Butter Zoom S.C.
counter
2 37 45 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Butter Zoom S.C.?

izabarabasz@o2.pl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 434 dni.

Witam czy praca u was jest składanie długopisów bo jestem zainteresowana pracą w domu bo nie mogę iść do innej pracy a tak to bym sobie zarobiła pieniążki proszę o odpisanie na e-meila

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 447 dni.

Co wchodzi w socjal Butter Zoom S.C.?

Anita Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje i dlatego rzadko zamieszczacie tu opinie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy jest to praca przy składaniu długopisów

Sebastian

Butter Zoom zajmuje się pracą chałupniczą. Dokładnie montażem długopisów i wypełnianiem ankiet. Ostatnio nie zamieszczają w sieci żadnych ogłoszeń o pracę. Czy ktoś współpracował z tą firmą i może napisać jakie warunki zatrudnienia obowiązują?

Iza

A czy aktualnie rekrutują pracowników do Butter Zoom? Nie widziałam nic na stronie internetowej. Wiecie coś na ten temat? Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Ania
@Iza

Sprawdziłam czy taka firma jest zarejestrowana w CEIDG CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (w nazwie jest spółka cywilna więc tam powinna być zarejestrowana wraz ze wspólnikami) - niestety takiej firmy tam NIE MA.

Wiola

Na szczęście zaczęłam od opinii pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Butter Zoom S.C.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Tak rzadko piszecie, jest jakiś powód?

markus

Witam ponownie dla wszystkich,ktorzy chca sobie dorobic proponuje rozne firmy gdzie mozna zarobic na klikaniu reklam wypelnianiu ankiet itp.Ja tak zarabiam i nie sa to male pieniadze ale trzeba byc zarejestrowanym przynajmniej na 10 takich stronach.Ok 3 godz.dziennie i juz mozna troche zarobic zwlaszcza,ze przy rejestracji zawsze daja pewna kwote na start.Firmy sa pewne bo juz wyplacalem pieniadze bez zadnego problemu moze wielu z Was je zna.Podam kilka przykladow:MOBROG -ankiety;Qassa.pl-reklamy;LadyCashback.pl reklamy dla kobiet;CashbackRabat.pl-reklamy;SWPanel-duzo ankiet; http://szefem.pl/?n-marekkomputer;PanelIMASonline-ankiety;RECYCLIX.COM-daja 20 euro na start kupuje sie 100 kg odpadu i sie czeka a inwestycja sama idzie ja po 3 tyg na poczatek mam juz 70 euro radze nie wyplacac 20 euro jak juz sie osiagnie 40 euro tylko inwestowac w ten sposob mozna duzo zarobic nawet 1000 euro w 3 m-ce.Bardzo dobry program polecam zwlaszcza,ze jest dostepny w j.polskim.Wszystkie opisy nalezy wpisac w przegladarke tak jak je podalem i postepowac w/g instrukcji.Pozdrawiam Marek z Legnicy

Emilia
@markus

Markus mam takie pytanie odnoscie tego co napisales w poscie jak to dokladnie dziala? bede wdzieczna pozdrawiam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Butter Zoom S.C.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Milena

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy na forum??

Iza

Czy firma organizuje, bądź organizowała w przeszłości, imprezy integracyjne dla swoich pracowników? Osoby zajmujące się rynkiem pracy wskazują, że to bardzo dobra metoda wpływania na pozytywną atmosferę w pracy.

Iza

@wyrolowana możesz opisać coś więcej o tym, jak zostałaś oszukana przez firmę? Podać dokładniejszy opis sytuacji, w której się znalazłaś? Rozbudowane opinie pomagają zrozumieć potencjalnym pracownikom lepiej Twój punkt widzenia.

Mr. Carter Collins

Nazywam się Carter Collins, jestem prywatnym pożyczkodawcą, który wydaje Pożyczka osobom prywatnym i korporacyjnym. Czy zostałeś odrzucony Przez tak wiele banków? Czy potrzebujesz finansów, aby założyć firmę? Zrobić Potrzebujesz finansów na rozwój Twojej firmy? Czy potrzebujesz a pożyczka osobista?. Skontaktuj się z nami :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com FORMULARZ DANYCH KORZYSTAJĄCYCH 1) NAZWISKO: 2) SEX: 3) TWÓJ KRAJ: 4) ZNACZENIE: 5) TWÓJ STATUS MNIEJSZY: 6) NUMER TELEFONU: 7) MIESIĘCZNE DOCHODY: 8) ADRES: 9) PRZEZNACZENIE: 10) ŻĄDANIE KREDYTU: 11) CZAS TRWANIA: Skontaktuj się z nami :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com Z poważaniem Carter Collins

wyrolowana

Witam ja tez zostalam oszukana przez firme Butter zoom przylaczam sie do pozwu moj email karinaiwona40@wp.pl i tel. 789321041

...

To i ja się podpinam, jak ktoś będzie coś robił z Butter Zoom to poproszę o kontakt dmskmnk@hotmail.com

pola

Witam ja również padłam ofiarą firmy Butter zoom i dałam się naiwnie naciagnąć, trzeba coś z tym zrobić , nie mogą tak bezkarnie oszukiwać ludzi.podaję swojego e-maila :paulincia2007@onet.eu

bogdan

Mam Prośbe jesli by ktoś miał jakieś informacjie Na temat Firmy która nie oszukuje prosze o kontakt na Mail- bogdanch@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Butter Zoom S.C. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Butter Zoom S.C.