Opinie o AASPEN GRUPA w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AASPEN GRUPA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AASPEN GRUPA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AASPEN GRUPA w Radom

Bioly

Wszystkie opinie negatywne na temat tej firmy są nieprawdziwe. Ludzie ile w Was jadu siedzi, jak można tak oczerniać kogoś kogo się tak naprawdę do końca nie poznało. Ja osobiście pracuję w tej firmie już 4 lata z bardzo fajnymi i wartościowymi ludźmi. Właściciel jest to osoba naprawdę ze świeczką szukać mało takich pracodawców, którzy myślą o pracowniku. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Aaspen, przy niej wiem, że się rozwijam, doszkalam, poznaje nowych ludzi a chyba o to chodzi w życiu jeżeli człowiek chce mieć dobrą pracę. A taka informacja dla osób nie zadowolych pracą, proszę Was nie piszcie głupot jeżeli nie przepracowaliście w tej firmie chociaż jednego dnia.

Bogdan
@Bioly

Ten rozwój to oznacza, że są szkolenie i można z czasem awansować wewnętrznie, czy mała szansa na takie ruchy w firmie? Napiszesz?

marlon
@Bogdan

Są szkolenia dla wszystkich pracowników.

Pracownik Nowy wpis
@Bioly

Jest nieprawdą to co napisałeś. Pracowałem/am w tej firmie. Właściciel to psyhol. W zasadzie to nie właściciel tylko też pracownik. Bo firma stoi na jego żonę. Byłem/am świadkiem jak bardzo wulgarnie odnosił się do dziewczyn pracujących w sprzedaży i to jest tylko jedno zdanie. O Arturze M. Można by pisać w nieskończoność jak podłym człowiekiem jest. Nikomu nie życzę takiego człowieka w pracy. Firma się nie rozwija. Nic się nie dzieje. Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli mozna to nazwać pracą a firmę firmą...

knowakowski@aaspen.pl

@bejbe, oferujemy pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Pozostanie pracownika po godzinach otwarcia zależy tylko i wyłącznie od jego organizacji pracy. Nikogo nie zmuszamy do pozostania dłużej. @zdrawo, spotkania organizowane są z nowymi pracownikami i mają na celu pomoc, a nie wytykanie błędów. Łatwiej się przystosować do nowych warunków pracy omawiając pewne zagadnienia. @Frywolna, @wildchild, jeżeli stanowisko pracy znajduje się ‘na miejscu’, wymagane jest dbanie o ekspozycję. Tak jest w każdym sklepie. Zawsze można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek z innych działów. Nie pozostawiamy pracownika samemu sobie. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i zależy od zakresu obowiązków, na które można się zgodzić lub nie.

csf
@knowakowski@aaspen.pl

:)))) opiłeś się ??? 1200 zł inaczej won ! mamy na twoje miejsce 100 CV ! zebrania debilskie, jak co najmniej firma z 1000 osób gdzie muszą wyznaczyć sobie nowy TARGET na nowy tydzień. uciekać uciekać i jeszcze raz uciekać !!! obowiązek odśnieżanie !

Urodzonymagazynier Nowy wpis
@knowakowski@aaspen.pl

Hahaha. „Nikogo nie zmuszamy do zostawiania dłużej” Synek właściciela 15 minut po piątej jak już zmierzałem na autobus, zawrócił mnie spod bramy. Powód? Klient przyjechał kupować gary po zamknięciu sklepu. Gdzie tu moja zła organizacja pracy? Za friko wtedy ponad godzinę siedziałem.

urodzonymagazynier

Pierwszy miesiąc próby nie licz na umowę a przez kolejne cztery dostajesz 1/4 lub 1/2 etatu na piśmie, reszta na gębę.W sumie prawie pół roku próby za 1500 na rękę.Przez pierwsze dwa, trzy miesiące jesteś super pracownik a potem straszenie kamerami bo ktos cie podkablował ,ze nie tak pracujesz.Przez jakiś czas robisz co do ciebie należy a przez resztę czasu palisz w piecu, karczujesz działkę, łatasz rynnę na dachu itd... Siedzisz po godzinach za darmoszkę. Odpowiadasz za ogromne pieniądze(kilka, nawet kilkadziesiąt tysięcy dziennie) ale na temat podwyżki usłyszysz:(cytat)"moze jakaś stówkę premii uznaniowej dostaniesz po okresie próbnym" Wiec jak chcesz pół roku zarabiać praktycznie najniższą krajową i czekac na stówe podwyżki to praca dla ciebie.

@urodzonymagazynier

Urodzonymagazynier - jako osoba zatrudniona w dziale technicznym, funkcja: pracownik gospodarczy, pomocnik magazyniera. Trudno liczyć na inny profil pracy niż: sprzątanie i odśnieżanie placy, naprawianie usterek, sprzątanie kotłowni i magazynów, również wzywanie firmy wyworzącej śmiecie. Pozostaje jeszcze pomoc przy odbieraniu przesyłek, załadunek towarów i dostawa ich do klienka. To tylko fragment obowiązków jakie mają osoby zatrudnione na to miejsce, każdy przy zatrudnieniu dostaje informacje jakie ma obowiązki i jaki zakres prac na tym stanowisku. Wynagrodzenie dla stanowisk: pracowników gospodarczych , pomocników (asystentów) i magazynierów - najniższe krajowe. Nie obiecujemy premii, bo tak owych nie ma na tych stanowiskach. Jesteśmy firmą handlową - liczą się wyniki, a nie bo ktoś, coś chce zrobić, ale nie zrobił. Za to nie płacimy. Dodatkowo - nie nagradzamy premią dlatego że ktoś liczy na to, bo ktoś inny ma, to niestety niech liczy na to co uzgodnione. A zawsze jest zapłacone. Praca poza godzinami - jeśli Urodzonymagazynier spóźniał się 10, 15 minut - przynajmniej raz w tygodniu i przepraszał za spóźnienie. Dwa razu był przed 11 (z różnych przyczyn osobistych) - To jak 3 razy w ciągu całej kariery został łącznie 7 godzin. (90 minut powrót z dostawy + 180 minut powrót z dostawy + 130 minut powrót z dostawy), to był wykorzystywany. (Właśnie również do tego, służą kamery w firmie). Przykro mi że przez tyle miesięcy był Pan tak niezadowolony z pracy. Ale Pan, właściciele i ja wiemy dlaczego złożył Pan wypowiedzenie. (Również pracownicy firmy którzy oglądali nagrania z kamer.) "Nie jesteśmy doskonałą firmą, nawet nie jesteśmy dobrą firmą, ale ludzie którzy są ferr zawsze mają nasze wsparcie i mogą się rozwijać. Innych nie chcemy w zespole. " cyt. Właściciel Wszystkie informacje na podstawie materiałów przedstawionych z nagrań rozmów, nagrań video, dokumentacji pracowniczej, akta pracownika Emil R...... . W imieniu właścicieli. Krzysztof NOWAKOWSKI administracja firmy, kadry R-m/ Żeromskiego Zastrzegam prawo opublikowania powyższego wpisu , oraz histori wpisów do innych źródeł.

Grubo poszło
@knowakowski@aaspen.pl

Grubo poszło. Przycieli gostka i jest numer, a on o sprzątaniu pisze. Heeee Ale reżim wszystkiego pilnują.

Grubo poszło

urodzonymagazynier Nowy wpis
@knowakowski@aaspen.pl

To sobie złotą rączkę zatrudnijcie do takich zadań. Albo czekajcie aż się tata właściciela firmy odobrazi i będzie te śmieszne zadania wykonywał. I jeszcze do tego jak się chwalą do czego te kamery służą ???? Nie pozdrawiam.

Honorata Nowy wpis

O widzę, że są tutaj jakieś szkolenia. Jeśli są one dla wszystkich to są one jakieś ogólne czy można też liczyć na coś indywidualnego? Czego głównie dotyczą?

Magazynier

Długopis. Sprzedaj nam długopis.

Wymień twoje wady.

Agata

Coś nowego o tej firmie?

