Opinie o Persontura GmbH & Co. KG w Erlangen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Persontura GmbH & Co. KG. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Persontura GmbH & Co. KG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persontura GmbH & Co. KG w Erlangen

Arek

Jak patrzę na niektóre negatywy to aż szkoda.. człowiek chciałby się czegoś dowiedzieć a tu żadnych przykładów co poszło nie tak tylko źle i tyle. Ja tam nie miałem problemów z kasą a jak pojawiały się jakieś drobne nieporozumienia albo niejasności to raczej na bieżąco wszystko było rozwiązywane.

Znamich
@miki

Zgadzam się, spróbuj się zwolnić to wtedy nic nie dostaniesz.

Persontura GmbH & Co. KG szukała niedawno pracowników w mieście Norymberga. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Sylwek Marko

Nie polecam , nie wypłacili polowy wypłaty za lipiec !!!

Arek

miki
@Arek

Jak ci dobrze to co się przejmujesz?Po co drązysz? Jak dostaniesz lepszą ofertę pracy spróbuj się zwolnić i zobaczysz jak się z tobą rozliczą ile ci potrącą. (usunięte przez administratora) Co bys jeszcze chciał ?Jak tam kopiesz jakieś rowy u nich za 1000EU/przez przewidziane w kontrakcie 10 lat to będziesz zadowolony (usunięte przez administratora)

Znamich Nowy wpis
@miki

Zgadzam się, spróbuj się zwolnić to wtedy nic nie dostaniesz.

Znamich Nowy wpis

Dokładnie tak to wygląda. Jak jesteś gotowy na wyjazd tam gdzie ci pasuje to potem mówią ,że jest odwołany i proponują tam gdzie mają wakaty i gdzie nikt nie chce.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Persontura GmbH & Co. KG odbywa się w siedzibie firmy?

W Lubeka szukali elektryka do galerii. Niestety nie widzę już ogłoszenia bo nieaktualne. Chciałbym spróbować ogólnie ale jestem ciekaw jak prezentują się zarobki? Ponad 10 tyś już po odjęciu kosztów mieszkania wyjdzie? Jak z tym chorobowym? Faktycznie płaci się jakieś kary jak pracownik się rozchoruje?

3 months

I am a diploma electrical engineer

Jody

Tutaj jest juz pod sporo opinii. A wiesz może na jakie konkretne stanowisko szukali? Tutaj raczej praca przez tą firmę a nie w tej firmie, bo to agencja. Ja powiem że jestem zainteresowany, póki co od innych którzy mieli styczność słyszałem dobre rzeczy ale chce się jeszcze upewnić czy serio

Flik
@Jody

a ktoś wie na jaki zawód szukali w Norymberdze?

smoku
@Flik

to ja jeszcze podepne sie pod pytanie czy tylko szukaja w Norymberdze czy w innych czesciach niemiec tez?

Sylwek Marko

Nie polecam , nie wypłacili polowy wypłaty za lipiec !!!

Sylwek

W lipcu byłem 5 dni na urlopie , zrobiłem 990eu . Za mieszkanie większe koszty niż jak cały miesiąc pracowałem , 560eu odszkodowania dla firmy. (usunięte przez administratora)

Sylwek

Nie polecam - nie wypłacili pieniędzy za lipiec

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Persontura GmbH & Co. KG dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Monter.

Jaką wg. Ciebie kwotę jest Ci firma winna i jak zamierzasz ją odzyskać? No i jakie są zapisy w umowie, to umowa o pracę?

Zuzka

Forma oferowała pracę w miejscowości Massing, dopiero co skończyła się rekrutacja. Znajdę w wątku osobę która miała przyjemność brać w niej udział? Chciałam zapytać o finanse, jakie stawki zaoferowała forma? Umowa jest polska? Jak to wygląda w rzeczywistości może jest ktoś obecnie zatrudniony na to stanowisko i podpowie?

nuki

Rzetelny kontakt z opiekunem już w trakcie zatrudnienia, jeżei chodzi o rozmowę i salo zatrudnienie to przeprowadzili mnie od a do z, bez stresu, konkretnie i merytorycznie.

