Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o.

kranik

macfrosti, powiedz mi z jakiego okresu się to nagromadziło ? Chciałbym mieć pewność, że jeżeli ja podejmę pracy czy to u nich czy u konkurencji to mnie nie wyrolują na takie pieniądze. A gdzieś czytałem, że problemy z płatnościami sa chwilowe.

macfrosti

Też czekam i wątpię żebym odzyskał swoje, a będzie tego z 15000 zł

wierzyciel Tuxbel

Proszę wszystkich wierzycieli spółki Tuxbel Lärmschutzsysteme o niezwłoczny kontakt: omkw@interia.pl

były pracownik

Firma na dzień dzisiejszy zwolniła wszystkich pracowników i zalega z wypłatami za 4 miesiące pracy. Brak kontaktu, ciągłe kłamstwa i obietnice. Brak poczucia odpowiedzialności nie wspominając o najzwyklejszej ludzkiej poczciwości.

Zostaw opinię o Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o.