Amon Mariusz Neclaw

Gliwice

Opinie o Amon Mariusz Neclaw

Miesięczny monter

Tylko kompletni debile i gówniarze co nic nie umieją piszą takie wpisy. Fakt spóźnia się z kasą ok 2 dni ale, tyle na ile się z nim umówisz to tyle wypłaca. Przerobiłem tam miesiąc ale jeszcze tylu idiotów to tam się zgłaszają to w żadnej firmie nie widziałem. Goście co nawet nie umieją poszczepiać i nigdy nie cięli Boszką mają pretensje że mają tylko 14 zł na ręke, (usunięte przez administratora) warte kto tam się zgłasza

fizlo

ściema i jeszcze raz ściema. Ktoś wyczyścił wcześniejsze komentarze a było co poczytać. Kolo nieogarnięty, zero narzedzi do pracy, idziesz na montera a robisz za budowlańca hahaha. Opoznienie w wyplacie to nic dziwnego i nie trzeba uprzedzać pracowników, ze jest obsowa z kasa. Jedni wyplate dostaja, inni nie a pan M.N wlasiciel nie odbiera tel. Teraz ma przydupasa-wspolnik pan M.R rozpieprzyl te firme juz calkowicie i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najgorszego sortu. UNIKAC

dzodzo
@fizlo 24.02.2017 13:37

masz może namiary na tego pajaca bo nie mam kontaktu a chodzi o kasę nie polecam tej firmy zero kontaktu ze strony pracodawcy jednym słowem lipa!!!!!!!!!

fizol
@dzodzo 02.03.2017 21:10

zabrze zamkowa 1

Robota nie jest leka, ale mozna duzo zarobic jak sie pracuje.

gruby

Fajny szef kasa nie wielka ale uczciwa idzie robić co do wypłat terminowy no może 2 dni w te czy wte ale ok

Zostaw opinię o Amon Mariusz Neclaw - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amon Mariusz Neclaw