Opinie o Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek w Ostrów Wielkopolski

yubru Nowy wpis

Moja historia w skrócie... Po tym jak już pożegnałem się z tą firmą ktoś z obecnych pracowników spowodował kolizję firmowym autem i co? zwalili to na mnie!!! O całym zajściu dowiedziałem się podczas wykupowania kolejnej polisy OC do mojego prywatnego auta. Zdziwiłem się jak mi pani w ubezpieczalni powiedziała że poleciały mi zniżki ze względu na kolizję. Zainteresowałem się sprawą i doszedłem że numer rejestracyjny biorącego udział w kolizji auta to samochód z firmy ELEKTRYK. OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!

dj Nowy wpis

Nie polecam z góy ostrzegam najpierw chciał numer dowodu i pesel niby do rezerwacji biletu a teraz chce te dane niby do umowy !!!!!!! Najpierw była Lisbona pozniej trondhein norwegia jestem ciekaw co bedzie dalej ????!!!!!!!! Podczas rozmowy jak pytalem sie ote rezerwacje lotnicze jakie linie on ma to zerwal polaczenie !!!!! Dostałeś propozycje od niego to ja OLEJ szcczerze ci radzę !!!!!!!!!!

ll Nowy wpis

czy ktoś pracował w tej firmie właśnie dostałem propozycję

dj Nowy wpis

Ten typ i ta firma to TYPOWY NAGANIACZ WEZMIE PIENIADZE I TYLE GO WIDZIALES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAZAJCIE NA TEGO CWANIAKA !!!!!!!!!!!POPRZEDNI MOJ POST USUNAL W KORYM OPISALEM JEGO DZIALANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIENA ZERUJACA NA NIWNOSCI LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek kandydat na stanowisko Praca ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
kazik

Gość ma tupet znowu dał ogłoszenie.Tym razem zmienił kraj na Norwegię .Widać że nie ma pojęcia o zarobkach albo nie potrafi liczyć bo kwota zarobku się nie zgadza ze stawką.NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!

Real

Rzeczywiście gość telefonów nie odbiera ...., wysłałem emaila i zobaczymy .... -:). Czyli uwaga na firmę, bo to pewnie naciągacze. Gość pisze w ogłoszeniu o zarobkach 220 Nok/h brutto a w tekście 10 000 tyś brutto ??

z

Ludzie uważajcie na tych oszustów próbiją wyłudzić od was pieniądze, najpierw była Portugalia teraz szukają ludzi do Norwegi a pracy jak nie było tak nie będzie.

dj

Do rezerwacji biletu nie potrzebne sa numer dowodu i pesel,szanowny pan nie odbiera telefonu a to juz jego drugi numer w przeciagu dwuch tygodni, NIE PODAWAĆ TYCH RZECZY DLA WŁASNEGO DOBRA ,umowa podpisana dopiero w Portugali ściema na maksa umowe sie podpisuje przed wyjazdem,tak a pro po to GoWork powinien sprawdzac kto na ich stronie sie oglasza z praca OMIJAJCIE TEGO TYPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jurek

Witam ja też dziś dostałem taką propozycje.Mam na e-maila wysłać pesel i numer dowodu.Próbowałem jeszcze zadzwonić, ale nikt nie odbiera.To chyba jakaś ściema.Nie warto zawracać sobie głowę tą ofertą.Pojedzie się na miejsce, stawka się zmieni a kasy za bilet nie oddadzą.TOTALNA LIPA CO ZA TYP !!!

Lucjan

Co do biletów to o ile wiem do rezerwacji potrzeba podać imię i nazwisko a nie pesel i numer dowodu.Takie dane są potrzebne do wzięcia POŻYCZKI !!!

kazik

Co to za poważna firma która nie odbiera telefonów .To już drugi numer który podaje .Ciekawe ile jeszcze numerów telefonu zmieni???

Jolka

Mam pytanie czy ktoś wyjechał już z tej firmy do Portugalii bo mój mąż dostał propozycję ?

stefan

Uwaga!!! na tą firmę która każe płacić samemu za bilet do Portugalii.Druga sprawa to jest stawka 14 euro netto to Portugalczycy by się pozabijali za taką stawkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek?

Zobacz opinie na temat firmy Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elektryk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Matysek
  • UL. WYSOCKA 50