Clean & Eco Marcin Panasiuk

Łódź

Clean & Eco Marcin Panasiuk
5 6

Opinie o Clean & Eco Marcin Panasiuk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Izabela

@Nowy pracownik Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie? Czy trudno było dostać pracę w firmie Clean & Eco Marcin Panasiuk? Jakie umiejętności są sprawdzane podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy po miesiącu pracy w tej firmie, może napisać już coś więcej?

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Nowy pracownik
@Administrator 25.03.2018 09:05

Jestem nowym pracownikiem w firmie i jako koordynator biura handlowego mam możliwość obserwacji efektów pracy zatrudnionych osób. Jestem mile zaskoczona zasobem wiedzy właściciela firmy i pracowników oraz umiejetnościami jej przekazania.Współpraca z firmą Clean&Eco przebiega jak najbardziej pomyślnie :)

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy CLEAN & ECO MARCIN PANASIUK?

anonymous
@Administrator 20.02.2018 18:53

Aro

Firma ma swoją siedzibę w okolicach Pasażu Łódzkiego. Nie wiem czy firma się rozwinęła tak bardzo czy po prostu opinie sprzed kilku lat nie były prawdziwe. Przy pierwszej wizycie powitali mnie pogodni pracownicy, którzy obsłużyli mnie z należytą starannością. Po kilku miesiącach zawitałem tam ponownie po kolejne zamówienie i zastałem tych samych pracowników, więc firma chyba nie ma większych problemów z rotacją.

Grzegorz

Solidna, rozwijająca się firma. Firma nie jest może olbrzymia, ale całkiem sprawnie działa. Po pracownikach, którzy mnie obsługiwali przy zamówieniu oraz pracownikach monterach wycieraczek nie zauważyłem niezadowolenia z pracy.

No skoro zapewniane pracownikom szkolenia @Hap to znak, że zależy im na rozwijaniu się kadry. Jak pracownik jest bardziej świadomy to ma to odzwierciedlenie w zarobkach.

Klientka

Jedna z nielicznych firm która solidnie podchodzi do swoich obowiązków i poważnie traktują klientów. Nawet jeśli zdarzy się jakieś niedociągnięcie (a przez 1,5 roku współpracy miało to miejsce raz czy dwa razy), to nadrabiają sytuację z nawiązką. No i te produkty, które są najlepszej jakości jakie do tej pory spotkałam. Zapewne są jeszcze lepsze, ale i cena jest wyższa 2-3 krotnie. To też relacja jakości do ceny uważam jest bardzo dobrze wyważona.

klient

CLEAN & ECO MARCIN PANASIUK - Rekrutacja w Mc Donalds na rzgowskiej. Jak zapytałem gdzie jest biuro firmy, dowiedziałem się że nie ma takiego.... Szukają przedstawiciela handlowego jelenia który rozkręci firmę bo właściciel chyba już nie ma czasu ani siły. Warunki finansowe dobre ale jeżeli masz doświadczenie w handlu i szukasz poważnej korporacji to firma C&E nie jest dla Ciebie. 1 - 2 osobowa firma oznacza że wiele starań można włożyć a sprzedaż może przyjść za pół roku. Jeżeli liczysz na szybki przypływ gotówki z premii ... szukaj dalej.

clean-eco
@klient 12.11.2013 10:38

Firma ma swoją siedzibę, do której można przyjechać i na własne oczy zobaczyć jak się rozwijamy i stabilnie działamy. "Jeleni" szuka się w lesie, a my szukamy pracownika który jest chętny do wytężonej pracy. Zapewniamy wszelkie szkolenia przygotowujące do pracy w branży oraz odpowiednio wysokie wynagrodzenie za solidnie wykonaną pracę.

Zostaw opinię o Clean & Eco Marcin Panasiuk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean & Eco Marcin Panasiuk