Opinie o VIMEX S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VIMEX S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIMEX S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMEX S.A. w Piaseczno

Slesz

Dokładnie kiedyś pracowałem w Vimex ale znalazłem coś lepiej płatnego, teraz na nowo chce znaleźć jakąś pracę no i zauważyłem, że mają rekrutacje na różne stanowiska, słyszałem, że na zbrojowni jest dość ciężko, ale można zarobić więcej czy to prawda? Podobno przeszkolenie jest bardzo dobre jeśli tak to właśnie tam bym złożył podanie.

Danka

Skoro firma bez problemu oferuje normalną ofertę o prace to jest juz to duzy plus. W dodatku, sporo słyszy się o tym że firma stale się rozwija. Pojawiają sie nowe miejsca pracy, wysyłają pracowników na szkolenia. To w dzisiejszych czasach bardzo duży plus.

Magda

Warunki bardzo ok, umowa, możliwość rozwoju i miła atmosfera. Praca idealna dla studentów i młodych osób. Moim zdaniem warto wysłać CV zwłaszcza, że teraz większość firm oferuje śmieciówki a na nich nikt nie chce pracować.

Left

Jedna z ważniejszych rzeczy u pracodawców czyli umowa o pracę zapewniona, do tego szkolenia i dobra atmosfera też są prawdą. Jak ktoś się odnajduje w branży to będzie zadowolony.

BeataB

W takiej firmie dużo się dzieje to i dużo doświadczeń nie tylko w zbrojowni, ale także w logistyce przy rozwożeniu towaru po całej Polsce i za granicę.

Joaśka

Firma szybko się rozwija, oferują dobre warunki pracy i przede wszystkim umowę a nie jakieś śmieciówki. Wymagają trochę od pracowników ale moim zdaniem to spory plus.

WiktorB

Skoro u nas na rynku pracy jest firma, która oferuje dobre umowy, godne zarobki i miłą atmosferę w pracy to czemu by z tego nie skorzystać?

AgataW

Od razu można zauwazyć, ze firma rozwija sie w bardzo dobrym kierunku. Pojawia się coraz więcej ofert i możliwości dla studentów. Wystarczy tylko chcieć pracować.

SzymekJ

ja tam bardzo dobrze chwale sobie współpracę z VIMEX, mam okazje pracować tu już jakiś czas i jeszcze nie spotkałem sie z żadnym problemem. Atmofsera w pracy też jest bardzo wazna a tu aż chce się rano iść do pracy.

Aniela22

Według mnie jest to pracodawca godny uwagi. Na takie zarobki jakie oferuje firma cieżko teraz trafić w dodatku wszystko legalnie na umowę o prace.

GutekB

Firma z historią. Ma kilku dużych odbiorców. Poważny pracodawca.Jak ktoś pracuje, to może powiedzieć, że ma dobra pracę.

TOM

Po restrukturyzacji wiele się tu zmieniło - oczywiście na lepsze. Wciąż jest prowadzona rekrutacja na nowe stanowiska, bo firma się rozwija. Praca jest intensywna i na pewno nie można się nudzić. Jest tu normalna umowa o pracę i wynagrodzenie jest ok.

anix

Osobiście nie mogę na tę firmę powiedzieć złego słowa. Wypłata jest zawsze na koncie na czas, nie ma mobinngu i niezdrowej atmosfery. Wprost przeciwnie. Zgrana ekipa i mili ludzie, z którymi można się dogadać.

Julia

Nie ma smieciówek a to najważniejsze! Poza tym bez problemu zatrudniają studentów i pozwalają im rozwijać skrzydła.

andrew

Słyszałem, że teraz wzięli się za siebie i jest dużo lepiej niż dawniej . Rozwijają się i ciągle rekrutują na nowe stanowiska.

Dorian

Firma stale się rozwija, powstają nowe miejsca pracy. Systematycznie zatrudniają ludzi nie tylko na magazyn czy zbrojarnie, gdzie nie ma lekko, ale również i do biura. Nauczyć się można wiele, bo oferują przyszkolenie :)

Grzegorz

Jest ok, jak ktoś się uczy, czy studiuje bo można dopasować dogodnie godziny pracy. Jednak jak już jesteś w pracy, to w pracy a nie na wakacjach.

janosik

Firma poszła mocno do przodu, widać że wiele zmieniło się na lepsze. Więcej stanowisk pracy, przyszkolenia, stała umowa, elastyczność w pracy. Wszystko to wróży dobrze dla nowego pracownika. Oby tak dalej. Najwyższy czas aby zaczęto szanować pracowników.

igła

Cały czas się rozwijają i cały czas przyjmują nowych ludzi. Fajna praca dla osób takich jak ja czyli studentów, ponieważ jest możliwość ustalenia elastycznego grafiku. Mi się podoba! Zero śmieciówek!

Danka

Oferta pracy w tej firmie jest bardzo atrakcyjna pod wieloma względami. Wymagania są spore ale można liczyć na umowę i szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMEX S.A.?

Kandydaci do pracy w VIMEX S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMEX S.A.