Vendor System Group S.A.

Radom

Opinie o Vendor System Group S.A.

Barnaba

Czy firma normalnie funkcjonuje? Od dawna nikt nie pisał na forum, czym to jest spowodowane? szukałem nowych ofert pracy i nie mogę znaleźć, możecie podpowiedzieć gdzie szukać?

Lidia

Firma Vendor System Group S.A. świadczy usługi takie jak: pomiary wiatru, analizy produktywności parków wiatrowych, budowa farm fotowoltaicznych "pod klucz", analizy środowiskowe, serwisy masztów i aparatury pomiarowej, usługi finansowo-inwestycyjne. Obecnie nie ma nowych ofert pracy. Jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie? albo pracował kiedyś?

d

Kołki rozporowe rzeczywiście sa dobrej jakości @dolA, ale wiadomo czy prowadzą teraz nabór do pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że w zamian można liczyć na dobre zarobki tutaj. Pozdrawiam i dzięki

bodzio

szacunek Andrzeju że ta firma jeszcze istnieje to jakiś cud z gówna uplótł bat hheheheheheh

heh

od początku istnienia ( który to już adres ich działalności?)

alo

Płać najpierw pensje a później gadaj o szkoleniach

rewers

byłem na rozmowie w sprawie pracy na spawacza. Fajna firma widać że rozwijają się. jest perspektywa. dla mnie ok

Milena

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na asystentkę. Osoba która ze mną przeprowadzała rozmowę konkretna i wydaje mi się że wiedziała dokładnie kogo szuka. Co prawda ogólne pytania otwarte, ale na te stanowisko czego można chcieć więcej :) Dużo pytał o umiejętności i hobby. W każdym razie do końca sierpnia ma się odezwać i zobaczymy co dalej :)

on
@prezes 06.07.2015 19:50
Nie przypominam sobie żebym się z jakimś pracownikiem nie rozliczył! Wiem tylko tyle, że ten to kto to pisze na pewno jest kobi...

Odprowadzony ZUS?- ani jedna składka nie została opłacona kilku pracownikom

on
@prezes 06.07.2015 19:50

Odprowadzony ZUS?- ani jedna składka nie została opłacona kilku pracownikom

Rekrutowana

Moim zdaniem firma Vendor system rozwija się w dobrą stronę.Jak kiedyś obserwowałam rynek to opinie o tej firmie były niezbyt pochlebne a teraz widać, że jest u nich coraz lepiej. Byłam u nich na rozmowie i mogę potwierdzić, że atmosfera była bardzo normalna. Nikt nie wprowadzał nerwowej atmosfery, wręcz przeciwnie Pan który ze mną rozmawiał na początku zadawał ogólne pytanie, żebym mogła się wygadać i uspokoić. Nie dostałam się ale zadzwonili i poinformowali o wynikach rekrutacji.

Jola

Rozmowa szybka i na temat. Ja startowałam na specjalistę ds środowiska. Pytania dotyczące głównie zagadnień z CV. Na początku "powiedz coś o sobie ...." żebym mogła się wygadać:) Później dopytywanie o doświadczenie, przebieg pracy, zakres. I długo o zainteresowaniach. Z tego co wiem zawsze pyta się o zainteresowania i dopytuje się o szczegóły. Mówi że pasja to podstawa w życiu. Jedna osoba mnie przesłuchiwała - pan Andrzej. Nie dostałam się ale zadzwonił i powiedział że niestety nie przekonałam go do siebie. Ale na prawdę przyjemnie wspominam rozmowę kwalifikacyjną. Kulturalna i niestresująca - powiedziałabym że nawet luźna i przyjemna. Oby więcej takich ludzi. Polecam.

Damian

Witam serdecznie. Moja przygoda z firmą Vendor System Group była bardzo przyjemna. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła profesjonalnie, w której zabierałem większą część głosu. Jako pomocnik spawacza wykonywałem do montażu poszczególnych elementów masztu szereg prac ślusarskich. Pełne wyposażenie spawalni; zgrany, dobrze dobrany zespół pod kątek kwalifikacji może naprawdę dużo. Praca stała, wypłata środków pieniężnych o dogodnej porze miesiąca wraz z rekompensatą strat sprawia, że chętniej pracownik wykonywał powierzone mu zadania, zapewniając tym samym dobre samopoczucie i komfort w pracy. Firma jest otwarta na personalny rozwój pod kątem kwalifikacji oraz kursów, które sponsoruje, aby pracownik miał szerszy wachlarz możliwości za, oczywiście, wyższe wynagrodzenie. Po godzinach pracodawca zapewnia wyżywienie oraz dojazd do miejsca zamieszkania. Koszty dojazdu komunikacją miejską również są zwracane. Możliwość wyjazdu w delegacje nawet za granicę. Gorąco polecam.

Marta

A mi tu dobrze. Robię co mam do zrobienia i nie mam problemu. Jest stała ekipa od lat a odchodzą albo wylatują tylko ci którzy się nie sprawdzają. Taka prawda. Frustracja i złość tych którzy się nie sprawdzili.

SZEF

Nie rozumiem. To w końcu niewypłacalna czy niskie stawki? :) Andrzeju Z. zajmij się swoim biznesem. Niewypłacalna tylko dla partaczy, zmieniających umowy w trakcie pracy, szantażujących i oszukujących. W dodatku takich którzy szperają w nie swoich dokumentach.

SZEF

Andrzeju Z. po pierwsze nie jesteś pracownikiem VSG tylko podwykonawcą zadania które parszywie wykonałeś i które kończy się w sądzie. Dla zainteresowanych to VSG jest pozywającym. Tak się nie robi biznesów jak ty to robisz. Ale z drugiej strony .... w tym kraju tak ponoć się to załatwia. Ja tego nie akceptuję! dlatego frustracja "pracownika". Na kasę trzeba zapracować a nie dostaje się jej za darmo.

michał

No raczej nie prawda. Ale szef to ... Pilnuje roboty i jak nie jest zrobiona to jest zawzięty. Ciągle mówi jaka praca taka płaca ... Ale terminy na wykonanie realne. Więc zależy od chęci i jest spoko. Ja polecam.

Andrzej

Byłem, zobaczyłem, rozliczyłem. Praca ciężka przy budowie ale doświadczenie niebagatelne. Jest ok. nie mam i nie miałem problemów z VSG. Mam nadzieję że będzie tak dalej. polecam.

Daniel

współpracuję z VSG od 2012. Praca spokojna, czasem obsów przy wypłacie, ale zawsze tak jak się umawiamy, a czasem nawet jest bonus:) Polecam.

Michał

Współpraca z VSG wygląda bardzo normalnie. Dostaję zlecenie, czasem trzeba poprawić ale w sumie jest ok. Kasa zazwyczaj na czas.

Zostaw opinię o Vendor System Group S.A. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vendor System Group S.A.