Radosław Strzelczyk Radpol

Czekanów

Radosław Strzelczyk Radpol

Opinie o Radosław Strzelczyk Radpol

Kazimierz

@nieznajomy nie obrażaj innych użytkowników tylko dlatego, że żywisz urazę do firmy Radosław Strzelczyk Radpol. Taka wypowiedź, jak Twoja łamie regulamin forum. @anka czy przez 2 lata, od czasu Twojego wpisu udało Ci się zaaplikować do tej firmy? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Od ostatniej opinii związanej z radpol radosław strzelczyk minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

anka

Siema czy oni posiadają jakieś oferty pracy, gdzie tego szukać

Maciej

Polecam

brrrrr918273645

ten facet ma zawsze kilka budów w Polsce i tam gdzie robi bierze miejscowych elektryków i nie płaci. Ostrzegam przed taką firmą i pracą za darmo

Zostaw opinię o Radosław Strzelczyk Radpol - Czekanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radosław Strzelczyk Radpol