Matex meble,transport

Opinie o Matex meble,transport

Q

Może coś na temat transportu i spedycji ,bo to jest temat tabu. Może ktoś chciałby się podzielić spostrzeżeniami na temat pracy kierowcy.Mile widziane opinie obecnych kierowców,a także spostrzeżenia byłych pracowników transportu.Dlaczego tylko produkcja ma mieć swoje forum, a transport to co ?

Zostaw opinię o Matex meble,transport - Starczanowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matex meble,transport