Metal & Precision Sp. z o.o.

Zgłobień

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Metal & Precision Sp. z o.o.
3 3 6 1

Opinie o Metal & Precision Sp. z o.o.

Administrator

Czy w firmie Metal & Precision Sp. z o.o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

kido

W sumie to nie wiem jak do końca wygląda atmosfera w tej firmie, no ale słyszałem, że same warunki zatrudnienia do najgorszych nie należą, umowa o pracę i szkolenia są

Illumi

Pewnie tak jak ktos ma prace na miejscu i niechce mu sie wybrac z miejsca zamieszkania, jak tylko zadowolenie z zarobkow jest to pracowac jak najdłużej,Pani dyrektor mowi inaczej placi inaczej :)

mmm

chyba nigdy nie pracowałeś u prywaciarza skoro tak piszesz - zapłacone zawsze na czas, każdy ma normalną umowę o pracę, czysto, ciepło, ubrania robocze dają, a robić trzeba jak wszędzie.

mp

(usunięte przez administratora). Omijajcie z daleka bo potrafią człowieka wykończyć. Niestety prywaciarz w gorszym choć typowo polskim wydaniu.

Zostaw opinię o Metal & Precision Sp. z o.o. - Zgłobień

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal & Precision Sp. z o.o.