Save Max Poland

Kraków

Opinie o Save Max Poland

użytkownik zarejestrowany

Omijac szerokim łukiem, bylam na rozmowie, totalny brak profesjonalizmu, bezczelność ze strony rekrutujacej pani "manager" ;), ktora chciała sie poczuc za wszelka cene bardzo ważna i władcza. Nie zostałam poinformowana dokładnie o jakie stanowisko sie ubiegam, musiałam pania ciagnać za język, okazało sie ze miałabym byc jej asystentką (choc tak naprawde pewnie zwykłym akwizytorem). Ta cała rozmowa kwalifakycyjna to bylo jakies nieporozumienie, i te smieszne pytania hahhaha! Firma szuka po prostu gotowych do nadstawiania karków naiwniaków

Zostaw opinię o Save Max Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Save Max Poland