Opinie o Clean & Eco Marcin Panasiuk w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Clean & Eco Marcin Panasiuk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Clean & Eco Marcin Panasiuk o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean & Eco Marcin Panasiuk w Łódź

BM

Pracuję ponad 3 lata. Firma rozwojowa, z ambicjami.

BM Nowy wpis
@BM

Już nie pracuję w C&E. Chętnie w wolnej chwili napiszę coś więcej :) tylko czy ktoś to w ogóle czyta??

Piotr Nowy wpis
@BM

Ja chętnie przeczytam. @BM tak w ogóle, dlaczego już tam nie pracujesz?

BM (Błażej) Nowy wpis
@Piotr

2 lata temu szef prosił wszystkich pracowników, by napisali swoją opinię na tym portalu. Napisałem wtedy jak wyżej, dyplomatycznie. Dziś nikt mnie nie prosi i chętnie napiszę więcej :) Pracowałem w C&E od I 2016 do XII 2019. Odszedłem, bo potrzebowałem zmiany w swoim życiu zawodowym. Współpraca przebiegała nieźle, szczególnie do momentu złożenia wypowiedzenia (choć nie idealnie, ale czy gdzieś jest idealnie?). Później było kilka niemiłych akcentów, np. dzień za krwiodawstwo szef policzył jako urlop wypoczynkowy mimo, że przedstawiłem zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa. Wcześniej nie było takich kłopotów, ale wcześniej byłem potrzebny... Nie było też problemów z rozliczeniami, a po zakończeniu współpracy i to się zmieniło. Nowy pracownik powinien uważać wg mnie przede wszystkim na dwie kwestie: - nie dać się wkręcić w notoryczne nadgodziny (ja się nie dałem - praca była na etat, ale często czułem presję ze strony pracodawcy, gdy kończyłem prace punktualnie po 8 godzinach - psychicznie to był ciężar), - wszelkie ustalenia robić na piśmie. Niby to oczywiste, ale wolę napisać. Ja przez to, że znałem szefa firmy prywatnie zanim zacząłem pracę, dałem się „nabrać” na umowę dżentelmeńską ustną dotyczącą m.in. kwestii używania samochodu służbowego czy rozliczania prowizji sprzedażowej. Jak na tym wyszedłem? Otóż możliwość użytkowania samochodu służbowego została mi odjęta niemal z dnia na dzień, ot tak, po prostu (że niby zaczęliśmy w firmie „zaciskać pasa” hehe), a jeśli chodzi o kasę, to od ponad 13 miesięcy czekam na rozliczenie ostatniego miesiąca mojej pracy - a to akurat był bogaty miesiąc (dostałem tylko część pieniędzy, na dodatek z opóźnieniem). Tłumaczeń ze strony mojego dłużnika przez rok było dużo różnych, wersje dlaczego to tyle trwa zmieniały się. Oczywiście opóźnienie w rozliczeniu wg pracodawcy wynika głównie z tego, że to ja czegoś nie dopełniłem, choć w kwestii rozliczenia zrobiłem przynajmniej tyle, ile robiłem co miesiąc przez 4 lata. Wtedy było dobrze, teraz – gdy nie jestem potrzebny – jest źle. Podsumowując – kiedy rzetelnie pracujesz i jesteś lojalny wobec pracodawcy, jest nieźle, później – mimo, że rozstajesz się w zgodzie, a nie dlatego, że podpadłeś – może być znacznie gorzej. Ponieważ w moim przypadku to „gorzej” dotyczy niemałych dla mnie pieniędzy - a ja pracuję przede wszystkim ze względu na zarobek - to dziś oceniam tego pracodawcę negatywnie. Smutne jest to, że podejmując pracę u znajomego, też można zostać bezwzględnie „wykiwanym”. PS. i nie dajcie się nabrać na premie uznaniowe - te są wyłącznie zależne od humoru szefa, śliski temat ;)

Ile trwa tu okres próbny i na jakiej jest umowie, a jaka jest po nim ?

@ja

Umowa próbna zazwyczaj trwa 3 miesiące, a później forma i długość umowy jest do ustalenia z szefem firmy, więc jest elastycznie :)

Jarosław Nowy wpis
@Lord

Jak kształtują się tam zarobki, możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia obowiązujące w Clean & Eco Marcin Panasiuk? Takie informacje na pewno będą przydatne dla innych użytkowników na tym wątku, więc mam nadzieję że podasz więcej informacji na ten temat. Daj znać koniecznie! :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Clean & Eco Marcin Panasiuk?

Lord

W Clean&Eco nie ma pracy 12/12. Jest zmianowa po 8 godzin. Jedynie czasami podczas montaży pracujemy 11-12 godzin.

Czy Clean & Eco Marcin Panasiuk oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lord

Umowy są domawiane indywidualnie z każdym pracownikiem. Więc z tego co mi wiadomo, to każda forma współpracy jest do domówienia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Clean & Eco Marcin Panasiuk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Clean & Eco Marcin Panasiuk są paczki/bony świąteczne?

Marcin Clean&Eco

Świątecznie pracownicy otrzymują premie lub prezenty w różnych postaciach.

goral

Pod żadnym pozorem nie dawać zaliczki!!!

@goral

A kim że Pan jest i skąd taka opinia na temat zaliczkowania w naszej firmie? Proszę o podanie szczegółów w związku z takim dziwnym wpisem lub wycofać komentarz.

Gorsik

Firma nie ma pojęcia co oferuje. Podsyłają jakiegoś chłopca z bródką na wycenę, który się mota jak o coś zapytasz .

@Gorsik

A skąd taka opinia? Można poznać szerzej kto był u Państwa z naszej firmy i wywarł takie "piorunujące" wrażenie? Z chęcią zgłebimy temat.

@lord a jak często są robione szkolenia ?Są one organiozwane w firmie czy może jakieś wyjazdy?

Robert

Żeby mieć opinię bardzo dobrego pracodawcy trzeba sobie na nią zapracować!!

@Robert

A kim że jesteś Robercie, że wypowiadasz się w taki sposób? Nikt taki nie pracował w naszej firmie nigdy.

@Robert

Lord

Jako wieloletni pracownik w tej firmie mogę śmiało stwierdzić, że w końcu znalazłem pracę na,której mi zależy i nie myślę o zmianie.Atmosfera jest super jak i reszta pracowników. Świetnie się dogadujemy jak i również z właścicielem Clean&Eco,który dba o każdy szczegół i wizerunek każdego z nas.Inwestuje w wszelkie szkolenia,abyśmy się rozwijali na różnych poziomach. Więc z pewnością mogę polecić współpracę z tą firmą, która się wyróżnia jakością produktów i konkurencyjnymi cenami jak i dokładnością przy każdy zleceniu.

Bolo

Jak przebiega rekrutacja i czy aktualnie potrzebujecie kogoś do pracy?

Izabela

@Nowy pracownik Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie? Czy trudno było dostać pracę w firmie Clean & Eco Marcin Panasiuk? Jakie umiejętności są sprawdzane podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy po miesiącu pracy w tej firmie, może napisać już coś więcej?

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem w firmie i jako koordynator biura handlowego mam możliwość obserwacji efektów pracy zatrudnionych osób. Jestem mile zaskoczona zasobem wiedzy właściciela firmy i pracowników oraz umiejetnościami jej przekazania.Współpraca z firmą Clean&Eco przebiega jak najbardziej pomyślnie :)

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy CLEAN & ECO MARCIN PANASIUK?

Aro

Firma ma swoją siedzibę w okolicach Pasażu Łódzkiego. Nie wiem czy firma się rozwinęła tak bardzo czy po prostu opinie sprzed kilku lat nie były prawdziwe. Przy pierwszej wizycie powitali mnie pogodni pracownicy, którzy obsłużyli mnie z należytą starannością. Po kilku miesiącach zawitałem tam ponownie po kolejne zamówienie i zastałem tych samych pracowników, więc firma chyba nie ma większych problemów z rotacją.

Grzegorz

Solidna, rozwijająca się firma. Firma nie jest może olbrzymia, ale całkiem sprawnie działa. Po pracownikach, którzy mnie obsługiwali przy zamówieniu oraz pracownikach monterach wycieraczek nie zauważyłem niezadowolenia z pracy.

No skoro zapewniane pracownikom szkolenia @Hap to znak, że zależy im na rozwijaniu się kadry. Jak pracownik jest bardziej świadomy to ma to odzwierciedlenie w zarobkach.

Klientka

Jedna z nielicznych firm która solidnie podchodzi do swoich obowiązków i poważnie traktują klientów. Nawet jeśli zdarzy się jakieś niedociągnięcie (a przez 1,5 roku współpracy miało to miejsce raz czy dwa razy), to nadrabiają sytuację z nawiązką. No i te produkty, które są najlepszej jakości jakie do tej pory spotkałam. Zapewne są jeszcze lepsze, ale i cena jest wyższa 2-3 krotnie. To też relacja jakości do ceny uważam jest bardzo dobrze wyważona.

klient

CLEAN & ECO MARCIN PANASIUK - Rekrutacja w Mc Donalds na rzgowskiej. Jak zapytałem gdzie jest biuro firmy, dowiedziałem się że nie ma takiego.... Szukają przedstawiciela handlowego jelenia który rozkręci firmę bo właściciel chyba już nie ma czasu ani siły. Warunki finansowe dobre ale jeżeli masz doświadczenie w handlu i szukasz poważnej korporacji to firma C&E nie jest dla Ciebie. 1 - 2 osobowa firma oznacza że wiele starań można włożyć a sprzedaż może przyjść za pół roku. Jeżeli liczysz na szybki przypływ gotówki z premii ... szukaj dalej.

clean-eco
@klient

Firma ma swoją siedzibę, do której można przyjechać i na własne oczy zobaczyć jak się rozwijamy i stabilnie działamy. "Jeleni" szuka się w lesie, a my szukamy pracownika który jest chętny do wytężonej pracy. Zapewniamy wszelkie szkolenia przygotowujące do pracy w branży oraz odpowiednio wysokie wynagrodzenie za solidnie wykonaną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Clean & Eco Marcin Panasiuk - Łódź

Clean & Eco Marcin Panasiuk
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Milionowa 23
    93-193 Łódź