ABC Sp. z o.o.

Opinie o ABC Sp. z o.o.

Marek B.

Polecam wszystkim szukającym uczciwego pracodawcy i tym którzy w pracy chcą się rozwijać. ABC Sp. z o.o. zajmuje się outsourcingiem: rozwiązaniami IT, korespondencją masową, wysyłką i dystrybucją produktów, telefoniczną obsługą klientów. Nie jest za bardzo znana na rynku pracy. Praca ciekawa, w młodym zespole i pozwalająca na rozwój. Od samego początku firma kreuje dla pracownika ścieżkę kariery. Minusem jest umowa zlecenie, ale kiedy skończyłem studia zaproponowano mi umowę o pracę. Zacząłem jako asystent, a skończyłem pracę jako Specjalista ds. rozwoju e-commerce :)

Zostaw opinię o ABC Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Sp. z o.o.