Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

ola

cześć. wybieram się wkrótce na rozmowę rekrutacyjną do firmy lek-am na drugi etam. słyszałam, że są tam testy. czy ktoś może podać mi przykłady takich zadań?

ela
@ola

I co byłaś na tym drugim etapie? Ja szczerze mówiąc mam mieszane uczucia po pierwszym. Ta rozmowa przypominała rekrutację do spożywki..

Ppp

Pojawilo sie ogloszenie do pulmonologii,poszerzaja dzial, czy sklad wymieniaja?Ile placa ludziom z dlugoletnim doswiadczeniem?

Reno 27

Witam - widziałem ogłoszenie na PH medycznego śląsk okulistyka Proszę o SZCZERE opinie czy warto aplikować do tej firmy :plusy,minusy,warunki atmosfera w firmie. Jak firma jest postrzegana na rynku przez lekarzy.Pozdrawiam

obiektywny

Benny - 2012-10-26 20:06:25 Taki Kozak z ciebie to po co w niej siedzisz..? 10 wizyt +3 ...a gdzie jest mniej? Prawda jest taka ze rynek sie kurczy a dla takich jeczacych barankow miejsca nie bedzie. powodzenia w FMCG.no widzę że benny nam się rozwija bo na forum.gazeta.pl potrafił tylko napisać bzdura i kolejna bzdura czyli lekam nauczył go czytać i pisać więc jest dobrze jak na kogoś kto spadł z drzewa pod biurko i ominął ewolucję to jak dobrze pójdzie może niedługo odkryje że ziemia jest okrągła

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. planowania zakupów
Benasi

Benny - 2012-10-26 20:06:25 Taki Kozak z ciebie to po co w niej siedzisz..? 10 wizyt +3 ...a gdzie jest mniej? Prawda jest taka ze rynek sie kurczy a dla takich jeczacych barankow miejsca nie bedzie. powodzenia w FMCG.Jak się opije tego dziwnego mleka pod biurkiem Tego komu się przed chwilą rów wylizywało to takie to się wygaduje głupoty o kozakach i innych barankach. Opinia pasuje mi tylko do jednego \\\"profesjonalisty\\\" rodem z Białorusi...Nie pozdrawiam

Benny

pracownik Lekam

Zarobki z dużym stażem ok. 6 tys. brutto. Jest tylko jeden problem, że Lekam ciągle zwalnia ludzi. Próbuję w tej firmie stworzyć pozytywny wizerunek wśród lekarzy, tak jak to robią firmy innowacyjne, jednak tutaj jest to walka z wiatrakami. Jest teraz trudna sytuacja na rynku, ale osobiście pracę w Lekamie odradzam. Psychicznie długo się potem dochodzi do siebie. Traktowanie ludzi jak dzieci w podstawówce, ciągłe smsy, ciągłe wymaganie tłumaczenia się ze wszystkiego, z najdrobniejszej rzeczy. Malowanie trawy na zielono, czyli wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Wizyta zawsze o zaplanowanej porze, zawsze 10+3, a jak nie ma choć 1 to tłumaczenie dlaczego się nie udało. Jak nie ma cię o zaplanowanej porze pod pierwszym punktem to sms do szefa, że się spóźnisz. Do tej pory lubiłem tą pracę, póki nie przyszedłem tu pracować. Nie polecam.

W obronie Krzyża i Andrzeja S.

Zostawcie w spokoju Pana(usunięte przez administratora) nie każdy z nas miał normalny smoczek w dzieciństwie, nie każdy miał kolegów, nie każdy starał się z powodzeniem poukładać płatki kukurydziane w puzzle i nie każdy zna tajemnicę pobytu Elvisa. To bardzo wpływa na osobowość czasami tworząc Alter-Ego. Nie podobała się praca to poszli dalej... Geniusza zrozumie tylko inny geniusz ( o ile uda mu się poznać tajemny kod otwierający magiczny zamek na oddziale dla geniuszy i niepostrzeżenie wymknąć się zazdrosnym olbrzymiego geniuszu sanitariuszom biegnących i niosących szetland dla orangutana).

