FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie

Ostrów Mazowiecka

Opinie o FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie

gonz

w sumie masz rację @fachowiec, że tak jest i że branża obuwnicza chyba nigdy nie zazna żadnego kryzysu, poza tym mam wiele produktów z tej firmy również do pielęgnacji obuwia i wiem, z użytkowania, że naprawdę spoko się sprawdzają a też krocie nie kosztują

klientka

mam taki sam problem z tym sklepem .buty zgloszone do reklamacji bo po tygodniu pękla podeszwa-niestety reklamacji nie uznali -twierdzac ze były zle użytkowane.wiec w ich przekonaniu buty sie kupuje i trzyma w szafie jako eksponat.NIE POLECAM TEGO SKLEPU OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM

klient

sklep beznadziejny nie przyjmuja gwarancji .wmawiaja klientowi ze zle chodził w butach .uzytkowałem buty dwa tygodnie teraz leza w koszu bo nic z nimi nie mozna zrobic

FHU

nie uznaja gwarancji na obuwie, unikajcie sklepu

Zostaw opinię o FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Elzbieta Bandarzy Obuwie