Amon Mariusz Neclaw

Gliwice

Amon Mariusz Neclaw

Opinie o Amon Mariusz Neclaw

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Info

UWAGA !!!! Pan Prezes Mariusz N zatrudnił na stanowisku Dyrektora pana G byłego Prezesa Transbud Bytom proszę wpisać opinie o Transbud Pracowałem w Transbudzie i nie polecam współpracy z panem G obecnym Dyrektorze

Paweł G.
@Info 02.05.2018 09:36

Jak zatrudnił garczarenko to uwierzcie że firma będzie z kopyta pędziła do upadłości wyssają z pracy ludzi wszystko.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Amon Mariusz Neclaw jako pracodawcy.

Miesięczny monter

Tylko kompletni debile i gówniarze co nic nie umieją piszą takie wpisy. Fakt spóźnia się z kasą ok 2 dni ale, tyle na ile się z nim umówisz to tyle wypłaca. Przerobiłem tam miesiąc ale jeszcze tylu idiotów to tam się zgłaszają to w żadnej firmie nie widziałem. Goście co nawet nie umieją poszczepiać i nigdy nie cięli Boszką mają pretensje że mają tylko 14 zł na ręke, (usunięte przez administratora) warte kto tam się zgłasza

Info
@Miesięczny monter 23.10.2017 18:56

O ile wiem to M R to żaden wspólnik tylko M N chciał go zatrudnić żeby doszły normalna zlecenia a ten mu odmówił a z M R pracowałem w Art na Rudzie spoko gość

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gliwice.

fizlo

ściema i jeszcze raz ściema. Ktoś wyczyścił wcześniejsze komentarze a było co poczytać. Kolo nieogarnięty, zero narzedzi do pracy, idziesz na montera a robisz za budowlańca hahaha. Opoznienie w wyplacie to nic dziwnego i nie trzeba uprzedzać pracowników, ze jest obsowa z kasa. Jedni wyplate dostaja, inni nie a pan M.N wlasiciel nie odbiera tel. Teraz ma przydupasa-wspolnik pan M.R rozpieprzyl te firme juz calkowicie i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najgorszego sortu. UNIKAC

Robota nie jest leka, ale mozna duzo zarobic jak sie pracuje.

gruby

Fajny szef kasa nie wielka ale uczciwa idzie robić co do wypłat terminowy no może 2 dni w te czy wte ale ok

Zostaw opinię o Amon Mariusz Neclaw - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amon Mariusz Neclaw