Alunia

akuku - 2012-09-23 13:56:26 na specjaliste od wdrożen lepiej nie iść. Spora rotacja. szef nie ma wiedzy ile trwa przygotowanie leku wiec wszystko musi być na już. Zarządza (A> Sybicki) nie tylko Lekam OTC ale i Novascon, wqiec często pomysły podkrada dla Novascon. Zalezność tych firm niejasna. zdecydowanie nie polecam.Potwierdzam i również zdecydowanie nie polecam. Wspomniany dyrektor działu A Sybicki to niekompetentny człowiek o bardzo nikłej wiedzy marketingowej i o zerowych zdolnościach menedżerskich. Nie potrafi podjąć decyzji, a jak już ją podejmie to za chwile zmienia i tak w kółko. Nie potrafi się wysłowić - wyjaśnić o co mu chodzi, żadnego wsparcia, ale tu się nie ma co dziwić - merytoryczne ZERO. Wymaga sam nie wie czego - odwołuje projekt a za tydzień wzywa na dywan z ochrzanem, dlaczego nic się w tej sprawie nie dzieje. Zwalnia ludzi, albo sami odchodzą - ogromna rotacja, rzadko kto jest tam dłużej niż kilka miesięcy. Prawda również z podkradaniem pomysłu dla Novasconu, którego jest prezesem.

akuku

rep

W tych czasach albo fini (usunięte przez administratora) sz przez 42km, albo razem z firmą tracisz rynek i idziesz szukać pracy poza branżą, bo w farmacji juz etatu nie znajdziesz. Takie rudne czasy i nie ma co się na firme obrażać. Nie ma przymusu pracy w żadnej firmie. Może coś się zmieni za 2-3 lata.

Darmowe sugestie

Wizerunek firmy kreują wszystkie działy firmy.....również HR (czyli popularnie mówiąc kadry). O tym powinni wiedzieć zwykli pracownicy biurowi jak i ich kierownicy. Jeśli zaprasza się kandydatów na kolejne spotkania rekrutacyjne i zobowiązuje się do udzielenia odpowiedzi w określonym terminie, to zwykły profesjonalizm nakazuje dotrzymać słowa. Unikanie kontaktu z kandydatami przez kilka tygodni/miesięcy w celu uzyskania informacji odnośnie własnej kandydatury to coś więcj niż ignorancja (każdy może wstawić swoje dowolne słowo). Pamiętajcie pracownicy, firmujecie to waszymi własnymi nazwiskami. Kiedyś też możecie szukać nowej pracy i spotkanie się z czymś takim. Miło będzie prawda?

staram się o pracę

witam znam trzy osoby, jedna zadowolona bardzo, druga chyba ok, trzecia (usunięte przez administratora)ostatnio była-nie wiem chyba za wyniki dobre, więc napiszczie jak to właściwie jest w tym Lekamie ???

rob med

witam na jakie realne zarobki moze liczym przedstawiciel medyczny z pięcioletnim doświadczeniem w pracy ze specjalistami?

xxxxxxxxxx

ala, powtarzasz się

ala

Jestem PM z wieloletnim stazem w orginalnej firmie. To co przeżyła moja siostra w Firmie LEK-AM , to ja nie słyszłam aby takie rzeczy działy sie w innych firmach- bałagan, niekompetencja pracowników biurowych, niesprawne auto( woziła olej w bagażniku), papierologia do kwadratu,spychologia, donosicielstwo( zgoda na pismie na podgląd poczty, smsmów, nagrywanie rozmów) STRASZNE PM w tej firmie rozmawiaja między sobą z prywatnych komórek ze strachu!!! Każdy PM który lubi swoja prace powinien omijać tą firmę wielkim łukiem.Lekam ma bardzo złą opinię w naaaajważniejszych dla nas środowiskach - aptekarskim i lekarskim.... z ciekawości popytałam. Pozdrawiam

Jak się pracuje w grupie naczyniowej?

hej, no i jak udało ci się dostać do pracy w lek-amie? jak jest z tą atmosferą w pracy biurowej?

Cześć, czy wiecie jak się pracuje w biurze na Podwalu w W-wie? Rekrutują teraz na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Produktów. Może wiecie coś o atmosferze, szacunku do pracownika, godzinach pracy lub zarobkach w tym biurze? z góry dzięki za odp! :)

M.

Właśnie biorę udział w procesie rekrutacyjnym do Lek-amu na stanowisko asystentki ds. marketingu. jak tam się pracuje w biurze? Prosze o rady dot. atmosfery itd. Z wcześniejszych opinii wnioskuję, że PM nie maja kolorowo. A jak jest z pracownikami biurowymi? Ktoś wie?Proszę o pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. - Zakroczym

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.