Hurtownia Owoców Tessa

Katowice

Opinie o Hurtownia Owoców Tessa

Agnieszka

Mialam jechac do tej firmy na rozmowe bo oferta pracy wydaje sie ciekawa. Ale intuicja podpowiada mi czy warto czy tez nic z tego nie bedzie. Dodatkowo nie chcialo mi sie jechac do Katowic. Ostatnimi czasy duzo pracodawcow dziala w ten sposob wyjorzystujac ludzi w ten sposob do pracy, a nie placac. Taki kawal drogi, strata biletow. A teraz jak czytam komentarz z 2016 to widze ze nic sie nie zmienilo. Nie bez powodu bezprzerwy wisi ogloszenie danej firmy.

aaa

Dzieki opinii powyżej, uniknęłam straty czasu. Przed rozmową zadzwoniłam do Pani, żeby upewnić się co i jak. Pierwsze co mnie zastanowiło, że rozmowa jest możliwa między godziną 7 00 - 13 00. Czyli od razu wiadomo, że rotacja. W efekcie nie mogłam się na rozmowie pojawić, więc zrezygnowałam. Po kilku dniach Pani zadzwoniła z zapytaniem, czy może bym się jednak nie zdecydowała, ale jej władczy ton i pretensja w głosie, że już pracy nie szukam była bezcenna. Radzę omijać.

Zostaw opinię o Hurtownia Owoców Tessa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Owoców Tessa