FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie

Ostrów Mazowiecka

FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie

Opinie o FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie

Mirosław

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może jednak znajdą się osoby chętne do wypowiedzenia się, które pracują lub pracowały w tym miejscu? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Klientka

Czytałam różne opinie na temat sklepu i gdy okazało się że kupione butki dla syna zupełnie nie pasują do stroju, poszłam wymienić na inne. Byłam przygotowana na niepowodzenie, jednak pani bez najmniejszego problemu pomogła mi wybrać inne i wymieniła. Także polecam sklep :)

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

gonz

w sumie masz rację @fachowiec, że tak jest i że branża obuwnicza chyba nigdy nie zazna żadnego kryzysu, poza tym mam wiele produktów z tej firmy również do pielęgnacji obuwia i wiem, z użytkowania, że naprawdę spoko się sprawdzają a też krocie nie kosztują

klientka

mam taki sam problem z tym sklepem .buty zgloszone do reklamacji bo po tygodniu pękla podeszwa-niestety reklamacji nie uznali -twierdzac ze były zle użytkowane.wiec w ich przekonaniu buty sie kupuje i trzyma w szafie jako eksponat.NIE POLECAM TEGO SKLEPU OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM

klient

sklep beznadziejny nie przyjmuja gwarancji .wmawiaja klientowi ze zle chodził w butach .uzytkowałem buty dwa tygodnie teraz leza w koszu bo nic z nimi nie mozna zrobic

FHU

nie uznaja gwarancji na obuwie, unikajcie sklepu

Zostaw opinię o FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie