Opinie o Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl" o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl" w Łódź

Marzena Nowy wpis

Dzień dobry Chciałam umówić syna , celem badania pod kątem dysleksji . Osoba z którą zostałam połączona , okazała się być bardzo agresywna i krzykliwa. Koszt opinii z 2019 roku to 450 zł , teraz to 900 zł , na moje zapytanie czemu ta kwota tak drastycznie wzrosła ( badanie trwa około 2,5 godziny ) , zostałam zaatakowana krzykami . Brak kultury i jakiejkolwiek chęci współpracy z Rodzicem. I dziękuje za sugestie , oczywiście że skorzystam z usług konkurencji :) NIE POLECAM

KNIO Nowy wpis

Wykonują pracę na najwyższym poziomie. sto razy lepiej jak w innych gabinetach. Ja się dowiedziałem o pracy psychologa dopiero tutaj.Studia nic nie dają. Trzeba się uczyć od nalepszych. Polecam studentom i pacjentom.

Fundacja "PROMYK" Rzeszów Nowy wpis

Jako przedstawiciel Fundacji na rzecz pomocy społecznej "PROMYK" chciałbym wystawić bardzo pozytywną opinię dla Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "EMPIRIA". W roku 2017 zrealizował specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia nadpobudliwości u 44 dzieci oraz specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia objawów zespołu FAS u 27 dzieci. Fundacja, podopieczni oraz ich rodziny możemy szczerzy polecić Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria".

Natalia Nowy wpis

@Ella, każda opinia pozostawiana przez użytkowników forum jest ważna. Jeżeli dochodzi do usuwania wpisów to tylko w takich przypadkach kiedy naruszają postanowienia regulaminu, tzn. są obraźliwe, zawierają niecenzuralne słownictwo, naruszają czyjeś dobre imię itd. Komentarze powinne być merytoryczne i dotyczyć wyłącznie firm jako pracodawców.

Praktykant

Serdecznie, rozmowa okolo 20 minut, decyzja od razu

Czego oczekuję Czym się interesuję jaką robię specjalizację Czy znam testy psychologiczne

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ella

Dziwne, że znikają negatywne opinie, które były tu jeszcze niedawno.

student psychologii

Nauczyli mnie dużo nowego. Godziny praktyk mogłem wybierać sam. Musiałem prowadzić zeszyt praktyk. Zadania były różne. Nie musiałem robić kawy ;)

ilona

Jeżeli chcesz odbyć u nich staż czy praktykę to polecam ponieważ, możesz przede wszystkim dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy i sprawdzić jak pracują specjalisci jakich używają metod i praktyk. Ja jestem bardzo zadowolona

Migotka

Nie polecam:) Ważniejsze zdrowie psychiczne :P ;)

Michacha

Czy autorka wątku Kunea da radę wyjaśnić co oznacza zwrot cyt.: "Uwaga firmę". Bo z językiem polskim to mi się średnio kojarzy. Radzę popracować nad językiem ojczystym a później szukać pracy w kraju.

@Michacha

co znaczy "nałożone kar"? naucz się języka ojczystego... a potem krytykuj...:D

Anna Miżowska

Szanowna Pani w Naszym Instytucie spełniamy wszystkie wymogi współczesnego systemu zatrudniania pracowników, działamy zgodnie z Kodeksem Pracy, należymy do spisu programu Rzetelna Firma, na bieżąco opłacamy ZUS i podatki w US. Nasz Instytut i poradnie przeszły wymogi związane z Sanepidem i PPOŻ, I WIELE INNYCH. Nie możemy jednak zatrudniać osób, które nie rozumieją i nie spełniają zadań wynikających z prawa pracy. Wychodzenie z miejsca pracy bez zgody przełożonych, zasypianie w trakcie godzin pracy, brak realizacji zadań wynikających z zakresu obowiązku, agresja werbalna wobec przełożonych i wiele innych. Osoby zachowujące się w ten czy inny sposób są zwalniane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Profil naszej działalności jest bardzo poważny i nie możemy sobie pozwolić n brak profesjonalizmu. Standard naszych pomieszczeń biurowych i sanitarnych przekracza polskie standardy, a koszt inwestycji w remonty w ostatnim roku to ok. 20 tys. zł. Na głoszone opinie proszę przedstawić rzetelne dowody "opłakania" typu: zdjęcia, nałożone kar. Nie dysponuje Pani oczywiście niczym wyżej wymienionym, dlatego traktuję tę opinię jako nieumiejętność wyciągnięcia wniosków z własnego zachowania i rodzaj "zemsty" postpracowniczej. Gdyby z Naszej strony wobec Pani osoby pojawiły się jakiekolwiek nieprawidłowości ja sama jako osoba obiektywna rozumiałabym ten wpis i wyciągnęła z niego wniosek, ale temu wpisowi mówię NIE. Pozdrawiam Anna Miżowska

M...Arek
@Anna Miżowska

Czy to jest prawda o firmie? Trzeba zapytać te osoby, które pracowały tu na etacie, na czarno lub były na stażu. Oni znają warunki pracy, sposób wynagradzania i stosunek pracodawcy do pracownika. Tytuł „Rzetelna firma” … (usunięte przez administratora)

Kunea

Uwaga firmę ! Zanim podpiszesz umowę zastanów się! Warunki pracy są opłakane.

@Kunea

też mam nieciekawy osąd na temat tej firmy ...i nie tylko!!!

@zestresowany Tomek :D

Czepiasz sie pierdołów! nie jest ważne jak kto pisze ale CO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl" - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl"?

Kandydaci do pracy w Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl"
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Żubardzka 4 lok. 45/47
    91-032 Łódź
  • NIP: 9471934712 REGON: 100431990

Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych "Empiria.pl"