Opinie o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. w Wrocław

Byłam dziś na dziwnej rozmowie na której nie dowiedziałam się jakie warunki finansowe proponuje pracodawca. Zapytano mnie ile ja chcę zarabiać po czym tematu dalszego o kwestii wynagrodzenia nie kontynuowano. Dziwne. Dla mnie to zlekceważenie mojej osoby bo w końcu po to przyjeżdżam na rozmowę , aby dowiedzieć się jakie warunki proponują. Niepoważne to dla mnie.

Bylypracownik
@Gość

Normalne. Mają jakiś budżet przeznaczony i jeśli podasz za dużą stawkę to od razu jesteś skreślony, bez względu na doświadczenie jakie masz.

Dziękuję, bardzo mi Pan pomógł :-)

Kto to jest wowcza?

Byłypracownik

Jako były pracownik potwierdzam wszystko, co zostało napisane powyżej. Praca w ciągłym stresie, brak jakiegokolwiek sensownego wprowadzenia (usunięte przez administratora)Ciągły chaos, wykluczając się informacje i zainteresowanie dyrektora wszystkim, tylko nie tym, co faktycznie nie działa i potrzebuje ulepszenia. Kierownicy nie znaczą nic, chyba że coś pójdzie nie tak i trzeba na kogoś zwalić, w innym wypadku mają zero decyzyjności, a na odpowiedź dyrektora czeka się wieki, jeśli w ogóle jakaś będzie. Pracownik traktowany jest bez kszty szacunku, masz robić swoje i za bardzo się nie wychylać. Pójście na L4 to największa zbrodnia, nawet umierający powinieneś oddać się pracy. Ta firma była kiedyś jedną z najbardziej znaczących na rynku, dziś po wielkiej sławie zostało tylko echo. (usunięte przez administratora) Nie polecam, życie jest zbyt fajne, żeby kisić się w tej pracy!

Prosze o informację, czy coś zmieniło się w tej firmie od lutego br., jeżeli chodzi o styl zarządzania i politykę kadrową.

Ile czasu od dnia wysłania CV można liczyć na odzew ?

Yzz
@Gość

Pewnie szybko, tam zawsze ktoś odchodzi, bo w takich warunkach ciężko pracować, więc szukają ludzi na już.

Paula

Oni w ogóle na maila odpisują?

Wrocławianka01
@Paula

nie, pracownicy działu polubownego nie mogą prowadzić korespondencji emailowej. W przypadku spraw bankowych niezbędna jest weryfikacja ponieważ podawane informacje stanowią tajemnicę bankową. Dodatkowo rozmowy są nagrywane. Na emaile się raczej nie odpisuje. Co najwyżej informuje pracownika Call center żeby się skontaktował z daną osobą. Na emaile odpisuje tylko dział sądowy i wylacznie na emaile z sądów, urzędów i od komorników.

Ona
@Paula

Nie, na wszelkie mailowe prośby/wnioski odpisują w formie papierowej.

PROFESOR NAUK PRAWNYCH

PODOBNIE JAK W LICZNYCH PRZYPADKACH OPISANYCH POWYŻEJ ŻĄDALI ZAPŁATY KWOTY JUŻ DAWNO ZAPŁACONEJ. WARTO BYĆ OSTROZNYM W REAGOWANIU NA ICH MONITY I WEZWANIA DO ZAPŁATY.

@PROFESOR NAUK PRAWNYCH

Muszę przyznać że wpisy pojawiające się na tym wątku są niepokojące, mam nadzieję że sytuacja jakoś się wyjaśni. Chciałbym się też dowiedzieć co na temat VRATISLAVIA LEX mogliby powiedzieć pracownicy firmy. Ostatnie wpisy osób tu pracujących sugerowały, że częściej pojawia się propozycja podpisania umowy zlecenie, czy dalej tak jest? Jesteście zadowoleni z zarobków, atmosfery w pracy? Napiszcie czy Waszym zdaniem warto tu aplikować, jestem tego ciekaw.

