Opinie o Sepona Personal w Lipsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sepona Personal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sepona Personal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sepona Personal w Lipsko

Jerzy. P.

Jeżeli ktoś chce podjąć pracę w firmie sepona to proszę się dobrze zastanowić!!!! Pracowałem w tej niby firmie i wiem co mówię. Dojazdy do pracy trzeba opłacić z własnej kieszeni i dojazdy na miejscu pracy też około 20-25 km. Zakwaterowanie z góry za min 7 dni z własnej kieszeni 25 euro za 1 dzień. po około 9 dniach pracy [ 58 rh] przejazd do nowej pracy około 500 km, na własny koszt. Zaliczki są lub ich nie ma - najczęściej nie ma!!!!. Banda złodziei. Nie polecam - chyba że ktoś ma dużo pieniędzy do wydania, bo na zarobek można liczyć - około 400 euro miesięcznie, A gdzie amortyzacja samochodu i inne koszty. Podsumowując - trzeba dopłacić do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasja dach
@Sepona Personal

Ponieważ pan jeży więcej oczekuje od innych jak daje od siebie strasznie to słychać z jego pretensji które bardziej powinien skierować do siebie pozdrawiam

Cześć, czy macie może jakąś w miarę bieżąca relacje ze współpracy? Wstępnie planuje przyjść jakoś od wiosny. Po komentarzach tutaj nie wiem na ile to dobry pomysł, bo akurat te dwie ostanie są odradzające. Minęło jednak sporo miesięcy, może wiec są tu osoby które teraz się zbierają na wyjazd albo niedawno wróciły i zdałyby mi relacje z warunków? może jakieś porady?

Krzysiek Nowy wpis

To nie jest poważna firma, co potwierdziło się w pierwszym kontakcie i z relacji byłych pracowników. Nie ufają po prostu nowym pracownikom i to jest i ciekawy sposób na udana rekrutacje. Jeśli nie podobają się Tobie warunki załatwiania przez nich noclegów urywają z Tobą kontakt. Kontakt z Panią Anną Bienias wyjątkowo nieprzyjemny i tak naprawdę nie da się przed przyjazdem niczego ustalić. Firma tylko pośredniczy w załatwianiu kwater i idzie po najmniejszej linii oporu. Zresztą z tego co piszą, że jest wymóg płatności, od razu wynika, że załatwiają kwatery głównie w drogich pensjonatach. Nawet w rejonach gdzie tanich mieszkań jest pod dostatkiem. Tylko trzeba więcej wysiłku włożyć z poszukanie takiej kwatery. Ostatnia propozycja Sepona kwatera w Erfurt za 30 euro na dobę, czyli miesięcznie prawie 960 euro!. Oczywiście zażądali żebym opłacił sobie tydzień z góry a później oni zmniejszą mi dietę i dal będą już opłacać ????)) Od znajomych, którzy pracowali w Sepona wiem, że było drogo i warunki naprawdę były fatalne. Do tego stopnia, że bardzo szybko musieli sobie szukać na własną rękę nowe lokum. Niestety ta agencja nawet nie wie co wynajmuję i to ty musisz na miejscu dopiero to zweryfikować i jeszcze za to zapłacić ze swoich pieniędzy już pierwszego dnia. Nawet jeśli będziesz mieszkał w pokoju przechodnim lub jak nietoperz na strychu. Według mnie to wszystko jest bardzo słabe i nie polecam tej w firmy, chociaż w moim przypadku do współpracy nie doszło. Jednak potwierdziło się wszystko to, co słyszałem od innych pracowników i teraz mam już pełny obraz tej agencji pracy. Omijam firmy z takim podejście z daleka! I jeszcze jedna sprawa. Nie powiedzą Ci do jakiej firmy pojedziesz. Wszystko jest top secret. Wysłali tylko zdjęcie w niskiej rozdzielczości jakiejś hali produkcyjnej :) ?????

Sepona Personal Nowy wpis
@Krzysiek

Panie Krzysztofie, bardzo nam przykro, iż tak źle ocenia Pan funkcjonowanie naszej firmy. Tym bardziej, że jak Pan pisze nie podjął Pan z nami współpracy, więc opiera Pan swoją opinię na przypuszczeniach. Nasza firma z powodzeniem zatrudnia pracowników od 14 lat. Jestesmy niemiecką agencją pracy z niemieckimi standardami. Biorąc pod uwagę różnorodność zatrudnianych osób oraz ich indywidualne potrzeby obraliśmy polityke wolnego wyboru. Wiemy, że są firmy, które od pierwszego dnia gwarantują "bezpłatne" zakwaterowanie. Najczęściej są to kilkuosobowe pokoje, gdzie pracownicy są pozbawieni prywatności, skazani z góry na współlokatorów. Nasi pracownicy otrzymują wysoką dietę nawet do 65,00€/roboczodzień. Rezewrujemy pokoje jednoosobowe, gdzie osoby u nas zatrudnione moga po pracy w spokoju odpocząć. Każda osoba ma wolny wybór, czy zostaje w takim miejscu, czy jednak przenosi się w inne miejsce, które znajdzie samodzielnie lub z polecenia. Koszt zakwaterowania jest zależny od lokalizacji oraz standardu. Jesteśmy przekonani, że szacunek jakim obdażamy naszych pracowników traktując ich jako jednostki indywidualne jest przez nich doceniany. Potwierdza to bardzo duża liczba osób zatrudnionych u nas długotrwale. Życzymy Panu wszystkiego dobrego! Zespół Sepona Personal

Jakie godziny pracy obowiązują w Sepona Personal?

Jerzy. P.

@Jerzy. P.

Witam serdecznie Pana Jerzego i wszystkich czytających, na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu za fatygę i napisanie, nie do końca zgodnej z prawdą opinii na temat naszej Firmy. Pozwolę sobie przytoczyć zdania z powyższej opinii: „Dojazdy do pracy trzeba opłacić z własnej kieszeni i dojazdy na miejscu pracy też około 20-25 km.” Zatrudniając się u nas, tuż przed wyjazdem pytał Pan o zwrot kosztów przyjazdu z Polski do Niemiec, oraz dojazdów z Pensjonatu na budowę, więc wiedział Pan od samego początku, że nie zwracamy tego typu poniesionych kosztów. Ponadto dieta dzienna, która została przydzielona jest na przeznaczona na pokrzcie przejazdów, noclegu i wyżywienia. „Zakwaterowanie z góry za min 7 dni z własnej kieszeni 25 euro za 1 dzień." Nikt nie opłaca zakwaterowania z własnej kieszeni, na to przyznane są diety, wiadomo, że na początku pracy musi Pan mieć ze sobą chociażby na opłacenie 2-3 noclegów. Opłata noclegów jest sprawą indywidualną każdego z pensjonatu, gdyż niektóre z nich wymagają opłaty chociażby za jedna noc od razu ( z uwagi na to że chyba mają już dość – niepłacących uciekinierów), niekiedy właściciel pensjonatu może poczekać parę dni, do momentu otrzymania przez pracownika zaliczki. Niestety my nie mamy na to żadnego wpływu. 25 euro za pokój jednoosobowy w Niemczech nie jest ceną wygórowaną. "Zaliczki są lub ich nie ma - najczęściej nie ma!!!!" Pan Jerzy złożył wypowiedzenie z pracy z dniem 06.02 i chciał abyśmy w tym dniu wypłacili mu zaliczkę. Zaliczki wypłacamy tylko osobom przebywającym na zleceniu, Pan Jerzy niestety jednak odmówił nam 2 różnych zaproponowanych zleceń i podjął decyzję o powrocie do Polski. "Banda złodziei" Czyżbyśmy Panu coś ukradli? Wszystkie przepracowane godziny łącznie z wypracowanymi dniami urlopowymi i dietami za każdy przepracowany dzień zostaną Panu wypłacone, może czasami warto przed wyjazdem zrobić sobie kalkulację przychodów i rozchodów zanim podejmie się decyzję o wyjeździe. Każdy ponosi koszty związane z dziennymi wydatkami nie tylko Pan. W naszej firmie zarobek uzależniony jest od ilości przepracowanych godzin oraz dni, nie wiem w jaki sposób obliczył Pan zarobek miesięczny w wysokości 400 euro. (A gdzie amortyzacja samochodu i inne koszty. Podsumowując - trzeba dopłacić do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Na koniec każdego roku wystawiamy dla każdego naszego pracownika zestawienie delegacji, które to zawiera wszystkie przejechane kilometry z noclegu do miejsca pracy i na odwrót, rozliczając się z niemieckim urzędem finansowym jest podstawą do ubiegania się o zwrot kosztów dojazdu do pracy, amortyzacje Panie Jerzy rozlicza się posiadając własną firmę i własne auta służbowe. Szanowni Państwo przed wyjazdem do pracy do Niemiec proszę nie obawiać się pytać, odpowiemy na każde zapytanie. Przykład Pana Jerzego nie jest odosobniony, to prawda, ale niektóre osoby mają większe wymagania niż posiadane kwalifikacje .... Pozdrawiamy serdecznie Zespół Sepona Personal z Jena

Hydro
@Sepona Personal

25E nie jest ceną wygórowaną x 30 dni = 750 E , a ile Pani płaci miesięcznie za swoje mieszkanie ???/ rozumię że jak Polacy mieszka Pani w jednym pokoju z ogólną łazienką i kuchnią /

@Jerzy. P.

No i właśnie. To nie jedna osoba, która miała problem. A Panie tłumaczą werbując pracowników, że "gadają bo gadają". Na FB przy ogłoszeniu wystawiłem swój komentarz. Tylko to szczęście mnie spotkało, że po zgłoszeniu się do pracy natychmiast uciekłem bez żadnych wyjaśnień. To za duże dno, żeby wyjaśniać.

Pasja dach
@Sepona Personal

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sepona Personal na stanowisko Blacharz/dekarz? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik Działu Technicznego
Lipsko
Scandic Food Sp. z o.o.
logo firmy Starszy referent
Lipsko
Służba Cywilna
Iza

Z jakich obecnych przyczyn dostanie się tu do firmy może graniczyć z cudem? Taka sugestia jeszcze rok temu tu padła i nikt się nie odniósł. Na dzień dzisiejszy jaki jest próg wejścia?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sepona Personal?

Trzeba liczyć na cud ze będą ciebie chcieli zatrudnić.

Dużo obiecują a potem okazuje się że jest brak pracy albo miejsce pracy jest już zajęte. Brak profesjonalizmu ze strony agencji pracy Sepona Lipsko.

Emilia
@Andrzej

moglbys opisac to bardziej dokladnie o co chodzi ? dobrze rozumiem ze przeszedles rekrutacje i miala byc praca ale okazalo sie ze jej nie ma ?

Czy Sepona Personal zapewnia kartę multisportu?

Xxxxxx

Chyba raczej sobie Pan żartować. Porządnej odzieży roboczej nie potrafią zapewnić a co dopiero takie luksusy. Ganiają ludzi po całych Niemczech niekiedy po kilkaset kilometrów i nic za to nie płacą. Jeśli komuś odpowiada coś takiego plus szantaż emocjonalny, to proszę bardzo. Trzeba być naprawdę nieziemsko twardy żeby tutaj pracować. Wprawdzie wypłaty są na czas zaliczki są na czas ale zleceniodawców to im współczuję. Co firma to gorzej. Ciężko powiedzieć z czego to wynika. Także o ile współpraca z samą agencją jest okej o tyle już z ich klientami bardzo przeciętnie a niekiedy trzeba uciekać.

@Xxxxxx

Potwierdzam. Sama Sepona wywiązuje się z zobowiązań, natomiast jej klient-znana firma logistyczna wysyłająca książki w Erfurcie to j jest jedna wielka porażka. Doznałem szoku pracując tam, wszystkie negatywne opinie odnośnie tej firmy to prawda, długo by pisać . Pisze o tym żeby przestrzec ludzi zanim tam ludzie trafją, gdyż od wrzesnia/pazdziernika znów ruszy nabór na wielką skalę.

Xxxxxx
@pracownik

Zgadzam się. Wszystko co tutaj powyżej napisane jest prawdą. Z ganianiem po Niemczech i szantażem emocjonalnym również. Czasem trzeba zadbać o siebie i odpuścić sobie niektóre prace.

Artur
@Xxxxxx

Nie można się godzić na szantaż. Takie sytuacje trzeba rozwiązywać. Jeżeli nie da się tego rozwiązać z przełożonymi to są odpowiednie instytucje które się tym zajmują.

Stanisław

Nie można narzekać, płacą jak obiecali, zaliczki są (raz czy dwa było opóźnienie) kontakt z miłymi Paniami, pomagają jak trzeba. A atmosfera w pracy zależy od nas Panowie, na budowie nie ma Sepony to od nas zależy czy nam się będzie dobrze pracowało. Pracuję w Niemczech już od ponad 12 lat i wiele firm mam za sobą. Różnie bywało, a niektórzy "specjaliści" przyjeżdżają do Niemiec i oczekują kasy a nawet nie znają języka, trochę pokory Panowie. do zobaczenia na obczyźnie... P.S. własnie dostałem podwyżkę :)

Stefania
@Stanisław

mam nadzieję że kierujesz do osób bez zawodu doświadczenia obycia kultury i wiele by tu wymienić to się nie przeciwstawię Tobie, z "trutniami" uprzykrzającymi życie mam zawsze do czynienia trzeba włożyć podwójny wysiłek w pracę i w porządek na mieszkaniu a o hotelu, nawet w desperacji mi nie przyjdzie się wybrać, przez takich ludzi ale nikt już głupi na tyle nie jest a żeby powielać syfowość, w Polsce już się badań sanepidowskich się powoli nie robi bo syfiarze wywalczyli? tego skutki są opłakane. ,,Pracownik nie jet winien swemu pracodawcy służalności i posłuszenstwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje wypłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem."

Piotras
@Stanisław

Zgadzam się z Tobą, biuro robi swoją robotę dobrze a reszta zależy tylko od nas.

@Piotras

Domyślam się, że jesteś zadowolony z pracy w Sepona Personal, skoro tak napisałeś. A co ci się najbardziej podoba w tej pracy? Chciałabym się dowiedzieć, czy warto się tam zatrudnić i dlaczego. Z góry dziękuję, jeśli postanowisz napisać chociaż parę słów.

@Piotras

No ale chyba są jakieś ramy wyznaczone przez pracodawcę? Ile można maks zarobić? Na bank nie jakieś sky is the limit ;-)

Arek

Czyli biuro jest tylko w Niemczech ?

Czy Sepona Personal ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sepona Personal

Witam serdecznie, nasze biura w Niemczech są czynne w godzinach: Poniedziałek-Czwartek od 08:00 do 17:00 Piątek od 08:00 do 15:00 pozdrawiamy z Lipska

Kinga

O to super ze umowa o prace :) a jakieś staże ? Pozdrawiam

Czy jest możliwość w Sepona Personal pracy na część etatu?

renu

Stawiasz tak pytanie że trudno zrozumieć gdzie dokładniej? Jak chodzi np o ofertę pracy którą dysponują cieśla, zbrojarz to tam pisze pełny lub niepełny etat, jeszcze jest taki gdzie może się pojawić i na pewno powiedzą lub będzie pisać Vollzeitnahe Teilzeit, czyli praca na niecały etat bliska całemu etatowi a minijob czy z przejscia z pełnego na pół i z powrotem na pełen u tego samego pracodawcy czy sam pół etat w niemczech jak to wygląda miej więcej trzeba wiedzieć, podział godzin w tygodniu dwa dni po około 14h czy cztery dni po 7h taki tylko przykładzik, wyrażane jest też w procentach sześćdziesięciu lub osiemdziesięciu.

Czy Sepona Personal oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sepona Personal

@pytanie Sepona GmbH zatrudnia swoich pracowników wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Jest to umowa taryfikacyjna uwzgldędniająca stawkę godzinową podstawową + dodatek. W okresie zimowym podpisujemy również umowy o pracę na czas określony, ale nigdy nie oferujemy umowy zlecenia. pozdrawiam Sepona Team

Mam pytanie ile płacicie za godzinę z csjt konta

Antoni

Moja firma ma czyste konto, a jeśli komentarze to pozytywne. No to w końcu co się u Was dzieje, że jest nie do przeczytania to wszystko? Zróbcie tak jak jest w mojej firmie i nikt nie będzie miał nic do powiedzenia, bo nie ma negatywnych komentarzy, a firmowe odpowiedzi to krótkie Dziękuję. A tu na każdy komentarz, tłumaczenie się. U Was chyba siedzi w biurze ekstra pracownik, żeby odpisywać na komentarze. To też koszt, oprócz Hawajów szefa i innych.

Cezary

Agencja ma bardzo dobrą opinię i zgadzam się z opinią na forum!

@Cezary

Dzieńdobry, dziękuję za dobre słowo Panie Cezary. Miłego dnia.

Jan
@Cezary

Pełno tu tzw. lizodupów chwalących Seponę. Może ta firma w porównaniu z innymi np. Star Personal jest w miare przyzwoita, ale po odejściu z firmy chyba w 2015 roku Pani Maji Fijas-Bartnickiej, Sepona zjeżdża na dno po równi pochyłej. Była to niezwykle kompetentna i niesłychanie przyjazna i uczciwa wobec wszystkich pracowników osoba. Chętnie zatrudniłbym się w firmie w której pracuje teraz Pani Maja. Jeżeli ktoś ma namiar to będę niezmiernie wdzięczny. Zatrudnione młode nowe pracownice są aroganckie i mało kontaktowe. Nie daj Boże upomnieć się o "swoje", to np. P. Karolinka potrafi pokazać pazurki kto tu rządzi. Zarobki w Seponie również są głodowe. Płacą ok. 10-11 Euro brutto za godzinę, a od pracodawcy pobierają średnio ok. 35 Euro. Ich koszty to niezwykle tanie ubezpieczenie pracownika 150-200 Euro, kilka osób na telefonach wyszukujących noclegów i dwie osoby nadzoru, ale za to szefostwo wiecznie na "Hawajach". Teraz będe pracował w firmie płacącej 17-18 Euro z darmowym noclegiem. Życzę powodzenia Seponie i jej pracownikom.

@Jan

Panie Janie, dziękujemy za opinię, jaka by nie była. Jak to mówią, nie ważne co piszą, ważne że piszą. Szkoda tylko, że od samego początku ocenia Pan wszystko i wszystkich. Jeżeli są pracownicy, którym nasze warunki odpowiadają, to czemu krytykować ich za dobre opinie i nazywać „lizodupcami”? Bo tak żadko mówimy o dobrych rzeczach, i skupiamy się wyłącznie na tych złych? Bo ludzie bardziej skłonni są czytać krytyki niż pochwały? Nieprawdaż? Dlaczego na podstawie jednego wewnętrznego pracownika, ocenia Pan wszystkie osoby pracujące w firmie? Proszę do nas przyjechać, porozmawiać, zobaczyć i poznać, wtedy będzie Pan miał obiektywne spojrzenie. Cyt. Pana Jana . „Zarobki w Seponie również są głodowe. Płacą ok. 10-11 Euro brutto za godzinę” - dlaczego nie napisał Pan o diecie wynoszącej 46 euro netto dziennie?, - dlaczego nie napisał Pan o 26 dniowym płatnym urlopie w roku?, - dlaczego nie uwzględnia Pan płatnych dni wolnych w Niemczech, których w każdym roku jest łącznie ponad 10? - dlaczego nie uwzględnia Pan dni chorobowych, które musimy Panu wypłacić? - a pieniądzę na wczasy pod gruszą i święta bożego narodzenia? Tych kosztów oczywiście nie widzi nikt i nie ma nawet świadomości, że istnieją. Co niektórym tu brakuje prostego rachunku ekonomicznego i widzą tylko przychód, nie uwzględniając kosztów ani strat, które jak każda inna firma ponosimy co miesiąc. Na ubezpiecznie pracownika nie mamy żadnego wpływu, ponieważ jest ono obsługiwane przez jedną z licznych kas chorych w Niemczech, i to do pracownika należy decyzja o jej wyborze. Średnio składki na kasę chorych wynoszą 15,6 % od wynagrodzenia brutto. Cieszymy się, że znalazł Pan satysfakcjonującą pracę za super stawkę i darmowe zakwaterowanie. Życzymy powodzenia.

Hanna
@Cezary

A czy jesteś w jakiś sposób powiązany z firmą Sepona Personal? Wypowiada się tu wiele osób, które korzystały z jej usług pośrednictwa pracy - czy także do nich należysz? A może jesteś zatrudniony bezpośrednio? Informacje na temat firmy na pewno przydadzą się innym użytkownikom forum. Zapraszam Cię do opisania warunków zatrudnienia, jeśli masz wiedzę w tym temacie. Wiesz coś o trwających rekrutacjach?

Hydro
@Sepona Personal

chyba się rozpłaczę, proszę jeszcze napisać że dokładacie do każdego pracownika, to co wymieniliście jest w każdej zeit firmie ale brak jest kultury w relacjach z pracownikiem pozdro

czytelnik
@Hydro

brak kultury czy olewanie i też coś w rodzaju zła praca złe zakwaterowanie już się przyzwyczajam powoli no ale tego raczej ciągle nie chcę też na swojej skórze Ja nadal uważam, że Sepona.. (..oddział w Niemczech) to jest dobra agencja /podana i dotrzymana oferta pracy - jaka by nie była :) a tu też odpowiadają rzeczowo można całkiem dobre informacje wyciągnąć może i nawet obrażając się nawzajem ale to już jest nie miłe i nie ładne, na Facebook warto też zajrzeć całkiem miło , pozytywnie, pouczająco i trochę wesoło, błędy każdy popełnia :)

Hanna
@czytelnik

Firma na swojej stronie internetowej udostępniła zestaw słówek z języka niemieckiego. Podzieliła je również na poszczególne stanowiska, w których mogą być niezbędne. Czy korzystałeś z któregoś zestawu? Czy przydały się one Tobie? Dla osób, które mają dopiero podjąć współpracę z Sepona Personal, dodaję link do nich: https://www.sepona.de/pl/sepona-gruppe-2/sepona-personal/kandydaci/j-zyk-niemiecki-w-pracy/

Halinka
@Hanna

To język niemiecki jest kluczowy do podjęcia współpracy z tą firmą?

Halyna
@Halinka

Do biura pań możesz "świergodać" po polsku ucieszą się zaś w pracy wybór należy do Ciebie jak masz do kogo jak jest do kogo to używasz pięć języków obcych jeden podwórkowy w razie problemów jest też tak że wcale bo się poprostu pracuje ale komunikacja jakaś napewno zachodzi werbalna jak i niewerbalna oby ta druga była prawidłowo przekazana jak ta pierwsza w tym rzecz kapieren

@Sepona Personal

Zawsze winny się tłumaczy. Jeżeli by było dobrze, komentarze brzmiały by inaczej. To jednak jesteście w lesie. A szef na Hawajach. Tylko winni się tłumaczą. Porządna firma nawet by nie czytała ludzkich spraw wobec firmy.

Ha Ha

Filip

Dla firmy Sepona pracuje niespełna pół roku. Trafiłem tu po agencji Sky Personal przed która przestrzegam wszystkich, dla mnie nie zapłacili za 2 miesiące pracy a takich jak ja jest sporo. Wracając do firmy Sepona kontakt jest bardziej niż zadowalający, wsparcie techniczne również. Nigdy nie miałem problemu z zaliczkami i wypłata, co więcej zawsze starają się spełnić prośbę pracownika przy większej zaliczce jak również zmiany miejsca pracy jeśli na obecnym jest cos nie tak. Trafiłem na różnych pracowników firmy Sepona którzy pracowali dla nich czasami kilka lat i bardzo ich chwalili a to rzadkość w agencjach. Serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Karolinę :)

Dziki Wschód.

pojechalem okazało się , że potrzebują Elektryka z "gezelle Brief" i co popracowałem 3tygodnie. Na konto weszło finanlnie 1130Euro ... Zrobiłem tam i spowrotem Sciana wschodnia - Augsburg - Sciana wschodnia 2900km i do roboty 500km. Z całym szacunkiem w pi... mam taką współpracę , takie pieniądze i td. Firma jest niepoważna. ... nie dba o pracowników i robi sobie żarty. Słyszałem , że chłopaki sie nie dogadali po niemiecku i zrobili Lublin - Frankfurt - Lublin (i kto zróci za paliwo zużycie auta itd... . KTO ? Pani Joanno ? i Pani Danielo? Moje sugestie dla Sepona Personal: szanować ludzi z którymi się wspólpracuje. Rozwiązywać problemy

@Dziki Wschód.

Szanowny Panie Michale M. z Chełmu, obsmarował nas Pan na wszystkich możliwych forach internetowych, mając pretensje o to że zarobił Pan „tylko” 1130 euro netto za 3 tygodnie, co jest niezgodne z prawdą. Dlaczego nie napisał Pan również że rozliczenie Pańskiego wynagrodzenia nastąpiło przy 6 klasie podatkowej? Gdzie podatek stanowi prawie 45 procent wynagrodzenia, Dlaczego nie napisał Pan również że numer identyfikacji podatkowej, który Pan podał licząc na to że będzie miał Pan 3 klase podatkową nie działał i został odrzucony przez urząd finansowy? Dlaczego nie napisał Pan, że nie dosłał Pan do nas wniosku o nadanie 1 klasy podatkowej, który został wysłany w tym samym mailu co Pańska umowa o pracę? Dwa dokumenty rozwiązały by Pana problem z podatkiem. Dlaczego nie napisał Pan że za 108 godzin pracy zarobił pan 1488 euro na reke? Od samego początku informowaliśmy Pana o tym że nie opłacamy noclegów, tylko że możemy przejąć koszty a następnie odliczyć to od Pańskiej wypłaty. Spełniliśmy wszystkie Pana warunki, mimo Pańskiego aroganckiego zachowania staraliśmy się każdą rozmowę utrzymywać na wysokim poziomie kultury. Poniżej przytoczę dla przykładu kilka wiadomości Email od Pana Michała (usunięte przez administratora) Zakwaterowanie, które dla Pana zaorganizowaliśmy oraz opłaciliśmy, kontaktowało sie z nami regularnie ze skargami. Został Pan odebrany jako człowiek nieuprzyjemy i arogancki. Uznali bowiem, że niewlaściwe było przez Pana, na przykład suszenie prania na parkingu. I tylko dzięki naszym staraniom, mógł Pan tam pozostać. Nasz klient, u którego Pan pracował, był również niezadowolony z Pańskiego sposobu bycia, został Pan prze niego odmeldowany po 3 tygodniach pracy. Patrząc na Pana oceny Google, okazuje się, że z każdym poprzednim pracodawcą miał Pan problemy, dlatego proponujemy pomysleć o sobie, może to w Panu tkwi problem. Życzymy samych sukcesów zawodowych.

h.
@Sepona Personal

Pytanko, czy musi być odzierz ochronna (k.czarny) ale jeśli ją ktoś ma jest nie ważne, trzeba zakupić taką żeby spełniała normy waszego klienta/pracodawcy Zainteresowani, głównie odpowiedzią hydraulik

@h.

Witam serdecznie, Panie h. , prosimy o kierowanie pytan odnosnie odzieży roboczej bezpośrednio do dysponentów bądź adres mailowy bewerbung@sepona.de. Również odpowiadamy na pytania na naszym funpage Facebook https://www.facebook.com/seponapersonal/ Zespól Sepona

h.
@Sepona Personal

Dziękuję za odpowiedź. Jak już mi wiadomo wypłaty są 15dnia roboczego a także zaliczki, robię rozeznanie, przecież forum te jest też od tego, mam okazję pracować w różnych miejscach niekiedy zdarza się że obok mnie pracują osoby co szukają pracy w swoim zawodzie np mechanik samochodowy ale to już nie napewno tutaj. Dla hydraulików tą agencje polecam. Pozatym jest sezon odpowiedni tak mi się wydaje dostać pracę. O resztę informacji pracownicze itd oczywiscie w biurze.

ok

Ciepło macie w biurze czy za aż

Zostaw merytoryczną opinię o Sepona Personal - Lipsko

• Jak się pracuje w Sepona Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Sepona Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.