Korman Sp.z o.o.

Opinie o Korman Sp.z o.o.

Dariusz

Ta uwaga dotyczyła chyba innej firmy, komuś się forum pomyliło? Trzeba bardziej uważać.

Ona

Uważajcie na firmę KORMAN. Maja kłopoty finansowe. Pracownikom którzy jeszcze pracują płacą na raty z dużym opóznieniem. Tym którzy już się zwolnili nie płacą w ogóle. Link-facebook.com/kormanhale/ Omijać z daleka!!!!

G
@Ona 13.05.2017 09:22

Jakoś nie zauważyłam

Czemu nic nie piszecie na wątku Korman Sp.z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Piotr J.

W firmie Korman pracują bardzo fajni ludzie:Marta, Piotr, Marcin, Adam i inni - gorąco Was pozdrawiam. Szkoda tylko, że właściciele firmy robią od lat te same błędy i nie umieją lub nie chcą się na nich uczyć. Tym samym firma jest niedofinansowana. W firmie brak jest podstawowych narzędzi pracy ( AutoCAD, NormaPRO, Secocenbud i innych). Pracownicy są przeciążeni robotą. Opóznienia w projektowaniu, ofertowaniu, kosztorysowaniu czy wycenach sięgają już tygodni a nawet miesięcy ( duża inwestycja we Wrocławiu). Skutkiem tego są finansowe problemy firmy. Chociaż gwoli sprawiedliwości muszę przyznać, że wynagrodzenia płacone są zawsze na czas. Panowie Alfredzie i Marcinie ( właściciele firmy ) może już czas zdać sobie sprawę z faktu, że "chytry dwa razy traci". OBUDZCIE SIĘ.

Mta

Rzetelny i wyrozumiały pracodawca.

Misiu

Chcecie nas sprzdać firmę, nie unikniecie odpowiedzialności przed Sądem

Zostaw opinię o Korman Sp.z o.o. - Mysiadło

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korman Sp.z o.o.