Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.

Opinie o Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.

ty

@kasa jak tam pracowałeś to opowiedz prosze jaka panowala atmosfera, czy ludczie w porzadku, da sie z nimi pogadać?

Kasa

nie wiem czy dla wszystkich. Wiadomo że inne narzędzia dostaniesz w marketingu inne w dziale finansowym a inne w handlowym. Ja pamiętam że w terenie kiedyś były takie narzędzia jak opisałem. Teraz już nie mam kontaktu z tą firmą więc nie wiem co się tam dzieje. No poza tym ze na południu jakieś zmiany są lub będą.

kasa

Firma z pierwszej ligi. Warunki dla PH: Podstawa 6000 btutto + premia. Samochód do dyspozycji (Insignia), dofinansowanie na garnitury (naprawdę!), pakiet szkoleń produktowych w Szkocji, Francji. Ale najlepsze jest środowisko z którym pracujesz - prawdziwy biznes, nie jakieś tam sklepiki. Według mnie to jeden z najlepszych pracodawców w FMCG. Minusy: ciężko szukać, może ... praca w niestandardowych godzinach. PH często muszą organizować imprezy dla klientów, a widomo imprezy organizowane są w weekndy i do tego w nocy. nooo i to że kiedyś praca LVMH była lepsza... tylko co ma na to powiedzieć taki PH z Ambry czy z Sobieskiego...

fakir 1977

świetna firm zarobki średnie fajne narzędzia niestety kiepski system zarządzania ogólnie polecam..... ciekawy pracodawca niestety rozstaje się jak w wiekszości korporacjji z dnia na dzień...

Zostaw opinię o Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.