Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut

Nowy Sącz

Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut

Opinie o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr

To oszust Państwa Polskiego i ludzi pracujących na podnajem Zameldowany jest Kąclowa 13/1 a mieszka w nowym wybudowanym domu za pieniądze państwowe {nie płacił podatku 400tyś] i swoich dłużników Siąkowa 507 Odradzam Trzymajcie się z dala od Niego

dopiska
@Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr 28.06.2016 21:59

NIP. 734-319-46-22 Regon. 120349238 to jego była działalność

Murzyn

Firma która nigdy nie polecił bym nikomu .warunki pracy skrajne (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut