Maxlan

Toruń

Opinie o Maxlan

xxx

Nie polecam!!! Korzystałam z usług kilka lat - nic przez te lata sie nie zmieniało, zadnych bonusów dla stalych klientów a jakos łacza to juz sie nie mowi. Ciagle przerywało połączenie, wzywałam do naprawy to nie przyjezdzali a jak przyjezdali to kase chcieli za naprawe. Router kupiłam kable kupilam wszystko musiałam oddac - pewnie gdzies wykorzystali dalej u nastepnego klienta. W koncu miara sie przelawa i nerwy tez maja swoja granice Chcecie miec problemy to polecam ta firme!!!

Zostaw opinię o Maxlan - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxlan