Opinie o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut w Nowy Sącz

Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut
counter
2 4 8 5 1
Radek Nowy wpis

Niepokojące jednak jest to, że od dawna nikt z pracowników nie zabrał głosu na forum.

Darek Nowy wpis

Niepokojące informacje znalazłem o firmie. Czy normalnie działają?

Lol Nowy wpis
@Darek

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że ktoś mu w końcu utarł nosa. Z informacji, które udało mi się znaleźć, od 2012 Pan Andrzej O. widniał jako wspolwlasciciel w 5 różnych firmach (o różnych nazwach ). To chyba nie jest normalne ... Nie mówiąc już o długach ... Lepiej nie zlecać prac firmie, w której widnieje Andrzej Obrzut, bo tylko można na tym stracić pieniądze i nerwy.

Mmmm Nowy wpis

OSZUST! Wynajmowal u nas dom dla pracowników. Ciężko było wyegzekwować opłaty, zawsze jakieś wymówki : to był chory, to księgowa rodziła, to znowu przebudowa firmy itd itp. Aż w końcu się zawinął nie płacąc za ostatni miesiąc .... dom zostawiony w stanie .... można powiedzieć skandalicznym! Trzymajcie się z daleka od tego pana i jego firmy! Cwaniak. Z informacji, które znalazłam, to ma długi w różnych miejscach.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr

To oszust Państwa Polskiego i ludzi pracujących na podnajem Zameldowany jest Kąclowa 13/1 a mieszka w nowym wybudowanym domu za pieniądze państwowe {nie płacił podatku 400tyś] i swoich dłużników Siąkowa 507 Odradzam Trzymajcie się z dala od Niego

dopiska
@Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr

NIP. 734-319-46-22 Regon. 120349238 to jego była działalność

Murzyn

Firma która nigdy nie polecił bym nikomu .warunki pracy skrajne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut - Nowy Sącz

Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut