BS Immopartner

Poznań

BS Immopartner
2 7

Opinie o BS Immopartner

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w BS Immopartner? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Olek

Zatrudniają na niemieckich warunkach na najniższych stawkach , potrącają 300€ za byle jakie mieszkanie i za dowóz do pracy ( to już patologia) . Za nadgodziny nie płacą jak dla Niemców, poganiacze ciągle krzyczą, jakby oszaleli te ludzie. Dużo ludzi odeszło jak przeszli na niemieckie warunki i nadal odchodzą. Nie słuchaj bajek że dobry fachowiec zarobi, nic z tego, zarobi tylko znajomy kierownictwa i nikt poza nimi. Nie polecam.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o BS Immopartner jako pracodawcy.

Gość

Sprawdź firmę Baupo to ta sama firma tylko pracujesz na polskich warunkach. To co znajdziesz w tym serwisie to prawda. Dobrze się zastanów.

gagarin

Za duzo dyrektorow .Firma prezentuje model POLSKIEGO CWANIASTWA .Nie placa za wszystkie godziny.W miesiacu ginelo od 24 do 28 godzin.

nowI Z bs

TA FIRMA TO KOMPLETNA PORAZKA, kasa to prawdziwa jalmuzna.a wymagania maja straszne,majster wrob... to gnida i poganiacz,drze morde o wszystko. ten drugi zas niema pojecia o robocie a chce wladzy przydziobac.ogolnie nikomu niepolecam a wrecz odradzam...

klasa

Banda złodziei majstry to poganiacze a tam polak to by cie zgnoił.przydupasy i mameje jak Gienek

Kaziu

bardzo słabo płacą. Brakuje godzin, wypłata wpływa na konto dużo po terminie. Podatki, składki zdrowotne, emerytalne odprowadzaja w Niemczech. Jak ktos ma ambicje to nie ma czego tam szukać. Firma dobra dla emerytow lub dla kogos bez wiekszych umiejętności i dla tych którzy nie maja woli godziwie zarabiać.

unhooojer

Firma budowlana na niemieckich warunkach.Pracuje sie od 7 do 17. Pisza po 8 godzin. Soboty wszystkie pisane po 4. Praca od 7 do 13. Na wyplate odtracenia mieszkanie trasport to 300 Eur. Wyjdzisz jak dobrze pojdzie to 1400 Eur za caly miesiac pracy z sobotami.Jak za duzo wypracujesz to i tak Ci godziny obetna tak zeby nie bylo za duzo. Dojazd z POlski we wlanym zakresie. Busy nie kursuja do PL. Ktos tam jeszcze pracowal?

Zostaw opinię o BS Immopartner - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BS Immopartner