VIMEX S.A.

Piaseczno

Opinie o VIMEX S.A.

Jola

Jak czytam te wpisy to nie wierzę. Chyba pracownicy zarządu pisali te opinie. Każdy kto tu pracuje marzy żeby odejść. Ludzie zazdroszczą każdej osobie która sama się zwolniła. Na warszawskiej w biurowcu pracuje 99% kobiet a wpisy od samych facetów.

Jola

VIMEX jest w postępowaniu upadłościowym. Teraz jest w tym samym miejscu Confirme ci sami ludzie. Pracy nie polecam nikomu nawet wrogowi. Każda normalna osoba sobie nie poradzi. Wynagrodzenie minimalne i zakaz spotkania się po pracy nawet z koleżanką nie można porozmawiać po wyjściu bo są (usunięte przez administratora). Można nawet zostać zwolnionym za wyjście np. na piwo z kimś kto tam pracuje.

Iza

anonimus
@Iza 20.07.2017 16:59
@007.bond czy mogłabym poprosić o konkretną informację na temat stanu firmy VIMEX S.A.? Czy firma zakończyła swoją działalność?...

Spólka oglosiła upadłość likwidacyjną. jest ogłoszenie w Monitorze

007.bond

Napisałam, że trwa bo można się odwołać upadłość jak każdy wyrok a w tym wypadku postanowienie o ogłoszeniu upadłości musi się uprawomocnić

007.bond

Sąd ogłosił upadłość vimexu ale postępowanie trwa

Bebe
@007.bond 22.06.2017 00:46
Sąd ogłosił upadłość vimexu ale postępowanie trwa

no to ogłosił czy trwa bo jedno wyklucza drugie...

Ogarnięta

ju
@Ogarnięta 16.06.2017 08:58
Wszystkie wpisy prawdziwe są usuwane zostają te pisane przez vimex. Ta firma to jedno wielkie dno jak w ogóle jeszcze istnieje...

przychylam się do tej opinii.

NATAIA

CZEMUNIE MA MOJEGO WPISU.

Gość

A ja mam pytanie nie opinie. Ile może zarobić kierowca c+e w vimexie ? Wie ktoś może coś ?

elmo

Wypłaty są niby na czas ale przydałyby się jakieś premie... Raz na rok czy półtora dobry pracownik powinien dostawać, a a nie podwyżkę to może jakiś dodatek na święta. Miły sposób docenienia pracownika

sdf

teraz o już tylko szukają montażysty mebli w Tychach

max

Co tu dużo gadać, niektórzy boją się Prezesa. Bo to nie typ szefa - kumpla tylko sporo oczekuje od pracowników. Wiem, że są tacy, którym to może przeszkadzać.

tobias

Czemu ja od niektórych słyszę, że w tej firmie panuje wyzysk i brak szacunku do pracownika? To chyba mowią Ci co w korpo nigdy nie pracowali. Tam dopiero można poczuć jaki szef ma respekt do pracownika, a wieczne nadgodziny i marna pensja to norma. Chyba że masz ciepłą kierowniczą posadkę.

wichura

Jak firma jest dobra, to i ma dobre komentarze :) Dla mnie to proste!

judasz

Rekrutacja, jak rekrutacja. Nie ma w tym nic podchwytliwego. Po prostu wyślij CV i może się odezwą do Ciebie.

Adam78

Pracuje już rok i dalej jestem zatrudniony na umowę zlecenie. Wiem, że inni mają już dawno stałą umowę. Nie wiem, jak zacząć z pracodawcą taką rozmowę, bo to stresujące dla mnie.

Aga

Spotkania integracyjne to niegłupi pomysł. Zawsze można lepiej poznać pracowników i później atmosfera w pracy jest mnie napięta. Można powiedzieć Panu Prezesowi, żeby faktycznie pomyślał.

klakier

Są osoby, które pracują tu długo i są już związane z firmą. Nowym ciężej się zaadaptować do starszej załogi. Zarząd VIMEXU powinien pomyśleć o jakiś spotkaniach integracyjnych dla pracowników. Nawet raz na pół roku

olajola

radomski rynek pracy jest slaby. lepiej do stolicy wyjechac

abc

Najlepsza firma w Radomiu , opinie pracowników są coraz lepsze- to dobra zmiana. Oby tak dalej ! Aż przyjemnie czytać,że nastąpił tak pozytywny zwrot.

Doniu

Nie ma na co narzekać, narobić się trzeba dość dużo ale masz dobrą umowę i wiesz na co pracujesz.

student

Praca na zbrojarni jest wymagająca , trzeba mieć trochę siły. Jednak jak dobrze pracujesz to nie ma problemu z dostosowaniem grafiku , tak aby można jednocześnie studiować zaocznie.

Wójt

Po restrukturyzacji , wiele się zmieniło. Firma ciągnie do przodu , rozwija się. Ciągle rekrutują na nowe stanowiska. Potrafią docenić ciężką pracę załogi.

tymek

Ja to chętnie znalazłbym zatrudnienie jako pracownik biurowy. Oczekują doświadczenia, ale dobrze, że mogą się załapać osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Taka firma jest otwarta.

biały

Rekrutują na różne stanowiska. Jeżeli się dostaniesz do pracy , to oferują przyuczenie . Jeśli chce Ci się pracować , to masz pracę i nie masz problemów.

Stanlej

Praca jest ciężka , ale jak dobrze pracujesz to potrafią Cię docenić.

GoGal

Powiem tak - chce pracować i zarobić - Vimex jest ok. Jak chcesz siedzieć i nic nie robić to raczej nie firma, dla Ciebie bo nikt za Ciebie roboty nie będzie robił. z drugiej strony nie jest tak, że 8 godzin się biega i nie ma czasu na nic... jak ktoś potrafi rozłożyć pracę w czasie i współpracować na pewno będzie z pracy w Vimexie zadowolony.

kurd

Rynek się zmienił i takie firmy jak Vimex które odpowiednio wcześnie zrozumiały, że pracownika należy szanować i uczciwie opłacać będą wygrane. Sporo rekrutacji obecnie jest prowadzonych zapraszam na zbrojownie praca wcale nie aż taka ciężka jak się nauczycie i poznacie pewne triki, a dobrze idzie zarobić.

JerzyW

Praca jak praca, plusem jest ,że jak studiujesz zaocznie to nie ma problemu żeby grafiki poprzestawiać abyś zdążył na zjazd. Poza tym to praca ciężka, ale jest ok .

MuniekR

Praca w zbrojarni nie jest dla mięczaków. Można się jednak wiele nauczyć i zostać docenionym.

flip

Regularne wypłaty. Nie trzeba się prosić o pieniądze. Podejście przełożonych do pracowników bardzo dobre. Atmosfera w pracy jest ok. Stale poszukują pracowników, bo stawiają na rozwój firmy.

Pako

Pracodawca godny polecenia. Mało jest takich na naszym rynku. Jako jedni z niewielu dają umowy od pracę. Pozytywnie oceniam pracę w tej firmie i atmosferę. Na pewno w najbliższym czasie nie zrezygnuje z pracy, bo zmieniają się cały czas na lepsze.

LC

Praca ok. Nigdy nie miałem problemów z pracodawcom. Nie ma czasu za obijanie się, ale przecież płacą za pracę, a nie za leżenie i myślenie o niebieskich migdałach. Zapewniają dobre warunki studentom.

EmilianG

Dowiedziałem się, ze firma przeszła restrukturyzację i te zmiany wyszły im tylko na lepsze. Teraz warunki pracy są dużo lepsze i pojawia się też więcej miejsc pracy.

Matilo33

To , ze firma się rozwija jest bardzo dobre bo skoro osób na tym korzysta. Słyszałem że co chwile pojawiają się w firmie jakieś szkolenia dla ludzi. To dobrze że chcą szkolić swoich pracowników.

Slesz

Dokładnie kiedyś pracowałem w Vimex ale znalazłem coś lepiej płatnego, teraz na nowo chce znaleźć jakąś pracę no i zauważyłem, że mają rekrutacje na różne stanowiska, słyszałem, że na zbrojowni jest dość ciężko, ale można zarobić więcej czy to prawda? Podobno przeszkolenie jest bardzo dobre jeśli tak to właśnie tam bym złożył podanie.

Danka

Skoro firma bez problemu oferuje normalną ofertę o prace to jest juz to duzy plus. W dodatku, sporo słyszy się o tym że firma stale się rozwija. Pojawiają sie nowe miejsca pracy, wysyłają pracowników na szkolenia. To w dzisiejszych czasach bardzo duży plus.

Magda

Warunki bardzo ok, umowa, możliwość rozwoju i miła atmosfera. Praca idealna dla studentów i młodych osób. Moim zdaniem warto wysłać CV zwłaszcza, że teraz większość firm oferuje śmieciówki a na nich nikt nie chce pracować.

Left

Jedna z ważniejszych rzeczy u pracodawców czyli umowa o pracę zapewniona, do tego szkolenia i dobra atmosfera też są prawdą. Jak ktoś się odnajduje w branży to będzie zadowolony.

BeataB

W takiej firmie dużo się dzieje to i dużo doświadczeń nie tylko w zbrojowni, ale także w logistyce przy rozwożeniu towaru po całej Polsce i za granicę.

Joaśka

Firma szybko się rozwija, oferują dobre warunki pracy i przede wszystkim umowę a nie jakieś śmieciówki. Wymagają trochę od pracowników ale moim zdaniem to spory plus.

WiktorB

Skoro u nas na rynku pracy jest firma, która oferuje dobre umowy, godne zarobki i miłą atmosferę w pracy to czemu by z tego nie skorzystać?

AgataW

Od razu można zauwazyć, ze firma rozwija sie w bardzo dobrym kierunku. Pojawia się coraz więcej ofert i możliwości dla studentów. Wystarczy tylko chcieć pracować.

SzymekJ

ja tam bardzo dobrze chwale sobie współpracę z VIMEX, mam okazje pracować tu już jakiś czas i jeszcze nie spotkałem sie z żadnym problemem. Atmofsera w pracy też jest bardzo wazna a tu aż chce się rano iść do pracy.

Aniela22

Według mnie jest to pracodawca godny uwagi. Na takie zarobki jakie oferuje firma cieżko teraz trafić w dodatku wszystko legalnie na umowę o prace.

GutekB

Firma z historią. Ma kilku dużych odbiorców. Poważny pracodawca.Jak ktoś pracuje, to może powiedzieć, że ma dobra pracę.

TOM

Po restrukturyzacji wiele się tu zmieniło - oczywiście na lepsze. Wciąż jest prowadzona rekrutacja na nowe stanowiska, bo firma się rozwija. Praca jest intensywna i na pewno nie można się nudzić. Jest tu normalna umowa o pracę i wynagrodzenie jest ok.

anix

Osobiście nie mogę na tę firmę powiedzieć złego słowa. Wypłata jest zawsze na koncie na czas, nie ma mobinngu i niezdrowej atmosfery. Wprost przeciwnie. Zgrana ekipa i mili ludzie, z którymi można się dogadać.

Julia

Nie ma smieciówek a to najważniejsze! Poza tym bez problemu zatrudniają studentów i pozwalają im rozwijać skrzydła.

andrew

Słyszałem, że teraz wzięli się za siebie i jest dużo lepiej niż dawniej . Rozwijają się i ciągle rekrutują na nowe stanowiska.

Dorian

Firma stale się rozwija, powstają nowe miejsca pracy. Systematycznie zatrudniają ludzi nie tylko na magazyn czy zbrojarnie, gdzie nie ma lekko, ale również i do biura. Nauczyć się można wiele, bo oferują przyszkolenie :)

Zostaw opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIMEX S.A.