VIMEX S.A.

Piaseczno

VIMEX S.A.

Opinie o VIMEX S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zenek

Z informacji w internecie niestety dowiaduje się smutnej rzeczy.

anonymous

Ja pracuję tam ponad 2 lata i nie jest źle wypłata na czas jeśli chcesz to nadgodziny można robić kierownicy ok

Iza

@Nk, dlaczego? Czy możesz zapytać męża i napisać coś więcej na temat pracy w VIMEX S.A.? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Jola2, rozumiem, że możesz być niezadowolona z pracy w VIMEX S.A., ale wypowiadając się na forum GoWork.pl pamiętaj proszę o przestrzeganiu naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jeśli do swojej wypowiedzi chciałabyś dodać coś konkretnego i merytorycznego, to zachęcam. W komentarzach znajdują się informacje o upadłości firmy. Jak sytuacja wygląda obecnie? Nie mogę znaleźć takich informacji w KRS, co więcej na stronie firmy (http://www.vimex.com.pl/oferty-pracy.html) jest obecnie prowadzona rekrutacja. Czy jakiś pracownik firmy może się wypowiedzieć na ten temat?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w VIMEX S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Nk

Mąż wytrzymał tam 2 mięs.

Jola2

Najniższa krajowa. Prezes i cała jego rodzinka to buraki. Wszystko śmiechu warte. Mam na waciki i tyle.

Jola

Jak czytam te wpisy to nie wierzę. Chyba pracownicy zarządu pisali te opinie. Każdy kto tu pracuje marzy żeby odejść. Ludzie zazdroszczą każdej osobie która sama się zwolniła. Na warszawskiej w biurowcu pracuje 99% kobiet a wpisy od samych facetów.

Jola

VIMEX jest w postępowaniu upadłościowym. Teraz jest w tym samym miejscu Confirme ci sami ludzie. Pracy nie polecam nikomu nawet wrogowi. Każda normalna osoba sobie nie poradzi. Wynagrodzenie minimalne i zakaz spotkania się po pracy nawet z koleżanką nie można porozmawiać po wyjściu bo są (usunięte przez administratora). Można nawet zostać zwolnionym za wyjście np. na piwo z kimś kto tam pracuje.

Iza

@007.bond czy mogłabym poprosić o konkretną informację na temat stanu firmy VIMEX S.A.? Czy firma zakończyła swoją działalność?

anonimus
@Iza 20.07.2017 16:59

Spólka oglosiła upadłość likwidacyjną. jest ogłoszenie w Monitorze

007.bond

Napisałam, że trwa bo można się odwołać upadłość jak każdy wyrok a w tym wypadku postanowienie o ogłoszeniu upadłości musi się uprawomocnić

007.bond

Sąd ogłosił upadłość vimexu ale postępowanie trwa

Bebe
@007.bond 22.06.2017 00:46

no to ogłosił czy trwa bo jedno wyklucza drugie...

Ogarnięta

Wszystkie wpisy prawdziwe są usuwane zostają te pisane przez vimex. Ta firma to jedno wielkie dno jak w ogóle jeszcze istnieje

ju
@Ogarnięta 16.06.2017 08:58

przychylam się do tej opinii.

NATAIA

CZEMUNIE MA MOJEGO WPISU.

Gość

A ja mam pytanie nie opinie. Ile może zarobić kierowca c+e w vimexie ? Wie ktoś może coś ?

elmo

Wypłaty są niby na czas ale przydałyby się jakieś premie... Raz na rok czy półtora dobry pracownik powinien dostawać, a a nie podwyżkę to może jakiś dodatek na święta. Miły sposób docenienia pracownika

sdf

teraz o już tylko szukają montażysty mebli w Tychach

max

Co tu dużo gadać, niektórzy boją się Prezesa. Bo to nie typ szefa - kumpla tylko sporo oczekuje od pracowników. Wiem, że są tacy, którym to może przeszkadzać.

tobias

Czemu ja od niektórych słyszę, że w tej firmie panuje wyzysk i brak szacunku do pracownika? To chyba mowią Ci co w korpo nigdy nie pracowali. Tam dopiero można poczuć jaki szef ma respekt do pracownika, a wieczne nadgodziny i marna pensja to norma. Chyba że masz ciepłą kierowniczą posadkę.

wichura

Jak firma jest dobra, to i ma dobre komentarze :) Dla mnie to proste!

judasz

Rekrutacja, jak rekrutacja. Nie ma w tym nic podchwytliwego. Po prostu wyślij CV i może się odezwą do Ciebie.

Adam78

Pracuje już rok i dalej jestem zatrudniony na umowę zlecenie. Wiem, że inni mają już dawno stałą umowę. Nie wiem, jak zacząć z pracodawcą taką rozmowę, bo to stresujące dla mnie.

Aga

Spotkania integracyjne to niegłupi pomysł. Zawsze można lepiej poznać pracowników i później atmosfera w pracy jest mnie napięta. Można powiedzieć Panu Prezesowi, żeby faktycznie pomyślał.

klakier

Są osoby, które pracują tu długo i są już związane z firmą. Nowym ciężej się zaadaptować do starszej załogi. Zarząd VIMEXU powinien pomyśleć o jakiś spotkaniach integracyjnych dla pracowników. Nawet raz na pół roku

olajola

radomski rynek pracy jest slaby. lepiej do stolicy wyjechac

abc

Najlepsza firma w Radomiu , opinie pracowników są coraz lepsze- to dobra zmiana. Oby tak dalej ! Aż przyjemnie czytać,że nastąpił tak pozytywny zwrot.

Doniu

Nie ma na co narzekać, narobić się trzeba dość dużo ale masz dobrą umowę i wiesz na co pracujesz.

student

Praca na zbrojarni jest wymagająca , trzeba mieć trochę siły. Jednak jak dobrze pracujesz to nie ma problemu z dostosowaniem grafiku , tak aby można jednocześnie studiować zaocznie.

Wójt

Po restrukturyzacji , wiele się zmieniło. Firma ciągnie do przodu , rozwija się. Ciągle rekrutują na nowe stanowiska. Potrafią docenić ciężką pracę załogi.

tymek

Ja to chętnie znalazłbym zatrudnienie jako pracownik biurowy. Oczekują doświadczenia, ale dobrze, że mogą się załapać osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Taka firma jest otwarta.

biały

Rekrutują na różne stanowiska. Jeżeli się dostaniesz do pracy , to oferują przyuczenie . Jeśli chce Ci się pracować , to masz pracę i nie masz problemów.

Zostaw opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIMEX S.A.