Foodcare

Opinie o Foodcare

julia

Uwaga! Ludzie czasem nagadują na innych, a potem czekają na twoją reakcję i donoszą do następnego pracownika, więc to, że komuś wolno mówić głupoty, to jeszcze nie oznacza, ze Tobie też, bo jesteś nowy i masz mniejsze prawa i z kogoś przecież trzeba mieć ubaw. powodzenia:)

Zostaw opinię o Foodcare - Zabierzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foodcare