Opinie o CARTLANDER Sp. z o.o. w Łebieniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CARTLANDER Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CARTLANDER Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARTLANDER Sp. z o.o. w Łebieniec

xyz Nowy wpis

Demo Corporation Sp. z o.o. z Poznania.

Xawery Nowy wpis
@xyz

I co z tego? Jak można odzyskać skradziony przez ta firmę towar?

Były prcownik

Firma taka jak ta mogłaby piąć się w górę tylko wtedy gdyby zmienili szefa. Nie potrafi, a może nie chce i nie może doprowadzić do podniesienia firmy. Mało pewnie kto wie ale znowu wypłaty są na raty. Do tego potrącają składki na ubezpieczenie pracownikom ale składek tych nie odprowadzają do PZU. To jest jawna kradzież i złodziejstwo. To wielki wstyd.

Polo Nowy wpis
@Były prcownik

Ten czlowiek nie zasluguje na miano szefa to zwykly likwidator i wyzyskiwacz po jego mysli to ludzie nie maja zadnych praw bo on uwaza ze wszystkie przepisy stoja za nim.

Jacek

@Huba czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że nie masz pozytywnej opinii na temat pracodawcy przedsiębiorstwo geodezyjne CARTLANDER, ale Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby wpisy zawierały wartość merytoryczną oraz były zgodne z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Były pracownik Nowy wpis
@Jacek

Cartlander to nie przedsiębiorstwo geodezyjne a zakład produkcji drzewnej. Jeżeli ktoś śledzi to co się tam dzieje to na pewno wie o co chodzi.

Były prcownik

Dodam jeszcze że składki na ubezpieczenie do PZU nie są odprowadzane od maja, to już trzeci miesiąc. Straszne to i przykre, współczuć tylko tym pracownikom którzy tam zostali.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie CARTLANDER Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
marek

i poraz wtuty wyłączyli prąd za niepłacenie rachunków ,a pracownikom wmawiają że kabel przerwali patologia goni patologie a żelek żelek ,,,,,,,,,,,

worker

ILE osób tam teraz robi?

@worker

Nie ważne ile osób pracuje ważne jacy to są fachowcy i co można z nimi zrobic

guber

a jakie zarobki

Nie lubie tam pracowac

Huba

Chyba ktos na sile koloryzuje ta firme!To jest tonacy okret!

Dawid

Przyczyny odejścia z firmy mogą być bardzo różne. Każdy ma prawo wyboru.

Bolo

Nie jest tak źle. Na stolarni są dobre warunki. Robić trzeba jak wszędzie...

Polo
@Bolo

Chyba pracujesz od niedawna?!

@Bolo

Co to znaczy na stolarni są dobre warunki? A tartak a inne miejsca??? Dlaczego pozwalniali się ludzie z długim stażem?

od wewnątrz

Kultura osobista samego szefa to dłubanie w nosie w trakcie rozmowy z ludźmi.

Pracuje tu 20 lat, z przymusu i mam już tak dość że bokami wychodzi, a szczególnie pana Nowaka. Właśnie myślę o zmianie pracy.

zainteresowany

A możesz powiedzieć coś więcej bo myślałem tam o pracy

Pracownik.
@zainteresowany

To nie myśl o tej pracy. Zarobki 1400-1500. Na własny koszt trzeba dojechać, nie polecam !

zainteresowany
@Pracownik.

Ok dzięki !!!

M

Mieszkam obok tego zakladu cale zycie - na szczescie nigdy nie zamierzam tam pracowac. Brak jakichkolwiek przepisow BHP, poszanowania ludzkiej pracy, pchanie mordy do koryta i ogolnie zenada - mam nadzieje, ze wkrotce nareszcie zamkna ten motloch. Nie pozdrawiam

M

biało

@KAMIL2U jakie zarobki ?!?! 7000 zł? czy coś ci sie nie pomyliło? Przeciez to by była praca marzenie, a wydaje mi sie że na tego typu stanowisku tyle sie nie zarabia

rokmiszt

Bartes co ty piszesz nawet już ukraincy nie są tacy głupi zeby pracować za frajer najnizszo krajowo okupują większe miasta, a tym bardziej doświadczeni fachowcy jak mistrz, elektryk, mechanik itd. za tyle w ciagu miesiąca łapią fuch weekendowe, natomiast w tygodniu pracuja na umowe o prace. Widocznie nie masz skończonej podstawówki skoro za tyle pracujesz w tej firmie!!!! Haruj do śmierci aż Ci garb wyrosnie i na koniec dostanie kopa w cztery litery.

zdzich

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie zmarnowałem tylko swój czas. Nie będę się rozpisywał o przebiegu rozmowy szkoda słów i nerwów. Dodam ze mam duże doświadczenie w branży drzewnej. Myślałem ze opinie negatywne to brednie wyssane z palca ale okazuje się ze w 100% się sprawdził. Poza tym jakiś @ antos i kilku innych @ osób wypowiedział się na temat zarobków, poniżania w pracy wpisy znikły. Cartlander napisał do administrator co widać w powyzszej wiadomoci widocznie prawda ich w oczy kole. Na rzomowie usłyszałem o starych maszynach jendak na zakład mnie nie wpuszczono. Kwestie finansowe jak powiedziałem widełki 2000-2500 to oczy im wyszły z orbit. Jak kogoś zadowala praca za 1500 na starych maszynach i traktowanie jako parobka jego sprawa. Sporo jest firm w branży drzewnej co zarobki zaczynają się od 2000 tylko trzeba mieć doświadczenie wtedy prace dostaje się od ręki. O atmosferze pracy nie mogę się wypowiedziec bo na szczęście nigdy nie zamierzam u nich pracować ale z tego co wcześniej przeczytałem to na całej linii mobbing!!!

trzonek

Haha ciekawe w ilu ratach pensje płaco. Jak szukacie opinii o CARTLANDER zachecam do przeczytania opinie o Seegerdach Sp. z o.o. u wujka google wyślietla jako druga strona pod Cartlander warto poczytac przed pujsciem do nich na rozmowe i wyciagnoc wnioski.

CARTLANDER

Zwracamy się z prośbą do moderatorów portalu o udostępnienie danych wskazanych w bezpośrednim kontakcie. W powyższych wpisach doszło do naruszenia dóbr osobistych konkretnych osób.

xxxxx

skoncz temat koles