ARBEITLAND

Monachium

Opinie o ARBEITLAND

Bialas z Polski!

Czego sie spodziewaliscie. Tak naprawde Zero konkretnych informacji, tylko wysoka kwota 1600 do zarobienia zeby zwabic naiwniakow. ARBEITLAND - Monachium [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlodzieje.

eddy

a gdzie można spotkać ich oferty pracy @rtyue. bo słyszałem, że dobrze wszystko organizują i pomyślałem o nich ale skoro tu nie ma nic to gdzie może być??

Adam

I pelna zgoda z powyzszymi opiniami.Automatyczne podziekowania i to wszystko.Ale swoje osiagneli dane poszly.

Oferty Pracy

KIEROWCA C+E(NIEMCY) FIRANKA,CHŁODNIA ARBEITLAND 2015-04-17 Żródło: Gowork.pl Berlin ( ) Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Wynagrodzenie 2000 EURO.

gaga
@Oferty Pracy 20.04.2015 12:07
KIEROWCA C+E(NIEMCY) FIRANKA,CHŁODNIA ARBEITLAND...

zero odzewu ,brak nr tel nie wiadomo dokąd się wysyła cv

obserwator 111

chyba jeszcze nikt się telefonu żadnego nie doczekał od Arbeitland, a co dopiero pracy...Jeśli ktoś chciałby zdementować te opinie zachęcam do komentarza...a nóż się mylę ;)

....

Witam, sam szukałem i nie ma nic o nich na niemieckich stronach, po prostu nie ma czegoś takiego jak ta firma.

pawel

Wysłałem parę aplikacji cv na różne ogłoszenia tej firmy żadnego odzewu ale za to masa mieil z reklamami najprawdopodobniej jest to jedna z firm wyłudzającą dane osobowe

Zostaw opinię o ARBEITLAND - Monachium

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARBEITLAND