Amon Mariusz Neclaw

Gliwice

Amon Mariusz Neclaw

Opinie o Amon Mariusz Neclaw

Maria

@Były, jak wnioskuję, nie pracujesz już w firmie Amon Mariusz Neclaw? Czy posiadasz informacje na temat benefitów pozapłacowych w firmie? @Mm, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy Amon Mariusz Neclaw? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

Właściciel

Ani jedna osoba z tych ktore piszą nie pracuje w Amon Mariusz Neclaw to jest poraszka ludzie nie wiedzą gdzie piszą, piszą bo lubią. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Mariusz właściciel

Były

Pan Ryszard opije się z radości gdy dowie się - jacy "geniusze" od zarządzania - zajęli się firmą . Na pewno już Panu ulżyli w pracy , w zarządzaniu ... A roboty to chyba macie dużo- a inwestorzy pchają się do was drzwiami i oknami . Życzę powodzenia, może do was wrócę ....

Mm

Najslabszym ogniwem w tej firmie jest "kierownik" produkcji Pan Ryszard żadnej wiedzy na temat zarządzania nie wspomnę o rynszyokowym słownictwie. Nie rozumie jak taki człowiek mógł objąć to stanowisko.

Maria

@Paweł G., czy jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy? Czy mógłbyś podzielić się informacjami na temat wynagrodzenia w firmie? @Info, jesteś pracownikiem firmy Amon? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat sytuacji w firmie? Przypominam także, że wypowiadasz się na forum publicznym dlatego wstrzymaj się proszę z operowaniem nazwiskami.

Najlepszy
@Maria 23.05.2018 17:01

Wynagrodzenie pana G na pewno pod stołem a Umowa na minimum pan G czyli Dyrektor pracuje od 8 do 16 od poniedziałku do piątku i snuje wizje wielkiej przyszłości rozwoju Sytuacja w Amonie jest taka chroniczny brak wszystkiego (czyli brak kasy) zakupy robi pan Ryszard za swoje (a Prezes jak ma to mu zwraca) Pani w biurze to totalna porażka (pracownik biurowy z wiedzą zerową ale za to z BMW 7 ciekawe ??????????) Pan Prezes co chwile chwali się nowymi zleceniami a to w Jaguar VW Skoda ale zawsze coś to projektanci nawalą a to ktoś inny A najlepszy jest Brygadzista który prowadził montaż na Jaguar Słowacja 1,5 promila ALE PRAWA RĘKA PREZESA !!!!!! Nie polecam tej firmy BANDA KOLESI oprócz pana Ryszarda Kierownika Produkcji

....
@Najlepszy 24.05.2018 20:26

Widzę że kogoś zazdrość zżera, no cóż dziękuję za wnikliwą analizę moich kompetencji. Jak BMW będzie na sprzedaż dla Ciebie zrobię specjalną cenę. Pozdrawiam Pani z biura

podwykonawca

Podwykonawca. Uwaga podwykonawcy 6 miesięcy opóźnienia i nie zapłacił, komornik też nic. dopiero innymi ścieżkami został zachęcony do zapłaty. Uwaga. Nie płaci lub nie płaci w terminie. A i Pan PG i Transbud pójdzie Pan N na dno razem z mistrzem PG, ciekawe czy już dostał BMW

Uwaga
@podwykonawca 24.05.2018 14:28

Mam nadzieję, że firmy chcące współpracować z firmą , najpierw przeczytają moją opinie. Otóż firma nie płaci swoim usługodawcą więc radzę na samym początku współpracy konkretnie się zabezpieczyć pod względem prawnym. Mam nadzieję, że powyższa opinia zaoszczędzi niektórym straconego czasu i pieniędzy.

Info

UWAGA !!!! Pan Prezes Mariusz N zatrudnił na stanowisku Dyrektora pana G byłego Prezesa Transbud Bytom proszę wpisać opinie o Transbud Pracowałem w Transbudzie i nie polecam współpracy z panem G obecnym Dyrektorze

Paweł G.
@Info 02.05.2018 09:36

Jak zatrudnił garczarenko to uwierzcie że firma będzie z kopyta pędziła do upadłości wyssają z pracy ludzi wszystko.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Amon Mariusz Neclaw jako pracodawcy.

Miesięczny monter

Tylko kompletni debile i gówniarze co nic nie umieją piszą takie wpisy. Fakt spóźnia się z kasą ok 2 dni ale, tyle na ile się z nim umówisz to tyle wypłaca. Przerobiłem tam miesiąc ale jeszcze tylu idiotów to tam się zgłaszają to w żadnej firmie nie widziałem. Goście co nawet nie umieją poszczepiać i nigdy nie cięli Boszką mają pretensje że mają tylko 14 zł na ręke, (usunięte przez administratora) warte kto tam się zgłasza

Info
@Miesięczny monter 23.10.2017 18:56

O ile wiem to M R to żaden wspólnik tylko M N chciał go zatrudnić żeby doszły normalna zlecenia a ten mu odmówił a z M R pracowałem w Art na Rudzie spoko gość

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gliwice.

fizlo

ściema i jeszcze raz ściema. Ktoś wyczyścił wcześniejsze komentarze a było co poczytać. Kolo nieogarnięty, zero narzedzi do pracy, idziesz na montera a robisz za budowlańca hahaha. Opoznienie w wyplacie to nic dziwnego i nie trzeba uprzedzać pracowników, ze jest obsowa z kasa. Jedni wyplate dostaja, inni nie a pan M.N wlasiciel nie odbiera tel. Teraz ma przydupasa-wspolnik pan M.R rozpieprzyl te firme juz calkowicie i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najgorszego sortu. UNIKAC

dzodzo
@fizlo 24.02.2017 13:37

masz może namiary na tego pajaca bo nie mam kontaktu a chodzi o kasę nie polecam tej firmy zero kontaktu ze strony pracodawcy jednym słowem lipa!!!!!!!!!

fizol
@dzodzo 02.03.2017 21:10

zabrze zamkowa 1

Robota nie jest leka, ale mozna duzo zarobic jak sie pracuje.

gruby

Fajny szef kasa nie wielka ale uczciwa idzie robić co do wypłat terminowy no może 2 dni w te czy wte ale ok

Zostaw opinię o Amon Mariusz Neclaw - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amon Mariusz Neclaw