@Marcin

Nie wiem skąd ta informacja o umowach zlecenie, ponieważ kancelaria szukając pracowników na pełny etat zawsze proponuje umowę o prace, jednak wynagrodzenie jest śmiesznie niskie, nawet bardzo dobry pracownik o podwyżce może tylko pomarzyć, ponieważ wspólnicy z dyrektorem patrzą wyłącznie na swoją kieszeń. Na ogół jednak atmosfera w pracy jest bardzo dobra, podobnie jak współpracownicy. Jak ktoś planuje zacząć tutaj swoją karierę to może być to jakiś wybór o ile nie znajdzie się lepszej oferty, bo zarobki naprawdę nie są adekwatne do posiadanych kwalifikacji czy tym bardziej warunków rynkowych, praktycznie w każdej innej firmie o podobnym charakterze znaleźć można lepsze zarobki.

@Anonim

Pytałaś o podwyżkę?

@Anonim

Żeby tylko raz, zawsze jest odpowiedź, żeby pytać w przyszłości i tak od pół roku

M.

Słusznie.

Pati

Hej,ja również dostałam to samo:/

M.
@Pati

Witam, zgłaszać na Policję, pozdrawiam :-)

MM

Ja dostaje pismo ze mam zapłacic 9,90 za cos co miało byc darmowe i nawet nie mam pewnosci czy ja to wgl chciałam :D to są naciągacze krętacze !

Tarzan

Pare dni temu dostałem to samo na kwotę około 40zł ze zamówiłem coś dwa lata temu, i nie mam zamiaru zapłacić jeżeli byłaby to prawda to nie przeslaliby czegoś takiego e-mailem tylko listownie i treść zawierałaby moje dane a nie tylko informacje.

Otrzymałem wezwanie do zapłaty kwoty którą zapłaciłem ponad 4 lata temu. Jakim prawem wciąż przetwarzaja moje dane oraz nieudolnie próbują naciągnąć na kasę. Sprawa trafi do prokuratury. KNF oraz RODO

Pogubiłam się. O kim mowa? Dyrektorze, kierownikach, czy wspólnikach?

W kancelarii jest porządek i dyscyplina.

Pravownik

Jeśli cenisz sobie swoje nerwy i zdrowie psychiczne to zdecydowanie nie jest to miejsce pracy dla Ciebie. Omijać szerokim łukiem.

xyz

Atmosfera w pracy fatalna. Podnoszenie głosu przez wspólników jest na porządku dziennym. Często krzyki słychać na całą kancelarię. Szkolenie na poziomie zerowym, w większości przypadków nie ma co liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników. Cud, że nikt nie zgłosił tak fatalnego zachowania przełożonych. Z całego serca odradzam.

Po raz drugi dostalam wezwanie do zapłaty jakiegoś produktu Prostaxim 30(?) - 9.95 (?) Również nie wiem dlaczego, bo niczego takiego nie mam...

Niedamsieoszukac

Ja dzis również dostalam smsa ze mam sie skontaktowac z tà kancelarią,i kiedys tam dostalam tez jakiegoś maila ale od razu usuwam bo stwierdzilam ze to SPAM,nigdy w tmobile nie mialam żadnego konta ani nr telefonu. Ale jak Was czytam to widze ze to tez ma związek z Alior Sync,tam mialam kiedys konto zakładane przez internet ale juz dawno z niego nie korzystam i nawet zapomnialam hasla itp Kontaktowac sie z ta kancelaria? Czy olac ich wszystkich,nie chce problemow ale z drugiem strony jesli ma to zwiazek z Aliorem to Alior powiniem na adres domowy sie kontaktować. A co jesli ktos zmienil nr telefomu a skrzynki mailpwej nie otwieral od dawna??? Bez sensu to wszystko...