Sławek
@nuki

Ile czasu zajęło od wysłania CV do decyzji, że chcą Cię przyjąć, czy to może od razu mówią pod koniec rozmowy? I ile czasu zajęły formalności, które, jak rozumiem, potrzebne są przy podjęciu pracy na terenie Niemiec, związane z podpisaniem umowy o pracę? Wiem, tylko z dzisiejszego ogłoszenia, że dają UoP na stanowisku mechanika samochodowego. No i co z zakwaterowaniem, daleko do pracy masz, trzeba mieć własne auto?

Ceha
@Sławek

Z reguły mija 1-2 dni, żeby dostać finalną decyzję bo muszą Cię jeszcze przedstawić do ostatecznego klienta czyli firmy, w której będziesz robił. Podpisanie umowy to pikuś, w końcu wszyscy jesteśmy w UE więc nie ma większych problemów z formalnościami. Lepiej mieć auto, ale jest też opcja bez. Mam nadzieję, że pomogłem.

Primak

kwestia kwaterunku - zorganizowane, opłacone czy musisz szukać i martwić się samemu a firma nie pomaga?

Bezpiecznie8987

Opowiedzcie mi coś o tej firmie i jak tonwyglada dla kierowcy autobusu ? Potrzebuję dużo info przed decyzją

Tomasz

Na jaką stawkę i jakie obowiązki do wykonywania dogadałeś się w trakcie rozmowy o pracę? I ile czasu przepracowałeś - jak rozumiem z Twojej wypowiedzi - bez zapłaty? Ciekaw też jestem, co przedstawiciele firmy mówili, jak się do nich odzywałeś z pytaniem o wypłatę?

Polski koordynator

Witam Panie Jacku. Chciałbym się odnieść do tego co Pan napisał za stek bzdur. Po pierwsze to Pan z jakiego tytułu ma czelność się jeszcze upominać się o pieniądze skoro pan dobrowolnie uciekł z pracy jak dziecko z ostatniej lekcji po drugie opuścił Pan dobrowolnie miejsce pracy czyli porzucił Pan pracę nie dotrzymując warunków umowy. Co do dojazdu do pracy to kolega mój miał Pana zabrać do pracy. A Pan olał mnie jego to o jakim szacunku pan mówi. Co do zakwaterowania było ono w dobrym standardzie tyle że kuchnia była w remoncie i miała być niebawem dla Pana dostepna wie Pan o tym doskonale i po co Pan kłamie. Uciekł Pan jak szczur razem z Pana kolega, który też się upomina a pieniądze a niech się pochwalić tym jak niszczy czyjeś mienie na kwaterze i nie szanuje przez to czyjeś życzliwości. Musieliśmy Pana koledze potrącić za szkody które wyrządził. Nawet nie miał odwagi ani pan ani on porozmawiać ze mną by rozwiązać problem tylko jak obrażone dziecko popadł w chorobę filipińska i pod jej wpływem zniszczył drzwi. A Pan też nic lepszy nie odbierał Pan telefonów i nie potrafił Pan ze mną porozmawiać też miałbym możliwość przenieść Pana na kwaterę bliżej pracy bo w tym czasie się ona zwolniła. A Pana kolega był taki ze żalił mi się że rzekomo robi on za Caritas i nawet nie zapłacił Pan jemu za paliwo tylko woził się za darmo.

King

Jedna z najlepszych niemieckich agencji z jaką przyszły mi pracować, traktowanie po partnersku, trzymanie się warunków umowy i normalne ludzkie zrozumienie.

ciastek
@King

a to zrozumienie to w czymś szczególnym czy tak ogólnie mówisz po twoim doświadczeniu z nimi?

Mirka
@King

Możesz napisać gdzie i jakie zlecenie robiłeś? Mąż myślał nad wyjazdem do Norymbergi jako mechanik i zastanawiamy się jakie warunki są na miejscu. Może wiesz jak z warunkami na mieszkaniach? Dobre są?

to
@King

a jak w kwesti projektów, często się zmieniają czy raczej stabilnie na większych?

Makeba
@to

z mojej wiedzy wynika, że jest raczej stabilnie, warto powiedzieć też np na początku że chcesz robić na większym projekcie albo na mniejszym w zależności jakie masz preferencje. Zawsze jest tak, że jak przepracujesz już jakiś czas, to możesz jeszcze więcej finalnie zdziałać jak widzą, że jesteś dobry.

Bur

Mają jeden oddział czy gdzieś jeszcze więcej?

Sam

czy jeżeli chodzi o rozpoczęcie u nich roboty teraz ale jak juz mam zaplanowany uirlop na sierpień to bedzie jakiś przypał czy raczej bede mogl sie z nimi jakos dogadać?

kosik
@Sam

Ja tam wszystko moge zawsze załatwić jak przedzwonie a jak nie to szczerze mówią, kwestia pewnie indywidualna

@Sam

Nie z agencją uzgadniasz urlop, czy jakie kolwiek wolne. Przez agencje pracujesz a wszystkie sprawy załatwiasz z firmą w której pracujesz. Tzn. z firmą załatwiasz termin urlopu i informujesz o tym agencje.

@Marcin

I wtedy agencja nie robi problemów, tylko przyjmuje to do wiadomości? Może się zdarzyć tak, że agencja się nie zgodzi na urlop w danym terminie?

Tukan

No to myślę, że sprawa indywidualna... ciężko mi powiedzieć jak to może być w Twoim przypadku. Ja w każdym razie z samych rozmów z nimi byłem zadowolony

orki

jak z terminowością kasy? da ktoś znaka?

Gideon
@orki

Wypłata wpływa na konto na czas przynajmniej u mnie zawsze nie było problemów, tak jak ustalaliśmy na umowie. Ew. jak jest problem to dzwonisz i opiekun pomaga wyjaśnić co jest grane, ale to tylko słyszałem, ja takiego problemu akurat nie miałem.

Mieczysław
@Gideon

A czy własne auto jest tu koniecznością i co z kosztami paliwa i jego użytkowania? W ogłoszeniu dla operatora CNC jest to jedno z wymagań. I czy możesz podać koszta zakwaterowania oraz napisać, jaki standard?

elektriker

pytanie czy jak chce jechać jako elektryk to musze mieć wyuoczny zawód czy obędzie się tylko z doświadczeniem?

Łysy
@elektriker

W DE raczej wymagają, żebyś miał wyuczony zawód, ale dopytaj dla pewności dla danej oferty bo nigdy nic nie wiadomo

rolek
@Łysy

a na inne oferty oprócz elektryka, ktoś coś wie? generalnie mam ich z polecenia od dalszego kuzyna i teraz mocno myśle nad wyjazdem

Hanna

A tutaj trzeba na każdym stanowisku mieć doświadczenie i wyuczony zawód jak zostało wspomniane? A jak zdarzy się, że kogoś wezmą bez zawodu to wtedy szkolą sobie pracownika i jednocześnie on pracuje?

Oktaw
@Hanna

Raczej nie, generalnie rzadko się zdarza jak jedziesz za granicę, żeby Cię wzieli bez doświadczenia bo chyba że na produkcje albo jakieś najprostsze prace... chyba ze mówimy o przyuczeniu do jakiejś maszyny ale generalnie zamysł ogarniasz i robiłes w branży, to co innego

Dziękuje Ci za ostrzeżenie , mnie nie zamkną a Agencji zapewniłeś bezpieczeństwo fizyczne. Hazard w ten sposób prowadzić rekrutacje do pracy , jeden oleje brak wypłaty a drugi wiadomo prawda? Wielkie dzięki ! Brawo!

Zostaw merytoryczną opinię o Persontura GmbH & Co. KG - Erlangen

• Jak się pracuje w Persontura GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Persontura GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persontura GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persontura GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Persontura GmbH & Co. KG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persontura GmbH & Co. KG