Europa Workintense24.05.2018 16:05
Inne
"Dzień dobry, Szanowny Panie
Dziękujemy za opinię na temat wykonywania przez Pana pracy w naszej firmie Europa Workintense.
Jest nam bardzo przykro, że macie złe wrażenie, ponieważ robimy wszystko, aby każdy pracownik Europa Workintense został zadowolony.
Magazyn Tesco jest jednym z projektów, w których wynagrodzenia zależą od produkcji, system ten jest zautomatyzowany i działa od kilku lat. Jakość i ilość zaprogramowanych skrzynek programu są liczone automatycznie. W przypadku, gdy pracownik nie zgadza się z ostatecznymi obliczeniami, możemy sprawdzić poprawność obliczeń w programie, może to zrobić kierownik, który jest odpowiedzialny za projekt.
Oczywiście że są plusy i minusy w każdym rodzaju pracy, my również mamy nad czym pracować. Szczerze staramy się zapewnić wygodne warunki pracy i pobytu naszym praciwnikom, aby każdy był zadowolony z doświadczenia z Europą Workintense.
Z poważaniem, Europa Workintense"