Adolf

Było ogłoszenie ale już znikło. W opisie było co masz robić - w sumie prosta robota i umowa zlecenie. Podłuchałem się was i Cv nie przesłałem. A teraz naprawiam tej piprzone rumple. Ku...wa człowiek to głupiego ćwoka posłucha a potem żałuje. Jak sie pożarłeś i nie chce ci się tam robić to innym niepierdzel. Piszesz że dno to chyba niewiele poznałeś Nikt nie pisze że nie płacą lub obcinają, a ja góra jest to dobrze. Moźe mi nakajmany przesyłać jak ma byc . Lepie jak do łapy jest niź na papier 2600 a bierzesz 1800 .

Adolf 2
@Adolf

Drogi panie, A. Naucz się piać lub czytaj co napisałeś, po. Telefon z którego piszesz nie poprawi "twoich" błędów, co jest przykładem wpisu powyżej. Idź do szkoły, której tak bardzo "tobie" brakuje...

Heysus
@Adolf

Jestem ciekaw czy osoba która pisała komentarz potrafi dobrze pisać i czytać ? Bełkot...

Dlaczego trzy negatywne opinie pisane są z tego samego adresu ip ?

@P.W., jeśli doszło do naruszenia prawa, "oszustwa" koniecznie zgłoś ten fakt na policję. W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna. Bardzo proszę o wypowiedzi, które nie noszą znamion pomówienia. Każda ze stron ma prawo wyrazić swoją opinie, ważne żeby było to opinia rzeczowa.

@H.I.M, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w AASPEN GRUPA? Możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi o pracy w tej firmie. @Axle, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Rozumiem, że pracowałeś w AASPEN GRUPA? @xxx, możesz napisać dlaczego? Jakieś konkrety może?

Axle

Aaspen to gówniana firma, która nie ma do zaoferowania nic konkretnego. Samozwańczy dyrektor Artur m. ma problemy nad opanowaniem swoich emocji nad pracownikami. Brak edukacji... Osoby zatrudniane są 1,4 etatu, 1.2 etatu itp. Szkoda nawet składać CV oraz iść na rozmowę. Strata czasu. Jak to pisał przyjaciel..." Jeśli w (usunięte przez administratora) jest dno, znaczy to, że koniec gówna jest już blisko. Gówniany aaspen nie ma dna". Znaczy to tylko, że jest gorszy od szamba.

Jacek
@Axle

Witam jak wyglada praca serwisanta w tej firmie pozdrawiam

Artur
@Axle

Dziękuję za opinię Axle. Przez 12 lat nie dotykaliśmy dna, choć wiele ludzi nam tego życzyło. Przeciwnie rozwijamy się. Tak, jestem dyrektorem bo mam do tego wiedzę , doświadczenie, oraz pokorę której w świecie dzisiaj ludziom brakuje. ( mam też własne strefy rowoju - których mam świadomość ) :) Muszę Axle Cię rozczarować, w nasze firmie pracują nawet ludzię na umowę zlecenie w okresie próbnym. (tak jak w ogłoszeniach o pracę na dane stanowisko) Jeszcze raz dziękuję za merytoryczną opinię. Życzę Ci sukcesów, bo widać w Firmie ich nie miałeś/aś. A może załóż własny biznes, to proste. masz pytania, napisz do mnie: praca@aaspen.pl Artur

xxx
@Jacek

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie... na żadnym stanowisku...

P.W.
@Artur

Widzę, że pan dyrektor Knowakowski (dział kadr) nie umie czytać ze zrozumieniem... Zgadza się, we firmie pracują ludzie na umowę zlecenie. Oraz te niżej... za gotówkę... Może jeszcze opiszemy w jaki sposób firma oszukuje swoich kontrahentów. Są na to dowody... Zapisane na monitoringu Panie Knowakowski (AM). Opinia o pracowniku Pan J.

Adolf

Witam czy ktos pracowal w aaspenie radom na stanowisku serwisanta do przyuczenia bo nie wiem czy warto skladac cv na to stanowisko?

H.I.M
@Adolf

zdecydowana strata czasu, szukaj czegoś innego...