mar

Ide na paly na nich tez dostalem do zaplaty 9,50 z tym ze ja place zawdze

F-Lex

Dostaję od nich maile co kilka miesięcy. Kwota długu zawsze jest ta sama a powinna przecież się zwiększać. Pomijam fakt, że za zamówiony medal z Piłsudskim zapłaciłem Skarbnicy Narodowej. Jeśli Skarbnica Narodowa w umowie ze mną napisała coś "ukrytym" tekstem, który mógł spowodować windykację, to jest to (usunięte przez administratora) i Skarbnica Narodowa (prywatna firma) oraz kancelaria ją "reprezentująca" muszą zdawać sobie sprawę z tego, że popełniają przestępstwo (fraus est fraudem celare). Dlatego nie ma i nie będzie żadnego postępowania sądowego ani np wpisania na czarną listę dłużników (zbyt mała kwota). Pozostaje jedynie pytanie, dlaczego nikt dotąd nie skierował sprawy do prokuratury czy zgłosił na policję? Odpowiedź jest prosta: nikt nie chce być ciągany po sądach czy na przesłuchania. W ten oto sposób przestępczy biznes Skarbnicy i Kancelarii kwitnie w najlepsze, bo niektórzy dają się nabrać i płacą te 9 czy 18 złotych...

Sprostowanie

Sprostowanie! Komentarz z dnia 18.01.2020r. został napisany omyłkowo! Szczególnie w części drugiej bo jak się czegoś chce to trzeba powalczyć a nie czekać aż samo przyjdzie.

kurczburcz

Jestem w szoku, gdyż rzekomo ta kancelaria prosiła mnie o pilny kontakt (telefoniczny), nie udało się dodzwonić, co dziwne, w sprawie jakiejś sprawy windykacyjnej ze strony firmy farmaceutycznej Pharmaceutcials. Chodziło o jakieś Omega 3, których nigdy nie zamawiałam, a jeśli, to było dawno temu i miała to być rzecz do testowania za darmo. Pani z tej kancelarii( prokuratorskiej) poleciła mi udać się na policję lub prokuraturę u siebie w mieście. Moje pytanie jest takie: skoro ktoś coś firmuje, to jak mam rozumieć, że nic o tym czymś nie wie? Dostałam kilka maili z tej kancelarii, czyli co?

Kindi
@kurczburcz

Witam , dostalam takiego samego email w sprawie Omega . Myślę ,że to moja mama zamawialam ale też Napewno bylo za free. Dostalam wezwanie do zapłaty 200 zl .Wpłacać czy nie?

Evgen

Też dostałem wezwanie. Przez cały rok nikt się nie upominał, żadnej faktury nie przesyłał, a tu od razu firma prawniczo egzekucyjna?!, beż żadnego postępowania rozpoznawczego?!... Ludzie!, kto ma wiedzę, uprawnienia, lub znajomych prawników?, przecież ich trzeba do prokuratury zgłosić za nieuczciwe praktyki prawnicze i za wyłudzanie pieniędzy! Na mój mail do nich, w którym wyjaśniłem i wyraziłem mój sprzeciw dostałem odpowiedź wyraźnie z automatu, bo otrzymałem ją natychmiast: "Wiadomość wygenerowana automatycznie. Dziękujemy za wiadomość – informujemy, że nie możemy udzielać szczegółowych informacji drogą mailową. Prosimy o kontakt pod numer telefonu 71 799 41 99 (pon. – pt. 08:00 – 18:00; sob. 08:00 – 14:00). Jeśli mamy oddzwonić prosimy o podanie numeru telefonu w odpowiedzi na tę wiadomość." Przecież to naciąganie na drogo-płatne telefony!!!

Numeracja telefonów
@Evgen

Jakie naciąganie na "drogo-płatne telefony" - przecież numer zaczynający się od 71 to dawny kierunkowy do Wrocławia. Proszę sobie sprawdzić numery do innych wrocławskich firm - też zaczynają się od 71. Numery płatne to numery zaczynające się od 70.

Jopek

@Blod a czemu ta Skarbnica Narodowa niby żeruje na starszych?

Aga

widze komentarze o tej firmie i nie są pozytywne mieszkam za granicą mam zagraniczny numer telefonu na karte ,, nie jest zarejestrowany nigdzie ten numer telefonu nie wiem skąd mają mój numer w ogóle dzwonili ale nie miałam jak odebrać mam nadzieje że mi nie każą nic płacić bo to chora sytuacja normalnie ...

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. - Wrocław

• Jak się pracuje w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Kandydaci do pracy w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.