Korman Sp.z o.o.

Mysiadło

Korman Sp.z o.o.

Opinie o Korman Sp.z o.o.

Czemu nic nie piszecie na wątku Korman Sp.z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Ona

Uważajcie na firmę KORMAN. Maja kłopoty finansowe. Pracownikom którzy jeszcze pracują płacą na raty z dużym opóznieniem. Tym którzy już się zwolnili nie płacą w ogóle. Link-facebook.com/kormanhale/ Omijać z daleka!!!!

Piotr J.

W firmie Korman pracują bardzo fajni ludzie:Marta, Piotr, Marcin, Adam i inni - gorąco Was pozdrawiam. Szkoda tylko, że właściciele firmy robią od lat te same błędy i nie umieją lub nie chcą się na nich uczyć. Tym samym firma jest niedofinansowana. W firmie brak jest podstawowych narzędzi pracy ( AutoCAD, NormaPRO, Secocenbud i innych). Pracownicy są przeciążeni robotą. Opóznienia w projektowaniu, ofertowaniu, kosztorysowaniu czy wycenach sięgają już tygodni a nawet miesięcy ( duża inwestycja we Wrocławiu). Skutkiem tego są finansowe problemy firmy. Chociaż gwoli sprawiedliwości muszę przyznać, że wynagrodzenia płacone są zawsze na czas. Panowie Alfredzie i Marcinie ( właściciele firmy ) może już czas zdać sobie sprawę z faktu, że "chytry dwa razy traci". OBUDZCIE SIĘ.

Mta

Rzetelny i wyrozumiały pracodawca.

Misiu

Chcecie nas sprzdać firmę, nie unikniecie odpowiedzialności przed Sądem

Zostaw opinię o Korman Sp.z o.o. - Mysiadło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korman Sp.z o.o.