Daniel

Mam wrażenie, że dobrze się pracuje i nikt tu nie zagląda

@knowakowsk Twoja wypowiedź mija się z prawdą. Jestem moderatorem forum i nie mam na celu prowadzić sprzedaży. Moja rola w żaden sposób nie pokrywa się z usługami świadczonymi przez serwis. Moim zadaniem jest prowadzenie dyskusji w ten sposób, by użytkownicy uzyskali jak najwięcej bieżących informacji o firmie, stąd moje pytania. Serwis GoWork.pl oczywiście oferuje płatne usługi pracodawcom. Informacje na ich temat są dostępne dla wszystkich w zakładce "Dla Pracodawców" i nie mają one nic wspólnego z blokowaniem wpisów.

knowakowski

opinia o pracowniku Pan J.. Wszyscy piszą jaki jest źle , więc ja napiszę kogo spotykamy w firmie na swoje drodze. Zapowiadał się jako fajny człowiek któremu można powierzyć zadania handlowe, mówił że chce pracować . Ustalone warunki , umowa o pracę i czar pryska - kilka krotnie przyłapany na graniu w GRY w czasie pracy. Tłumaczenie - bo prowadzi rywalizację z kolegą . Aby nie być gołosłownym - zabezpieczony materiał z komputera, zapisy z kamer. Czy można zaufać takiej osobie ? Krzysztof NOWAKOWSKI administracja firmy, kadry R-m/ Żeromskiego Zastrzegam prawo opublikowania powyższego wpisu , oraz historii wpisów do innych źródeł.

Radni

Oj tak narzekacie na nich a sami sobie winni jesteście, przecież jak podpisywaliście umowy to widzieliście chyba na co się umawiacie i jakie stawki was obowiązują a teraz nagle nikomu się nie podoba po jednej wypłacie?

Parawan
@Radni

Radni czytaj ze zrozumieniem bo mam wrażenie że jesteś google botem!

tajemniczy

zgadzam się z "urodzonymmagazynierem" praca tam na początku nie wygląda zle, pózniej zaczyna się donoszenie, straszenie,pretensje i wiecznie jest coś nie tak!!!!!! masakra!!!! a i te super zebrania które maja na celu pokazać kto tu na prawdę rządzi. Kasa najniższa krajowa o premiach zapomnij tylko gadanie i mamienie ludzi.

urodzonymagazynier

No to jest postęp pomimo nadal widocznego oszczędzania na pracowniku.Do tej pory trzeba było samemu latać z mopem. Dietę też trzeba zmienić w tej pracy bo lodówki nie ma

justyna

W moim przypadku ostatnio wczoraj wymagali drugiej grupy inwalidzkiej odnośnie pracownika serwisu sprzątającego.Ale,że nie posiadam tej grupy płatnej to nie oddzwolnili...

@justyna

@justyna 2016-04-22 15:20 Witaj Justyna - nasza firma nigdy nie poszukiwała osób z grupą inwalidzką, więc opis "drugiej grupy inwalidzkiej odnośnie pracownika serwisu sprzątającego" prawdopodobnie tyczy się innej firmy - której nazwa pisana jest przez ASPEN - jest to międzynarodowy koncern świadczący również usługi porządkowe.

najlepszyhandlowiec

widze Łukasz że nie możesz przeżyć, wszyscy sie brechtali z twojego slizgania, ale pelna klasa, umnie teraz szukaja grafika, ale tusie znajom,na piwko na miasto zapraszam to po wspominamy pozro na prv ps a co to za spece tak pisza z toba,czy ony wiedza kto byl krolem handlu

MR. BLUE

"wasze sumienie" mam pytanie... pracowałaś w tej firmie pod biurkiem czy po prostu jesteś z klanu zarządzającego, że piszesz takie bzdury? tu nikt nie chce nikogo skrzywdzić czy obrzucić błotem, takie miejsca jak to są po to aby wrażać swoje opinie i tyle :-)

Zostaw merytoryczną opinię o AASPEN GRUPA - Radom

• Jak się pracuje w AASPEN GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy AASPEN GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AASPEN GRUPA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AASPEN GRUPA?

Kandydaci do pracy w AASPEN GRUPA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AASPEN GRUPA