligacji/dł dwadzieścia sześć tys./,więc tylu mogło być pokrzywdzonych.

Iza

Witam, dlaczego firma ma tyle spraw ? Czy firma nie wypłaca wynagrodzeń?

joshep

Czy ktoś z poszkodowanych przez INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. ma jakieś dodatkowe informacje dotyczące sprawy? Czy ktoś był w prokuraturze w ostatnim czasie i może się podzielić jakimiś informacjami o postępach w tej sprawie. Wg. moich informacji nikt nie odzyskał pieniędzy od INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. a winni tego przekrętu nie zostali ukarani a nawet nie zostały przeciw nim postawione żadne zarzutu, co już zakrawa na kpinę. Śledztwo toczy się od 3 lat i końca nie widać. Na stronie KNF znalazłem informację że postępowanie z zawiadomienia KNF przeciwko tej firmie zostało umorzone przez policję "W dniu 2 maja 2017 r. zostało wydane przez Komendę Stołeczną Policji postanowienie o umorzeniu dochodzenia. ", czy ktoś ma informację z jakiego powodu zostało to umorzone?

TaK
@joshep

Rozmawiałem tel. z Panią prokurator A. Hopfer pod koniec listopada br. Śledztwo ma być zakończ0ne 21 stycznia 2019 r. Powiedziała, że jeżeli zostaną uznani winni tym samym zobowiązani są do wyrówna szkody. TaK

@TaK

Trzymam kciuki ale, pamiętam że podobne deklaracje były składane już wcześniej a jednak śledztwo nadal jest otwarte. Trzeba wziąć równiez pod uwagę że śledztwo zakończy się dopiero co najwyżej postawieniem zarzutów i skierowaniem sprawy do sądu a potem kilka lat rozprawy...

Krz
@joshep

Czy są jakieś nowe informacje w tej sprawie? Jestem żywo zainteresowany, dzięki z góry.

Roman
@TaK

W jaki sposob mozna skontaktowac sie z prokuratura ktora prowadzi ta sprawe. Jezeli moge otrzymac odpowiedz na HAD@onet.eu bylbym wdzieczzny. Pozdrawiam.Roman

Gabriela
@Roman

Czy ta sprawa z INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. wciąż trwa? Będę wdzięczna, jeśli napiszecie coś więcej o tym, jak przedstawia się aktualna sytuacja firmy i co się dzieje w tym miejscu pracy. Z góry dziękuję za szczegóły!

Ma ktoś jakieś informacje? Od 2016 roku (kiedy złożyłem zawiadomienie do prokuratury i zeznawałem jako świadek na policji) nie otrzymałem jakichkolwiek informacji. Dzieje się jeszcze coś w naszej sprawia?

@Adam

Już tyle lat prokuratura udaje że prowadzi śledztwo i końca nie widać, ja już w sumie straciłem nadzieję. To jest niestety obraz polskiej sprawiedliwości, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) grasują na potęgę, są znani z imienia i nazwiska, sa dowody a jednak nawet włos im z głowy nie spadnie. Niestety Polska to nawet nie jest trzeci świat w tym zakresie, to jest usankcjonowany raj dla złodziei i aferowiczów.

j23
@Adam

(usunięte przez administratora) Sławiński wyjechał z nasza kasą w nieznanym kierunku. Też zeznawałem w Sądzie jako świadek w sprawie i otrzymałem status pokrzywdzonego. Policja jak sądzę nie będzie go szukać poza granicami Rzeczpospolitej. Jak wróci i wpadnie przy przypadkowej kontroli drogowej to może będzie odpowiadał w sprawie karnej o ile się nieprzedawni do tego czasu. Jak ktoś ma wiarę, że odzyska kasę to powinien wytoczyć proces z powództwa cywilnego. Wszystkim poszkodowanym wyrazy współczucia.

Robert

Szanowni Państwo, jest na tę sprawę sposób. Długo szukałem i znalazłem wraz z moją pełnomocnik jak zainteresować skutecznie i należycie prokuraturę tą sprawą. Zainteresowanych proszę o kontakt robert81@tlen.pl

Wojtek
@Robert

jak napisałęm z mojego e-maila mam powazny kłopot z odzyskaniem dużej kasy od Investo toteż prosze o kontakt

@Robert

Panie Robercie, jeśli ma Pan jakiś sposób żebyśmy coś wspólnymi siłami zdziałali to proszę o kontakt - napisałem do Pana email w tej sprawie.

Robert

Bylem w tej kancelarii jiedys, chcialem zainwestowac pewna kwote bo mnie pewna pani uroczo przekonywala,ale jak zonaczylem ze w biurze sa tylko krzesla i stolik oraz puste szafy zrozumnialem ze ta firma to lipa i zrezygnowalem,widze po wpisach tu ze zrobilem slusznie

hermit

Nie ulega dla mnie najmniejsze wątpliwości, że INVESTO jest firmą działającą ze świadomym zamiarem oszukiwania ludzi w celu wyłudzania od nich pieniędzy. Od 4 lat moja sprawa prowadzona początkowo przez Policję, a potem przekazana do prokuratury w Warszawie nie została wyjaśniona. Mam wyrok sądowy i nakaz zapłaty, ale komornik był bezradny, firma jest niewypłacalna. Czytając poniższe wątki widzę, że firma nadal działa i rośnie liczba oszukanych klientów. Bezradnych wobec niemocy państwa polskiego, które najwyraźniej nie jest w stanie chronić obywateli przed jawnymi oszustami.

Dlaczego Prokuratura Regionalna nie czyni działania w celu zwrotu pieniędzy obligatariuszom? A może czyni ,prośba o wyjaśnienia.

@anonymous

Prokurator Anna Hopfer przekazała postępowanie do prokuratury niższego szczebla-okręgowej dla W-wy Pragi.Teraz już jak twierdzi p.prokurator,ta prokuratura będzie ustala czy : /cyt/"materiał dowodowy ma wykazać czy przedstawiciele Kancelarii ...działali z zamiarem doprowadzenia wielu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając ich w błąd co do zamiaru wykupu obligacji, czy też osoby te poniosły ryzyko związane z takim typem inwestycji".Moim zdaniem prokurator A.Hopfer dopuściła się szyderstwa z osób poszkodowanych przez J.J.Sławińskiego,K.Grelkę, etc.A jakie jest Wasze zdanie? Kojarzy się takie działanie z działaniem prok.Kijanko w aferze Amber Gold?.

@wiesiek40

Trzeba pisać skargę do Prokuratora Generalnego. Potwierdzam to jest kpina a może nawet coś więcej patrząc na poziom niekompetencji. Proszę podać numer sprawy w prokuratorze okręgowej i która to prokuratura, jeśli ma Pan takie dane.

joshep

Aplikować? A gdzie Pani znalazła oferty pracy w tej firmie? Tam cały czas tra śledztwo w sprawie, niestety poziom niekompetencji prokuratury w tym przypadku sięga zenitu więc się przerzucają pomiędzy instancjami i teraz w ogóle będą się zastanawiać czy to nie było ryzyko inwestycyjne pomimo że dowody na oszustwa są niepodważalne. No ale co zrobić to jest Polska... Zachęcam wszystkich do pisania skarg na działania prokuratury w tym przypadku, bo inaczej finalnie umorzą postępowanie i nic z tego nie będzie, nawet winnych nie skażą.

Urszula

Byłam przed chwilą na stronie firmy INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. http://www.kancelaria-investo.pl/ . Nie wyglądają jakoby byli firmą w trakcie upadłości. Czy są tutaj na forum jacyś pracownicy tej firmy, którzy mogliby pomóc określić sytuację tego pracodawcy? @Janis mam nadzieję, że Twoja sytuacja dość szybko się rozwiąże. Dla przypomnienia i porządku chciałam powiedzieć, że tutaj na forum GoWork rozmawiamy o firmach jako pracodawcach.

Urszula

@anonymous, jaka jest aktualna sytuacja firmy INVESTO? Czy to jest firma w fazie likwidacji, czy ogłosiła już upadłość? Może wiesz coś na ten temat? Wasze dotychczasowe wypowiedzi budzą niepokój. Czy ktoś mógłby wyjaśnić osobom nie będącym w temacie czy ta firma nadal funkcjonuje?

Janis
@Urszula

Investo oszukało tysiące ludzi. Trwa proces prokuratorski przeciw tej firmie.Jestem poszkodowanym klientem, lecz na szczęście straciłam niewiele środków.Nie pakujcie się w "to".To banda oszustów.

Pedro

Skąd takie rewelacje macie, że firma jest kiepska?

fantom

Jakiś czas temu był wniosek o wykreślenie Investo z KRS za względu na brak środków na przeprowadzenie procesu upadłościowego. Poprzez mojego radcę prawnego wnieśliśmy sprzeciw. To było kila miesięcy temu.

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.?

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa

INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o.